Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brdlíková Eliška | VRL0753 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:26 | |
2. | Pachmannová Iva | AOP0852 | E | Orientační Běh Opava | 34:28 | + 5:02 |
3. | Borunská Alžběta | AOP0950 | E | Orientační Běh Opava | 40:34 | + 11:08 |
Bielecka Marta | 1CP0851 | E | UKS Siódemka Rumia | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pipková Karolína | LPU0756 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 25:23 | |
2. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | E | Orientační Běh Opava | 30:30 | + 5:07 |
3. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | E | SOB Olomouc | 34:57 | + 9:34 |
4. | Cetlová Karolína | AOP0752 | E | Orientační Běh Opava | 36:17 | + 10:54 |
5. | Salichová Ivana | AOP0753 | E | Orientační Běh Opava | 47:05 | + 21:42 |
6. | Golinowska Ola | 1VP1050 | C | HKS Azymut Mochy | 88:01 | + 62:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Katka | AOP0551 | E | Orientační Běh Opava | 29:31 | |
2. | Gallo Natálie | AOP0652 | E | Orientační Běh Opava | 30:32 | + 1:01 |
3. | Holasová Barbora | AOP0651 | E | Orientační Běh Opava | 31:37 | + 2:06 |
4. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | E | Orientační Běh Opava | 32:24 | + 2:53 |
5. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | E | SKOB Frýdek - Místek | 38:38 | + 9:07 |
6. | Ježková Ivana | RBK0555 | E | SK Radioklub Blansko | 40:30 | + 10:59 |
7. | Kočarová Marie | BFM0557 | E | SKOB Frýdek - Místek | 47:24 | + 17:53 |
8. | Dobiášová Vendula | LTU0550 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:20 | + 27:49 |
Řeháková Klára | BFM0556 | E | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | E | Orientační Běh Opava | 41:01 | |
2. | Pachmannová Bára | AOP0351 | E | Orientační Běh Opava | 43:32 | + 2:31 |
3. | Licková Štěpánka | LTU0452 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:44 | + 3:43 |
4. | Dolinska Zuzanna | 27P0371 | E | BKS Wataha Warszawa | 48:29 | + 7:28 |
5. | Hošková Kateřina | LTU0451 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:09 | + 11:08 |
6. | Klechová Karolína | AOP0452 | E | Orientační Běh Opava | 55:37 | + 14:36 |
7. | Richterová Julie | ADA0351 | E | OOB Spartak Adamov | 62:19 | + 21:18 |
8. | Popieluchová Michaela | BFM0457 | E | SKOB Frýdek - Místek | 97:07 | + 56:06 |
Dolinska Julia | 27P0355 | E | BKS Wataha Warszawa | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Susek Julia | 1CP0152 | E | UKS Siódemka Rumia | 45:06 | |
2. | Weissová Ĺuboslava | 25S0250 | E | KOB ATU Košice | 47:13 | + 2:07 |
3. | Zurek Marta | 1CP0251 | E | UKS Siódemka Rumia | 51:22 | + 6:16 |
4. | Melzer Zofia | 1CP0151 | E | UKS Siódemka Rumia | 53:32 | + 8:26 |
5. | Krčková Helena | AOP0251 | E | Orientační Běh Opava | 74:52 | + 29:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dawidowska Natalia | 1CP9951 | E | UKS Siódemka Rumia | 56:48 | |
2. | Bielecka Aleksandra | 1CP0051 | E | UKS Siódemka Rumia | 69:44 | + 12:56 |
3. | Roháčová Viktória | 25S0050 | E | KOB ATU Košice | 72:48 | + 16:00 |
4. | Jurczyk Marta | 51P0050 | E | UKS Sparta Czyżowice | 82:28 | + 25:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bielecka Alicja | 1CP9851 | E | UKS Siódemka Rumia | 89:20 | ||
2. | Zurynková Michaela | EKP9850 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 101:43 | + 12:23 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Monika | KAM8851 | E | OK Kamenice | 54:12 | 0 | |
2. | Balcarová Jana | PHK8753 | E | OK 99 Hradec Králové | 61:20 | + 7:08 | 0 |
