Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35

Datum:
28.05.2017
Místo konání:
Malíkovice
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Mapa:
Svídna
Ředitel závodu:
Vinš Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R1
Stavitel tratí:
Vinš Pavel - R3
JURY:
Komersová Jana, Novák Miloš, Borovička Milan
Protokol:
Závod proběhl bez závad a zranění. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Protest proti závodu nebyl podán.
D35
3.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 37:01
2. Kucerová Marie VSP7551 USK Praha 37:12 + 0:11
3. Simerková Olga PGP7551 SK Praga 37:45 + 0:44
4. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 40:46 + 3:45
5. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 43:22 + 6:21
6. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 44:14 + 7:13
7. Srámková Iva RIC7251 OB Říčany 45:38 + 8:37
8. Ptácková Katerina PGP7350 SK Praga 45:41 + 8:40
9. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 46:06 + 9:05
10. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 47:08 + 10:07
11. Vanecková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 47:53 + 10:52
12. Dobiásová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem, 48:00 + 10:59
13. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 48:01 + 11:00
14. Sedlácková Petra ROZ7050 OK Roztoky 48:43 + 11:42
15. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 50:14 + 13:13
16. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 50:16 + 13:15
17. Simková Markéta LME7755 SK Los Mělník 50:34 + 13:33
18. Kucerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 52:28 + 15:27
19. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem, 53:09 + 16:08
20. Sotonová Jitka TAP7950 KOB TRETRA Praha 55:03 + 18:02
21. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 58:29 + 21:28
22. Rejsková Alena KAM7750 OK Kamenice 58:30 + 21:29
23. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 58:51 + 21:50
24. Ruzicková Lucie RIC7351 OB Říčany 60:02 + 23:01
25. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 62:02 + 25:01
26. Haková Magda PGP7651 SK Praga 64:02 + 27:01
27. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 64:45 + 27:44
28. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 68:30 + 31:29
29. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 68:47 + 31:46
30. Reichlová Jana MKP7550 SK GORDIC Praha Kačerov 78:50 + 41:49
31. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 78:53 + 41:52
32. Pilarová Katerina CEP8050 Čepíci 84:48 + 47:47
Pavlu Veronika PGP6950 SK Praga DISK
Machová Jana VSP7754 USK Praha DISK
Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš DISK
MS Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 48:41 + 11:40