Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Kategorie: H21B

Datum:
16.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Vladimír - R3
H21B
7.60 km, 165 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6944
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 43:06 7186
2. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 44:32 + 1:26 6954
3. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 46:20 + 3:14 6665
4. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 49:34 + 6:28 6155
5. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 52:27 + 9:21 5701
6. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 54:37 + 11:31 5359
7. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 54:51 + 11:45 5316
8. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 55:16 + 12:10 5244
9. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 55:22 + 12:16 5222
10. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 55:33 + 12:27 5187
11. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 55:42 + 12:36 5157
12. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 55:47 + 12:41 5137
13. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 55:54 + 12:48 5112
14. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 55:55 + 12:49 5103
15. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 56:05 + 12:59 5070
16. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 56:20 + 13:14 5025
17. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 56:24 + 13:18 5008
18. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 56:43 + 13:37 4953
19. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 57:14 + 14:08 4868
20. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 57:34 + 14:28 4811
21. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 58:11 + 15:05 4711
22. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 58:25 + 15:19 4669
23. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 58:36 + 15:30 4635
24. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:50 + 15:44 4594
25. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 60:02 + 16:56 4407
26. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 60:17 + 17:11 4363
27. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:49 + 17:43 4277
28. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 61:51 + 18:45 4116
29. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 62:02 + 18:56 4083
30. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:06 + 19:00 4068
31. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 62:20 + 19:14 4027
32. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 62:32 + 19:26 3992
33. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 63:08 + 20:02 3897
34. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:42 + 21:36 3659
35. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 65:27 + 22:21 3542
36. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 66:57 + 23:51 3315
37. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 67:30 + 24:24 3229
38. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 68:11 + 25:05 3123
39. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 68:35 + 25:29 3060
40. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 68:43 + 25:37 3036
41. Randík Jan SOB8703 SOBSA 68:49 + 25:43 3017
42. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 69:09 + 26:03 2964
43. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 69:49 + 26:43 2862
44. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 70:00 + 26:54 2831
45. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 70:28 + 27:22 2758
46. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 70:48 + 27:42 2706
47. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 71:06 + 28:00 2658
48. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 71:24 + 28:18 2611
49. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 71:35 + 28:29 2580
50. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 71:38 + 28:32 2569
51. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:43 + 28:37 2553
52. Rohan Tomáš ASU9009 Magnus Orienteering 72:11 + 29:05 2482
53. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 75:41 + 32:35 1972
54. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 79:55 + 36:49 1358
55. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 81:48 + 38:42 1084
56. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 82:30 + 39:24 981
57. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 86:48 + 43:42 361
58. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 88:34 + 45:28 107
59. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:27 + 47:21 0
60. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 92:30 + 49:24 0
61. Šesták Jakub RBK9001 SK Radioklub Blansko 103:47 + 60:41 0
Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava DISK 0
Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0