3. | FRANCIELY SIQUEIRA CHILES | 6DC9251 | E | SILVA OCamp | 63:22 | + 9:10 | |
4. | LETÍCIA DA SILVA SALTORI | 6DC8751 | E | SILVA OCamp | 64:33 | + 10:21 | |
5. | Chupeková Silvia | VZA7251 | E | Slávia ŽU Žilina | 65:50 | + 11:38 | |
6. | Chromá Adéla | TBM8870 | E | KOS TJ Tesla Brno | 66:51 | + 12:39 | 0 |
7. | Březinová Marie | SSU9191 | E | SK Severka Šumperk | 68:46 | + 14:34 | 0 |
8. | ELAINE DALMARES LENZ | 6DC7551 | E | SILVA OCamp | 77:51 | + 23:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zurynková Jana | EKP7053 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 71:10 | 4124 | |
2. | Nemcova Erika | 17S1452 | E | Ekonom Banska Bystrica | 75:03 | + 3:53 | |
3. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | E | Slavia Liberec orienteering | 75:27 | + 4:17 | 3896 |
4. | Zbraňková Magda | STE7352 | E | SK SKI-OB Šternberk | 76:21 | + 5:11 | 3848 |
5. | Ciarkowska Magdalena | 1VP8551 | C | HKS Azymut Mochy | 76:35 | + 5:25 | |
6. | Žitná Jana | SMB9251 | E | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 80:57 | + 9:47 | 3603 |
7. | Fujáková Katka | HAV8550 | E | OB Havířov | 85:57 | + 14:47 | 3337 |
8. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | E | OB TJ Sokol Žamberk | 108:57 | + 37:47 | 2113 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavíková Lenka | VRB7373 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 72:12 | |
2. | Vričanová Sylva | HAV6751 | E | OB Havířov | 72:55 | + 0:43 |
3. | Pipková Táňa | LPU7156 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 77:40 | + 5:28 |
4. | Svačinková Jitka | VRB7777 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 77:54 | + 5:42 |
5. | Fukalová Radmila | AOV7051 | E | OOB TJ Baník Ostrava | 88:17 | + 16:05 |
6. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | E | OB Havířov | 88:23 | + 16:11 |
7. | Termerová Jana | LTU7850 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 101:55 | + 29:43 |
8. | Sochorová Hana | HAV6250 | E | OB Havířov | 105:19 | + 33:07 |
9. | Licková Dana | LTU7350 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 113:01 | + 40:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holubová Eva | SBR8051 | E | SKOB Bruntál | 69:50 | |
2. | Richterová Nataša | ADA7451 | E | OOB Spartak Adamov | 71:42 | + 1:52 |
3. | Nowicka-Bielecka Kornelia | 1CP7451 | E | UKS Siódemka Rumia | 75:01 | + 5:11 |
4. | Ježková Dana | SNA7850 | E | TJ START Náchod | 75:32 | + 5:42 |
5. | Hrabalová Eva | BFM8051 | E | SKOB Frýdek - Místek | 75:56 | + 6:06 |
6. | Popieluchová Ivona | BFM7453 | E | SKOB Frýdek - Místek | 78:32 | + 8:42 |
7. | Siatková Silvie | ZLH7451 | E | OOB TJ Zlaté Hory | 101:17 | + 31:27 |
8. | Kopecká Jitka | UOL7750 | E | SOB Olomouc | 101:51 | + 32:01 |
9. | Vránová Helena | UOL7652 | E | SOB Olomouc | 111:56 | + 42:06 |
10. | Smékalová Jana | UOL7850 | E | SOB Olomouc | 120:06 | + 50:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zalabová Martina | SJC6657 | E | Sportcentrum Jičín | 61:10 | |
2. | Úlehlová Monika | TAP6950 | E | KOB TRETRA Praha | 71:00 | + 9:50 |
3. | Petrželová Alena | LTU6351 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:11 | + 14:01 |
4. | Melišíková Radka | TAP7152 | E | KOB TRETRA Praha | 76:07 | + 14:57 |
5. | Lazáková Šárka | LTU6952 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 83:40 | + 22:30 |
6. | Trykozko Urszula | 53P6951 | E | Team 360 | 92:37 | + 31:27 |
7. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | E | SKOB Horní Benešov | 100:00 | + 38:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sibileva Maria | 33S6850 | E | Karlskrona SOK | 48:31 | |
2. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | E | SK Severka Šumperk | 55:43 | + 7:12 |
3. | Jirková Renata | ZPV6553 | E | KOB ZPV Prostějov | 58:42 | + 10:11 |
4. | Kralova Miriam | VZA6951 | E | Slávia ŽU Žilina | 65:08 | + 16:37 |
5. | Štorková Simona | JPV6556 | E | Oddíl OS SK Prostějov | 88:55 | + 40:24 |
6. | Trepáčová Eva | VZA7355 | C | Slávia ŽU Žilina | 89:31 | + 41:00 |
7. | Roháčová Ingrid | 25S7050 | E | KOB ATU Košice | 100:08 | + 51:37 |
8. | Kočarová Klára | BFM7251 | E | SKOB Frýdek - Místek | 107:00 | + 58:29 |
Řeháková Jana | BFM7152 | E | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iva | SJC6151 | E | Sportcentrum Jičín | 43:35 | |
2. | Nikitsina Tatsiana | 21B5700 | E | Peleng-Vimpel | 46:38 | + 3:03 |
3. | Janská Iva | LBM5795 | E | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 46:47 | + 3:12 |
4. | Freyová Michaela | KPY6050 | E | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:02 | + 5:27 |
5. | Svobodová Hana | SMB5951 | E | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 55:27 | + 11:52 |
6. | Májová Paulína | 39S6060 | E | KOBRA Bratislava | 56:46 | + 13:11 |
7. | Hlavacikova Katarina | 17S1450 | E | Ekonom Banska Bystrica | 80:00 | + 36:25 |
8. | Chromčáková Ivana | JZL5450 | E | TJ Jižní svahy Zlín | 85:03 | + 41:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:25 | |
2. | Khrapina Nadzeya | 21B4850 | E | Peleng-Vimpel | 59:42 | + 12:17 |
3. | Suchánková Libuše | SOP4851 | E | OOB TJ Slezan Opava | 61:15 | + 13:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Viktor | AOP0801 | E | Orientační Běh Opava | 29:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanák Matěj | LTU0701 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:49 | |
2. | Pernička Martin | TZL0800 | E | SKOB Zlín | 28:36 | + 1:47 |
3. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:01 | + 6:12 |
4. | Ježek David | RBK0801 | E | SK Radioklub Blansko | 33:12 | + 6:23 |
5. | Kovalčík Petr | AOP0901 | E | Orientační Běh Opava | 33:15 | + 6:26 |
6. | Kočara František | BFM0701 | E | SKOB Frýdek - Místek | 33:41 | + 6:52 |
7. | Termer Štěpán | LTU0800 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:40 | + 16:51 |
8. | Holas Štěpán | AOP0900 | E | Orientační Běh Opava | 43:44 | + 16:55 |
9. | Cetl Jan | AOP0902 | E | Orientační Běh Opava | 53:26 | + 26:37 |
10. | Popieluch Martin | BFM0801 | E | SKOB Frýdek - Místek | 54:17 | + 27:28 |
11. | Kubíček Vavřinec | 1JZ0201 | C | Olomouc | 106:31 | + 79:42 |
MS | Gallo Ondřej | AOP0802 | E | Orientační Běh Opava | 37:59 | + 11:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krček Jan | AOP0500 | E | Orientační Běh Opava | 35:01 | |
2. | Borunský Matěj | AOP0600 | E | Orientační Běh Opava | 39:32 | + 4:31 |
3. | Vaněk Bořek | TZL0505 | E | SKOB Zlín | 44:58 | + 9:57 |
4. | Jelínek Jakub | AOP0601 | E | Orientační Běh Opava | 47:18 | + 12:17 |
5. | Salich Jonáš | AOP0501 | E | Orientační Běh Opava | 49:15 | + 14:14 |
6. | Lazák Jan | LTU0500 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:18 | + 18:17 |
7. | Pernička Václav | TZL0602 | E | SKOB Zlín | 58:14 | + 23:13 |
8. | Richter Rudolf | ADA0601 | E | OOB Spartak Adamov | 59:26 | + 24:25 |
9. | Slavík Ondřej | VRB0505 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 63:41 | + 28:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Adam | AOP0301 | E | Orientační Běh Opava | 30:53 | |
