Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
25.06.2017
Místo konání:
Chata Slovanka
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Ředitel závodu:
Balogh Jan
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R2
Stavitel tratí:
Novotný Dušan - R1
JURY:
Peterka Vojtěch, Kašková Kateřina, Polák Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl bez závad.

H21L 2.60 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9335

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 13:32 10092
2. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 15:05 + 1:33 9109
3. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 15:34 + 2:02 8803
4. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 15:36 + 2:04 8782
5. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 15:59 + 2:27 8539
6. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 16:00 + 2:28 8528
7. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 16:16 + 2:44 8359
8. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 16:30 + 2:58 8211
9. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 16:32 + 3:00 8190
9. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 16:32 + 3:00 8190
11. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 16:49 + 3:17 8011
12. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 17:00 + 3:28 7894
13. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 17:02 + 3:30 7873
14. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 17:10 + 3:38 7789
15. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 17:19 + 3:47 7694
16. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 17:23 + 3:51 7651
17. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 17:31 + 3:59 7567
18. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 17:40 + 4:08 7472
19. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 18:01 + 4:29 7250
20. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 18:24 + 4:52 7007
21. Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 18:35 + 5:03 6891
22. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 18:36 + 5:04 6880
23. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 18:38 + 5:06 6859
24. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 18:39 + 5:07 6849
25. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 18:55 + 5:23 6680
26. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 19:10 + 5:38 6521
26. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 19:10 + 5:38 6521
28. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 19:11 + 5:39 6511
28. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 19:11 + 5:39 6511
30. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 19:19 + 5:47 6426
31. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 19:31 + 5:59 6299
32. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 19:38 + 6:06 6225
33. Gawlitza Franz 24D-001 SV Robotron Dresden 19:48 + 6:16
34. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 19:54 + 6:22 6056
35. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 20:04 + 6:32 5951
36. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 20:05 + 6:33 5940
37. Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden 20:16 + 6:44
37. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:16 + 6:44 5824
39. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 20:29 + 6:57 5687
40. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 20:36 + 7:04 5613
41. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 20:51 + 7:19 5454
42. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 21:02 + 7:30 5338
43. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 21:08 + 7:36 5275
44. Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 21:14 + 7:42 5211
45. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 21:27 + 7:55 5074
46. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 21:30 + 7:58 5042
47. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:35 + 8:03 4989
48. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 21:54 + 8:22 4789
49. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 21:59 + 8:27 4736
50. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 22:24 + 8:52 4472
51. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 23:09 + 9:37 3997
52. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 23:10 + 9:38 3986
53. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 23:17 + 9:45 3912
53. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 23:17 + 9:45 3912
55. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 23:33 + 10:01 3743
56. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 24:14 + 10:42 3310
57. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 24:30 + 10:58 3141
58. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 25:16 + 11:44 2655
59. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 25:32 + 12:00 2486
60. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 25:36 + 12:04 2444
61. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 25:46 + 12:14 2338
62. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 25:58 + 12:26 2211
63. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 26:02 + 12:30 2169
64. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 26:03 + 12:31 2158
65. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 26:08 + 12:36 2106
66. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 26:22 + 12:50 1958
67. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 26:38 + 13:06 1789
68. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 29:22 + 15:50 56
69. Král Luboš PVP8400 VSS Přírodověda Praha 29:45 + 16:13
70. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 31:28 + 17:56 0
71. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 33:35 + 20:03 0
72. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 33:42 + 20:10
73. Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 34:33 + 21:01 0
Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha DISK 0
Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava DISK 0