Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E2

Kategorie: D21C

Datum:
15.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R3
D21C
6.40 km, 205 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5034
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 75:50 5212
2. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 78:03 + 2:13 5070
3. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 81:57 + 6:07 4820
4. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 82:23 + 6:33 4792
5. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 85:17 + 9:27 4607
6. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 85:38 + 9:48 4584
7. Zavadilová Zdeňka PTE8689 TJ Sokol Ptení 86:46 + 10:56 4512
8. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 87:26 + 11:36 4469
9. Mikušová Ivana PTE8365 TJ Sokol Ptení 90:13 + 14:23 4291
10. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 90:23 + 14:33 4280
11. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 91:22 + 15:32 4217
12. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 91:46 + 15:56 4191
13. Kršáková Marie VIC9191 OB Vizovice 92:39 + 16:49 4135
14. Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň 92:58 + 17:08 4115
15. Kamererová Klára KAM9154 OK Kamenice 93:23 + 17:33 4088
16. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 94:50 + 19:00 3995
17. Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 96:22 + 20:32 3897
18. Rajnošková Lea BZR8451 Bratrstvo Ždárských vrchů 97:01 + 21:11 3855
19. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 97:17 + 21:27 3838
20. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 99:18 + 23:28 3709
21. Krejčí Lenka PTE8350 TJ Sokol Ptení 101:07 + 25:17
22. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 101:34 + 25:44 3564
23. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 116:08 + 40:18 2631
24. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 117:18 + 41:28 2556
25. Štěpánová Petra OOL8950 SK Haná orienteering 122:00 + 46:10 2255
26. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 124:55 + 49:05 2069
27. Slotová Jarmila TAP8650 KOB TRETRA Praha 128:15 + 52:25 1855
28. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 131:37 + 55:47 1640
29. Jandová Diana CHT9151 OOB SK Chrast 133:01 + 57:11 1550
30. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 168:23 + 92:33 0
31. Krtičková Anna LPU8484 OK Lokomotiva Pardubice 177:50 + 102:00
Kollndorfer Kathrin 82A8250 HSV Großmittel DISK
Kačírková Tereza BBM5678 BETA URSUS Orienteering DISK
Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno DISK 0