Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D21C

Datum:
08.05.2017
Místo konání:
Jánské Lázně, dolní stanice lanovky
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
1:10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Leštínský Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Fátor Jan - R1
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
D21C
4.84 km, 45 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8883
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 36:25 9482
2. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 36:34 + 0:09 9446
3. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 41:36 + 5:11 8252
4. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 43:01 + 6:36 7916
5. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 6:39 7904
6. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 43:30 + 7:05 7802
7. Reslová Hana SRK9352 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:54 + 8:29 7470
8. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 45:45 + 9:20 7268
9. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 46:41 + 10:16 7047
10. Fagré Iva PHK7554 C OK 99 Hradec Králové 46:48 + 10:23 7019
11. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 46:59 + 10:34 6975
12. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 47:05 + 10:40 6952
13. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 47:07 + 10:42 6944
14. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:48 + 11:23 6782
15. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 49:10 + 12:45 6457
16. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 49:27 + 13:02 6390
17. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 51:01 + 14:36 6019
18. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:34 + 15:09 5888
19. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 51:46 + 15:21 5841
20. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 51:52 + 15:27 5817
21. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 51:57 + 15:32 5797
22. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 52:21 + 15:56 5702
23. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 52:25 + 16:00 5687
24. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 52:30 + 16:05 5667
25. Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:49 + 16:24 5592
26. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 53:00 + 16:35 5548
27. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 56:17 + 19:52 4769
28. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 60:14 + 23:49 3832
29. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 61:48 + 25:23 3461
30. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 62:04 + 25:39 3397
31. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 63:57 + 27:32 2951
32. Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 64:42 + 28:17 2773
33. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 65:13 + 28:48 2650
34. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 66:16 + 29:51 2401
35. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 67:37 + 31:12 2081
36. Chládková Zuzana ZAM9153 C OB T.J. Sokol Žamberk 70:27 + 34:02 1409
37. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 71:05 + 34:40 1259
38. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 74:59 + 38:34 333
39. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 76:01 + 39:36 88
40. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 76:10 + 39:45 53
41. Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 90:41 + 54:16 0