2. | Štregl Matyáš | VRL0301 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:29 | + 3:36 |
3. | Čech Vít | AOP0302 | E | Orientační Běh Opava | 36:22 | + 5:29 |
4. | Toborek Jakub | 37P0300 | E | MKS "MOS" Wroclaw | 40:07 | + 9:14 |
5. | Šitina Tomáš | LTU0300 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:45 | + 9:52 |
6. | Dundáček Karel | SJH0401 | E | SJH Jindřichův Hradec | 42:18 | + 11:25 |
7. | Ježek Filip | RBK0405 | E | SK Radioklub Blansko | 52:54 | + 22:01 |
8. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:04 | + 22:11 |
9. | Bielecki Michal | 1CP0401 | E | UKS Siódemka Rumia | 57:54 | + 27:01 |
10. | Šedivka Pavel | LTU0401 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:50 | + 34:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pipek Ondřej | LPU0203 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 37:11 | |
2. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | E | Sportcentrum Jičín | 41:22 | + 4:11 |
3. | Matuš Vít | VRB0202 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 44:52 | + 7:41 |
4. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | E | KOB ZPV Prostějov | 51:52 | + 14:41 |
5. | Nowakowski Maciej | 27P0202 | E | BKS Wataha Warszawa | 78:22 | + 41:11 |
Zamastil Michal | LTU0203 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ogdowski Bartlomiej | 1CP0000 | E | UKS Siódemka Rumia | 54:10 | |
2. | Šitina Jakub | LTU0001 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:33 | + 5:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SIDNALDO FARIA SOUSA | 6DC8801 | E | SILVA OCamp | 50:31 | ||
2. | Chromý Adam | TBM8841 | E | KOS TJ Tesla Brno | 50:37 | + 0:06 | 8633 |
3. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 53:43 | + 3:12 | 8147 |
4. | Hadač Filip | AOP9301 | E | Orientační Běh Opava | 54:07 | + 3:36 | 8084 |
5. | Kalata Michał | 88P8901 | E | MKS Paulinum Jelenia Góra | 55:03 | + 4:32 | |
6. | Glonek Jakub | AOP9602 | E | Orientační Běh Opava | 55:20 | + 4:49 | 7893 |
7. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | E | UKS Sparta Czyżowice | 57:28 | + 6:57 | |
8. | CARLOS HENRIQUE SOUZA DE | 6DC9401 | E | SILVA OCamp | 58:40 | + 8:09 | |
9. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | E | KOS Slavia Plzeň | 59:25 | + 8:54 | 7253 |
10. | Lazák Tomáš | LTU9102 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:06 | + 9:35 | 7145 |
11. | Galicz Karol | 27P8601 | E | BKS Wataha Warszawa | 60:43 | + 10:12 | |
12. | Jirka Mikuláš | STE0000 | E | SK SKI-OB Šternberk | 65:50 | + 15:19 | 6246 |
13. | Václavek Tomáš | STE5809 | E | SK SKI-OB Šternberk | 66:23 | + 15:52 | 6159 |
14. | Frainšic Michal | BFM8303 | E | SKOB Frýdek - Místek | 69:15 | + 18:44 | 5709 |
15. | Junek Vladimír | TJP8400 | E | TJ Sokol Troja | 74:14 | + 23:43 | 4927 |
16. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | E | OB Havířov | 82:57 | + 32:26 | 3560 |
17. | Sochor Tomáš | HAV6301 | E | OB Havířov | 90:08 | + 39:37 | 2432 |
18. | Kral Adam | VZA9601 | E | Slávia ŽU Žilina | 93:58 | + 43:27 | |
19. | Tomášek Tomáš | STE8000 | E | SK SKI-OB Šternberk | 99:21 | + 48:50 | 986 |
Holec Honza | MOV6701 | E | SKOB Ostrava | DISK | 0 | ||
MS | Hadač Miroslav | AOP6501 | E | Orientační Běh Opava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký David | UOL7800 | E | SOB Olomouc | 54:52 | 4805 | |
2. | Jaros Mariusz | 1LP9009 | E | Jw 2399 | 60:48 | + 5:56 | |
3. | Andrš Petr | ZAM8401 | E | OB TJ Sokol Žamberk | 71:01 | + 16:09 | 3799 |
4. | Střelba Ondřej | KTA7501 | E | SK Kotnov Tábor | 72:09 | + 17:17 | 3729 |
