Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Kategorie: D21E

Datum:
16.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Vladimír - R3
D21E
6.90 km, 135 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 9650
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 44:41 9806
2. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 45:43 + 1:02 9563
3. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 45:51 + 1:10 9512
4. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 45:59 + 1:18 9461
5. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 46:06 + 1:25 9413
6. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 46:58 + 2:17 9208
7. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 47:14 + 2:33 9130
8. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 47:38 + 2:57 9024
9. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 47:51 + 3:10 8956
10. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 48:03 + 3:22 8893
11. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 48:33 + 3:52 8767
12. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 48:37 + 3:56 8731
13. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 49:16 + 4:35 8575
14. Vozdová Klára ASU8964 Magnus Orienteering 49:31 + 4:50 8503
15. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 50:29 + 5:48 8283
16. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 50:50 + 6:09 8190
17. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 51:09 + 6:28 8105
18. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 51:12 + 6:31 8074
18. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 51:12 + 6:31 8054
20. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 51:26 + 6:45 7986
21. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 52:05 + 7:24 7835
22. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 53:01 + 8:20 7626
23. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 54:07 + 9:26 7386
24. Vališová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:35 + 9:54 7273
25. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 54:39 + 9:58 7241
26. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 55:06 + 10:25 7133
27. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 57:07 + 12:26 6713
28. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 58:18 + 13:37 6460
29. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 60:10 + 15:29 6074
30. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:11 + 17:30 5660
31. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 62:24 + 17:43 5602
32. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 62:34 + 17:53 5555
33. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 63:16 + 18:35 5403
34. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 67:24 + 22:43 4581