Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Kategorie: H21E

Datum:
16.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Vladimír - R3
H21E
9.20 km, 170 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 9642
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 46:22 10079
2. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 49:33 + 3:11 9427
3. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 49:47 + 3:25 9360
4. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 49:58 + 3:36 9304
5. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 50:06 + 3:44 9257
6. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 50:34 + 4:12 9145
7. Andersson Rassmus 14S9000 OK Linné 51:10 + 4:48
8. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 51:33 + 5:11 8933
9. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 52:11 + 5:49 8789
10. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 52:34 + 6:12 8695
11. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 52:37 + 6:15 8666
12. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:57 + 6:35 8582
13. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 53:02 + 6:40 8547
14. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 53:10 + 6:48 8503
15. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 53:13 + 6:51 8474
16. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:18 + 6:56 8439
17. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 53:20 + 6:58 8414
18. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 53:43 + 7:21 8322
19. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 54:06 + 7:44 8230
20. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 55:23 + 9:01 7966
21. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 55:36 + 9:14 7907
22. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 57:06 + 10:44 7604
23. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 57:37 + 11:15 7489
24. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 57:57 + 11:35 7409
25. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 57:58 + 11:36 7389
26. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 58:54 + 12:32 7197
27. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 58:59 + 12:37 7165
28. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 59:08 + 12:46 7120
29. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 59:21 + 12:59 7064
30. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 59:58 + 13:36 6932
31. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 60:20 + 13:58 6848
32. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 61:01 + 14:39 6705
33. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 61:05 + 14:43 6678
34. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 61:13 + 14:51 6637
35. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 61:38 + 15:16 6545
36. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 64:22 + 18:00 6027
37. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 64:25 + 18:03 6004
38. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 64:43 + 18:21 5935
39. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 68:50 + 22:28 5169
Matějů Luboš PGP7601 SK Praga DISK 0
Wolf Daniel TUR9701 OOB TJ Turnov DISK 0