Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D35

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
SUCHÁ RUDNÁ, hotel PARAMON, GPS: 50°03´48.2´´N, 17°21´39,5´´E
Pořadatel:
SBR - SKOB Bruntál
Mapa:
Podlesí, 1:10 000, E=5m duben-květen 2017
Ředitel závodu:
Sklenář Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Řeháček Petr - R2
Stavitel tratí:
Toman Stanislav - R2, Kolář Ruda
JURY:
Skyvová Kristýna, Peřinka Jan, Chmelař Miroslav

D35 4.10 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 38:22
2. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 38:50 + 0:28
3. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 49:48 + 11:26
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 51:31 + 13:09
5. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 53:43 + 15:21
6. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 54:12 + 15:50
7. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 54:20 + 15:58
8. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 54:59 + 16:37
9. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 56:17 + 17:55
10. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 58:06 + 19:44
11. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:57 + 21:35
12. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 61:34 + 23:12
13. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 61:49 + 23:27
14. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 61:54 + 23:32
15. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:42 + 25:20
16. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 65:36 + 27:14
17. Krčková Lenka AOP7751 C Orientační Běh Opava 65:58 + 27:36
18. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 67:43 + 29:21
19. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:54 + 31:32
20. Salichová Gabriela AOP7651 C Orientační Běh Opava 71:30 + 33:08
21. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 71:53 + 33:31
22. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 87:21 + 48:59
23. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 88:47 + 50:25
24. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:05 + 52:43
25. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:06 + 58:44
26. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 103:47 + 65:25
27. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 104:39 + 66:17
28. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 113:28 + 75:06