Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H45D

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Trutnov, Horní Staré Město, ZŠ Mládežnická
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Baba 1:15000 DH 16C, 18C, 20C, 21C, 1:10000 pro ostatní kategorie, E = 5m, stav 2016, revize jaro 2017
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Hanuš Pavel - R3
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
H45D
4.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 61:25
2. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 63:41 + 2:16
3. Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:12 + 3:47
4. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 66:22 + 4:57
5. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 66:53 + 5:28
6. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 68:18 + 6:53
7. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 69:36 + 8:11
8. Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 69:47 + 8:22
9. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 70:17 + 8:52
10. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 70:33 + 9:08
11. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 73:04 + 11:39
12. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 73:09 + 11:44
13. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 75:04 + 13:39
14. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 75:50 + 14:25
15. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 76:08 + 14:43
16. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 77:02 + 15:37
17. Lounek Jaroslav KOR6901 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 77:17 + 15:52
18. Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 79:13 + 17:48
19. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 81:01 + 19:36
20. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 81:43 + 20:18
21. Vaňura Tomáš HOR6800 C TJ Jiskra Hořice 82:56 + 21:31
22. Beseda Pavel CHT6910 C OOB SK Chrast 83:12 + 21:47
23. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:32 + 25:07
24. Frömmel Miroslav BRU6902 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 86:52 + 25:27
25. Vychodil Tomáš SHK6301 C OK Slavia Hradec Králové 88:09 + 26:44
26. Porkert Jan SHKxxx6 OK Slavia Hradec Králové 88:22 + 26:57
27. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 88:43 + 27:18
28. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 90:12 + 28:47
29. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 90:40 + 29:15
30. Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 92:33 + 31:08
31. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 100:50 + 39:25
32. Falta Jiří HOS6201 C TJ Tatran Hostinné 104:35 + 43:10
Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk DISK