Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Kategorie: D21A

Datum:
16.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Vladimír - R3
D21A
6.30 km, 135 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8601
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 44:39 8937
2. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 45:51 + 1:12 8689
3. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 48:54 + 4:15 8102
4. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 49:03 + 4:24 8050
5. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 49:04 + 4:25 8023
6. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 52:23 + 7:44 7394
7. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:27 + 8:48 7178
8. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 53:42 + 9:03 7111
9. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 54:08 + 9:29 7011
10. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 54:47 + 10:08 6873
11. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 54:58 + 10:19 6819
12. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 56:01 + 11:22 6610
13. Slavíková Lucie PGP9150 SK Praga 57:10 + 12:31 6385
14. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 57:11 + 12:32 6362
15. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 58:12 + 13:33 6162
16. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 59:16 + 14:37 5954
17. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:30 + 14:51 5895
18. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 59:43 + 15:04 5838
19. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 59:55 + 15:16 5785
20. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 60:28 + 15:49 5671
21. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 62:51 + 18:12 5238
22. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 65:49 + 21:10 4707
23. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 66:49 + 22:10 4519
24. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 71:14 + 26:35 3743
25. Mezníková Lucie ZBM9150 SK Žabovřesky Brno 72:30 + 27:51 3513
26. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 73:41 + 29:02 3299
27. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:00 + 29:21 3234
28. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 86:56 + 42:17 1022
Beržinská Soňa SBK8554 KOB Start Blansko DISK 0
Wurzelová Hana OSN8972 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Chroustová Lenka ZBM9457 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Koporová Petra ASU9353 Magnus Orienteering DISK 0
Koporová Lenka ZBM9753 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Rešová Kateřina ASU9090 Magnus Orienteering DISK 0