5. | Kolaja Jan | VLI8100 | E | Slavia Liberec orienteering | 78:22 | + 23:30 | 3341 |
6. | Cveček Martin | PVP7400 | E | VSS Přírodověda Praha | 86:17 | + 31:25 | 2848 |
MS | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | E | Orientační Běh Opava | 49:37 | + | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Golinowski Pawel | 1VP7901 | E | HKS Azymut Mochy | 50:22 | |
2. | Chupek Jozef | VZA7102 | E | Slávia ŽU Žilina | 50:55 | + 0:33 |
3. | Plesinski Mariusz | 3EP7501 | C | 10BKPanc | 60:03 | + 9:41 |
4. | Vyoral Jan | VIC7615 | E | OB Vizovice | 60:22 | + 10:00 |
5. | Porubský Július | 66S7300 | E | ŠK Triturus Nitra | 61:02 | + 10:40 |
6. | Pernička Petr | TZL7336 | E | SKOB Zlín | 61:53 | + 11:31 |
7. | Roháč Zdenko | 25S7300 | E | KOB ATU Košice | 66:15 | + 15:53 |
8. | Žitný Tomáš | SMB6401 | E | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 67:54 | + 17:32 |
9. | Smékal David | UOL7503 | E | SOB Olomouc | 69:48 | + 19:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Tomáš | VRL7406 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:32 | |
2. | Stibor Zbyněk | VRB7601 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 63:18 | + 7:46 |
3. | Popieluch Michal | BFM7301 | E | SKOB Frýdek - Místek | 70:36 | + 15:04 |
4. | Paulíček Michal | UOL7701 | E | SOB Olomouc | 71:41 | + 16:09 |
5. | Pipek Kamil | LPU7310 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 76:51 | + 21:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | E | SOB Olomouc | 38:24 | |
2. | Cych Piotr | 17P6800 | E | WKS Slask Wroclaw | 43:21 | + 4:57 |
3. | GROTE Andreas | 34C6400 | E | OLC SKOG Fribourg | 47:43 | + 9:19 |
4. | Bendák Petr | LTU6500 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:59 | + 11:35 |
5. | Bartczak Jarosław | 39P6800 | E | UMKS Orkan Ostróda | 51:29 | + 13:05 |
6. | Pernica Jiří | UOL6501 | E | SOB Olomouc | 53:21 | + 14:57 |
7. | Slavík Tomáš | VRB6808 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 55:01 | + 16:37 |
8. | Král Jozef | VZA6801 | E | Slávia ŽU Žilina | 57:43 | + 19:19 |
9. | Petržela Pavel | LTU6301 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:18 | + 19:54 |
10. | Sklenář Josef | SBR6601 | E | SKOB Bruntál | 58:35 | + 20:11 |
11. | LUIZ SERGIO MENDES | 6DC6301 | E | SILVA OCamp | 59:57 | + 21:33 |
12. | Marcin Szczygieł | 37P7100 | E | MKS "MOS" Wroclaw | 61:24 | + 23:00 |
13. | Lazák Jan | LTU6900 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:32 | + 27:08 |
14. | Kohl Jiří | KPY6201 | E | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:44 | + 33:20 |
15. | Štípek Rostislav | TZL5702 | E | SKOB Zlín | 76:21 | + 37:57 |
Nadera Darek | CX86411 | C | cx80 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek Petr | RBK7201 | E | SK Radioklub Blansko | 40:45 | |
2. | Perinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 45:27 | + 4:42 |
3. | Kočara Jiří | BFM7001 | E | SKOB Frýdek - Místek | 47:37 | + 6:52 |
4. | Cetl Vladimír | AOP6602 | E | Orientační Běh Opava | 49:18 | + 8:33 |
5. | BAECHLER Olivier | 34C6800 | E | OLC SKOG Fribourg | 54:19 | + 13:34 |
6. | Štorek Petr | JPV6505 | E | Oddíl OS SK Prostějov | 60:14 | + 19:29 |
7. | Světnický Alexandr | OOL6300 | E | SK Haná orienteering | 64:39 | + 23:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeník Josef | MOV5201 | E | SKOB Ostrava | 51:01 | |
2. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | E | Orientační Běh Opava | 58:12 | + 7:11 |
3. | Beneš Josef | SJC5801 | E | Sportcentrum Jičín | 60:34 | + 9:33 |
