Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E2

Kategorie: H21C

Datum:
15.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R3
H21C
8.10 km, 235 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5126
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klváček Aleš PTE8527 TJ Sokol Ptení 60:56 5312
2. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 64:13 + 3:17 5046
3. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 64:32 + 3:36 5020
4. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 68:59 + 8:03 4660
5. Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 70:54 + 9:58 4504
6. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 71:40 + 10:44 4442
7. Ráb Martin RBK8307 SK Radioklub Blansko 74:26 + 13:30 4218
8. Matyšek Bronislav PLU7823 TJ SOKOL Plumlov 74:36 + 13:40 4204
9. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 75:43 + 14:47 4114
10. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 76:00 + 15:04 4091
11. Fukátko Petr LPU8503 OK Lokomotiva Pardubice 76:44 + 15:48 4031
12. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 77:05 + 16:09 4003
13. Nečas Tomáš TZL8801 SKOB Zlín 78:12 + 17:16 3912
14. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 78:18 + 17:22 3904
15. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 78:26 + 17:30 3893
16. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 79:01 + 18:05 3846
17. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 79:48 + 18:52 3783
18. Mikuš Oldřich PTE8204 TJ Sokol Ptení 79:56 + 19:00 3772
19. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 80:55 + 19:59 3692
20. Hrazdil Jiří ZBM8418 SK Žabovřesky Brno 82:10 + 21:14 3591
21. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 83:42 + 22:46 3466
22. Mašláň Jakub TZL7801 SKOB Zlín 84:08 + 23:12 3431
23. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 84:12 + 23:16 3426
24. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 84:15 + 23:19 3422
25. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 84:45 + 23:49 3381
25. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 84:45 + 23:49
27. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB TRETRA Praha 84:54 + 23:58 3369
28. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 85:03 + 24:07 3357
29. Žáček Matěj RBK9802 SK Radioklub Blansko 86:57 + 26:01 3203
30. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 89:34 + 28:38 2991
31. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 90:16 + 29:20 2934
32. Hauptfleisch Filip SRK9401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 91:43 + 30:47 2816
33. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:07 + 31:11 2784
34. Špičák František CEL8039 TJ Sokol Čelechovice na Hané 93:54 + 32:58 2639
35. Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha 95:07 + 34:11 2541
36. Svačina Jan NNN9995 Neregistrovaní (NNN) 95:28 + 34:32
36. Kováčik Juro KNC9700 Sokol Kostelec n. Č. l. 95:28 + 34:32
38. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 97:01 + 36:05 2387
39. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 97:54 + 36:58 2315
40. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 99:41 + 38:45 2171
41. Zvarik Tomáš ZBM7702 SK Žabovřesky Brno 99:55 + 38:59 2152
42. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 102:22 + 41:26 1953
43. Janousek Michal 2TZ8800 MJ Technology 103:58 + 43:02
44. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 105:21 + 44:25 1711
45. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 105:27 + 44:31 1703
46. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 106:37 + 45:41
47. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 106:53 + 45:57
48. Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno 111:05 + 50:09 1246
49. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 113:21 + 52:25 1063
50. Pavelec Jan BBM1234 BETA URSUS Orienteering 120:15 + 59:19
51. Zoubek Petr ZBP7602 OOB SK Zbraslav 134:01 + 73:05 0
52. Pejšek Jindřich JHB9501 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 138:03 + 77:07 0
53. Jenčík Martin ZBP8001 OOB SK Zbraslav 142:24 + 81:28
Šnyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering DISK 0
Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín DISK 0
Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík DISK