Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45

Datum:
28.05.2017
Místo konání:
Malíkovice
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Mapa:
Svídna
Ředitel závodu:
Vinš Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R1
Stavitel tratí:
Vinš Pavel - R3
JURY:
Komersová Jana, Novák Miloš, Borovička Milan
Protokol:
Závod proběhl bez závad a zranění. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Protest proti závodu nebyl podán.
H45
4.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 36:29
2. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 40:36 + 4:07
3. Bíly Milan JES7001 OK Rakovník 43:59 + 7:30
4. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 45:31 + 9:02
5. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 45:42 + 9:13
6. Kalousek Jirí DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 45:55 + 9:26
7. Srámek Petr RIC6905 OB Říčany 46:22 + 9:53
8. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 47:16 + 10:47
9. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 47:36 + 11:07
10. Klaska Jan NNN6920 Neregistrovaní (NNN) 48:12 + 11:43
11. Simsa Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 51:10 + 14:41
12. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:23 + 15:54
13. Matousek Martin SLA7100 SKOB Slaný 52:24 + 15:55
14. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 52:30 + 16:01
15. Pribík Jan PGP6301 SK Praga 52:50 + 16:21
16. Fikes Metodej DKL KOB Kladno 54:44 + 18:15
17. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 55:50 + 19:21
18. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 58:23 + 21:54
18. Klaska Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 58:23 + 21:54
20. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 60:17 + 23:48
21. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 60:40 + 24:11
22. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov 60:52 + 24:23
23. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 61:24 + 24:55
24. Kohl Jirí KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:47 + 26:18
25. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 62:57 + 26:28
26. Fiala Zdenek TAP5501 KOB TRETRA Praha 63:22 + 26:53
27. Zmátlo Radek TAP6400 KOB TRETRA Praha 64:12 + 27:43
28. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 65:04 + 28:35
29. Hájek Tomás ZVO6401 OB SK Zvole 66:09 + 29:40
30. Zdimera Zdenek LME7000 SK Los Mělník 67:57 + 31:28
31. Sedlácek Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 69:22 + 32:53
32. Pavlu Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 71:29 + 35:00
33. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 73:20 + 36:51
34. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 74:13 + 37:44
35. Svoboda Ondrej ROZ7100 OK Roztoky 74:31 + 38:02
36. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 79:58 + 43:29
37. Dobes Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:56 + 45:27
38. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 83:16 + 46:47
39. Hlubucek Tomás KAM6603 OK Kamenice 91:38 + 55:09
40. De Heij Michel RIC6900 OB Říčany 92:56 + 56:27
Buk Jirí ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem, DISK