Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Bílovice nad Svitavou, Základní škola Komenského 151
Pořadatel:
LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
Mapa:
Ředitel závodu:
Tomanová Jana
Hlavní rozhodčí:
Toman Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Zelinka Jiří - R2

H35 6.30 km, 245 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 72:35
2. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 73:06 + 0:31
3. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 75:24 + 2:49
4. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 75:29 + 2:54
5. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 78:24 + 5:49
6. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 79:03 + 6:28
7. Zvarik Tomáš ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno 82:02 + 9:27
8. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 82:54 + 10:19
9. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 83:02 + 10:27
10. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 83:14 + 10:39
11. Klieštík Jiří 18C8000 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 85:33 + 12:58
12. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 86:37 + 14:02
13. Auermüller Vít 65X6700 C 87:27 + 14:52
14. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 89:07 + 16:32
15. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 89:38 + 17:03
16. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 90:04 + 17:29
17. Tasler David UBM7105 C MENISKOS Brno 91:17 + 18:42
18. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 92:46 + 20:11
19. Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 93:09 + 20:34
20. Račanský Martin 6YC7400 C 94:35 + 22:00
21. Musil Radek 1DC7600 C Targa Orienteering 95:01 + 22:26
22. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 98:19 + 25:44
23. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 99:32 + 26:57
24. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 101:10 + 28:35
25. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 107:19 + 34:44
26. Bžatek Miroslav 18C7002 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 115:38 + 43:03
27. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 115:45 + 43:10
28. Kraus Martin 61Z7100 C 122:04 + 49:29
29. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB Start Blansko 127:09 + 54:34
30. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 129:09 + 56:34
31. Nečas David TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno 144:44 + 72:09
Pospíšil Jiří PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko DISK
Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno DISK
Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko DISK