Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45

Datum:
28.05.2017
Místo konání:
Malíkovice
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Mapa:
Svídna
Ředitel závodu:
Vinš Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R1
Stavitel tratí:
Vinš Pavel - R3
JURY:
Komersová Jana, Novák Miloš, Borovička Milan
Protokol:
Závod proběhl bez závad a zranění. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Protest proti závodu nebyl podán.
D45
3.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ulehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 36:19
2. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:50 + 3:31
3. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:53 + 5:34
4. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 42:18 + 5:59
5. Simková Markéta KAM7153 OK Kamenice 42:57 + 6:38
6. Ciháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 43:15 + 6:56
7. Kasparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 46:12 + 9:53
8. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 46:37 + 10:18
9. Procházková Miluse DCE5450 KOB Dobřichovice 47:39 + 11:20
10. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 48:13 + 11:54
11. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 48:19 + 12:00
12. Zdimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 48:33 + 12:14
13. Pribíková Monika PGP7256 SK Praga 48:50 + 12:31
14. Sedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 49:27 + 13:08
15. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 49:39 + 13:20
16. Klasková Katerina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 49:53 + 13:34
17. Radová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 51:56 + 15:37
18. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 52:26 + 16:07
19. Kopácková Alena DOR6450 OK Dobříš 52:40 + 16:21
20. Simunková Martina TAP6851 KOB TRETRA Praha 53:15 + 16:56
21. Malacková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 53:38 + 17:19
22. Hrdlicková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 54:49 + 18:30
23. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 55:05 + 18:46
24. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 56:56 + 20:37
25. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 61:07 + 24:48
26. Hlubucková Sárka KAM6851 OK Kamenice 62:22 + 26:03
27. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 65:53 + 29:34
28. Nováková Lenka NNN5020 Neregistrovaní (NNN) 70:32 + 34:13
29. Kucerová Michaela RIC7253 OB Říčany 70:34 + 34:15
30. Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní 70:49 + 34:30
31. Pavlícková Lenka DOR7251 OK Dobříš 71:56 + 35:37
Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha DISK