4. | Olbrycht Janusz | 73P5500 | E | OLBnO | 62:01 | + 11:00 |
5. | Sypula Slawomir | 28P5541 | C | UNTS Warszawa | 81:13 | + 30:12 |
6. | Nechyba Jiri | 61C5300 | E | Stara Hut | 95:20 | + 44:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trydzensi Henadzi | 21B5500 | E | Peleng-Vimpel | 40:30 | |
2. | Törnqvist Kent | 33S5300 | E | Karlskrona SOK | 42:12 | + 1:42 |
3. | Maroz Ivan | 33B5500 | E | KAMERTON | 57:42 | + 17:12 |
4. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | E | SKOB Frýdek - Místek | 59:40 | + 19:10 |
5. | Polewski Dariusz | 2AP6100 | E | Jedynka Zdzieszowicw | 68:23 | + 27:53 |
6. | Labudík Milan | VRB6202 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 96:41 | + 56:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | E | Slavia Liberec orienteering | 26:21 | |
2. | Sikora Miroslav | BOV4802 | E | TJ Baník Ostrava OKD | 35:18 | + 8:57 |
3. | Máj Štefan | 39S5005 | E | KOBRA Bratislava | 36:53 | + 10:32 |
4. | Pospíšil Karel | VRB5001 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 37:50 | + 11:29 |
5. | Babický Tomáš | RUM5001 | E | ZOOB Rumburk | 39:12 | + 12:51 |
6. | Chromčák František | JZL5201 | E | TJ Jižní svahy Zlín | 58:04 | + 31:43 |
7. | Soviš Ivan | SBR4601 | E | SKOB Bruntál | 62:29 | + 36:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | E | SK Severka Šumperk | 35:44 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | E | TJ Baník Ostrava OKD | 35:48 | + 0:04 |
3. | Horký Jan | UOL4600 | E | SOB Olomouc | 36:40 | + 0:56 |
4. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | E | OOB TJ Zlaté Hory | 46:26 | + 10:42 |
5. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | E | TJ START Náchod | 46:38 | + 10:54 |
6. | Zaoral Jan | VRB4703 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 57:33 | + 21:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | E | OOB TJ Zlaté Hory | 31:56 | |
2. | Stipkova Jana | TZL0588 | C | SKOB Zlín | 32:10 | + 0:14 |
3. | Kurečka Šimon | HOB0902 | E | SKOB Horní Benešov | 33:36 | + 1:40 |
4. | Kurečka Jakub | HOB0701 | E | SKOB Horní Benešov | 34:13 | + 2:17 |
5. | Kubíčková Magdaléna | 1JZ0301 | C | Olomouc | 37:33 | + 5:37 |
6. | Paulíčková Bára | 1JZ0111 | C | Olomouc | 38:49 | + 6:53 |
7. | Kvapilová Simona | NNN9901 | C | Neregistrovaní (NNN) | 40:54 | + 8:58 |
8. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | E | OK 99 Hradec Králové | 42:56 | + 11:00 |
9. | Holubová Pavlína | SBR0350 | E | SKOB Bruntál | 43:57 | + 12:01 |
10. | Stiborová Blanka | VRB7651 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 45:35 | + 13:39 |
11. | Kopecká Tereza | UOL1050 | E | SOB Olomouc | 46:00 | + 14:04 |
12. | Holinkova Mariana | 44C0051 | E | Neregistrovaní | 46:37 | + 14:41 |
13. | Skopal Richard | NNN1212 | C | Neregistrovaní (NNN) | 46:40 | + 14:44 |
14. | Kollárovitsová Julie | AOP0951 | E | Orientační Běh Opava | 49:29 | + 17:33 |
14. | Kollárovits Matěj | AOP1101 | E | Orientační Běh Opava | 49:29 | + 17:33 |
16. | Holusova Veronika | AOP1250 | C | Orientační Běh Opava | 49:48 | + 17:52 |
17. | Hrabal František | BFM1001 | E | SKOB Frýdek - Místek | 53:20 | + 21:24 |
18. | Tesařová Lucie | AOP1451 | E | Orientační Běh Opava | 67:55 | + 35:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Filip | ASU9243 | E | Magnus Orienteering | 51:33 | |
2. | Fukalová Martina | AOV9550 | E | OOB TJ Baník Ostrava | 52:23 | + 0:50 |
3. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | E | OB Vizovice | 55:47 | + 4:14 |
