Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H35D

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Trutnov, Horní Staré Město, ZŠ Mládežnická
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Baba 1:15000 DH 16C, 18C, 20C, 21C, 1:10000 pro ostatní kategorie, E = 5m, stav 2016, revize jaro 2017
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Hanuš Pavel - R3
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
H35D
5.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 58:10
2. Kadaník Libor PHK7204 C OK 99 Hradec Králové 70:19 + 12:09
3. Śafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 70:57 + 12:47
4. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 71:40 + 13:30
5. Mádle Miroslav BRU7600 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 72:56 + 14:46
6. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 73:34 + 15:24
7. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 73:57 + 15:47
8. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 74:13 + 16:03
9. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 74:50 + 16:40
10. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 75:16 + 17:06
11. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk 75:17 + 17:07
12. Šedivý Josef NPA8003 C SK LOB Nová Paka 81:26 + 23:16
13. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 81:29 + 23:19
14. Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:53 + 24:43
15. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 84:09 + 25:59
16. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 85:19 + 27:09
17. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 89:16 + 31:06
18. Trlida Vratislav LPU7516 C OK Lokomotiva Pardubice 89:47 + 31:37
19. Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:58 + 34:48
20. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 93:41 + 35:31
21. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 94:52 + 36:42
22. Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 96:01 + 37:51
23. Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 103:11 + 45:01
24. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 105:35 + 47:25
25. Daněk Petr TYN7900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 109:12 + 51:02
26. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 109:50 + 51:40
27. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 119:54 + 61:44
28. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 129:10 + 71:00
Příkazský Jakub PHK8000 C OK 99 Hradec Králové DISK