4. | Dundáčková Julie | SJH9853 | E | SJH Jindřichův Hradec | 59:39 | + 8:06 |
5. | Kubíček Jiří | 1JZ0401 | C | Olomouc | 59:56 | + 8:23 |
6. | Holinkova Milada | 44C5550 | C | Neregistrovaní | 63:10 | + 11:37 |
7. | Hrabal Zdeněk | BFM7801 | E | SKOB Frýdek - Místek | 63:33 | + 12:00 |
8. | Vlachová Dita | SBR7750 | E | SKOB Bruntál | 63:34 | + 12:01 |
9. | Grzegorz Jozef | 1VP5511 | C | HKS Azymut Mochy | 65:21 | + 13:48 |
10. | Cenková Ema | 3TC0550 | E | FENIX SKI TEAM | 66:49 | + 15:16 |
11. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | E | SKOB Frýdek - Místek | 67:02 | + 15:29 |
12. | Novotná Tereza | ZLH0051 | E | OOB TJ Zlaté Hory | 67:26 | + 15:53 |
13. | Fiala Jan | AOP8800 | E | Orientační Běh Opava | 67:34 | + 16:01 |
14. | Slezáčková Věra | KAS6550 | E | KOB Kamenický Šenov | 67:44 | + 16:11 |
15. | Hadačová Tereza | AOP9051 | E | Orientační Běh Opava | 68:40 | + 17:07 |
16. | Hendrych Jaromír | HOB6001 | E | SKOB Horní Benešov | 73:31 | + 21:58 |
17. | Widuch Mikael | 33S7200 | E | Karlskrona SOK | 80:20 | + 28:47 |
18. | Dundáčková Hana | SJH7052 | E | SJH Jindřichův Hradec | 80:40 | + 29:07 |
19. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | E | SKOB Horní Benešov | 83:19 | + 31:46 |
20. | Melišík Michael | TAP7100 | E | KOB TRETRA Praha | 87:19 | + 35:46 |
21. | Velc Roman | 3TC0400 | E | FENIX SKI TEAM | 88:01 | + 36:28 |
22. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | E | SKOB Roudnice nad Labem | 88:06 | + 36:33 |
23. | Hendrych Jiří | HOB6701 | E | SKOB Horní Benešov | 90:16 | + 38:43 |
24. | Frainšicová Kateřina | BFM8651 | E | SKOB Frýdek - Místek | 91:41 | + 40:08 |
25. | Sovišová Eva | SBR5251 | E | SKOB Bruntál | 93:43 | + 42:10 |
26. | Sukhadolava Aelita | 21B6250 | E | Peleng-Vimpel | 95:35 | + 44:02 |
27. | Bakeš Daniel | 3TC0500 | E | FENIX SKI TEAM | 95:58 | + 44:25 |
28. | Sikorová Marie | BOV4852 | E | TJ Baník Ostrava OKD | 100:11 | + 48:38 |
29. | Kašpar Josef | HOB4601 | E | SKOB Horní Benešov | 103:10 | + 51:37 |
30. | Šauman Petr | ODR6100 | E | SKOB Odry | 104:26 | + 52:53 |
31. | Juřík Marek | 3TC0401 | E | FENIX SKI TEAM | 115:09 | + 63:36 |
32. | Petřivalská Jana | OOL8050 | E | SK Haná orienteering | 115:16 | + 63:43 |
33. | Cenek Tomáš | 3TC0700 | E | FENIX SKI TEAM | 118:07 | + 66:34 |
34. | Olbrycht Anna | 73P5650 | E | OLBnO | 120:27 | + 68:54 |
35. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | E | ZOOB Rumburk | 156:16 | + 104:43 |
Rychtarova Dominika | NNN9955 | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK | ||
Richter Rudolf | ADA5113 | E | OOB Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petřivalský Marek | STE6907 | E | SK SKI-OB Šternberk | 47:21 | |
2. | Hnízdil Jan | KAS7100 | E | KOB Kamenický Šenov | 60:55 | + 13:34 |
3. | Dundáček Milan | SJH6902 | E | SJH Jindřichův Hradec | 61:41 | + 14:20 |
4. | Fellner Marek | 3TC6500 | E | FENIX SKI TEAM | 74:53 | + 27:32 |
5. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | E | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 81:54 | + 34:33 |
6. | Bendáková Jitka | LTU6951 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 91:39 | + 44:18 |
7. | Bielecki Tadeusz | 1CP7401 | E | UKS Siódemka Rumia | 101:40 | + 54:19 |
8. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | E | SKOB Roudnice nad Labem | 110:06 | + 62:45 |
9. | Freith Martin | BFM6801 | E | SKOB Frýdek - Místek | 118:39 | + 71:18 |
10. | Král Dávid | VZA9202 | E | Slávia ŽU Žilina | 135:21 | + 88:00 |
11. | Salich Radomír | AOP7603 | E | Orientační Běh Opava | 149:55 | + 102:34 |