Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Kategorie: H21C

Datum:
16.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Vladimír - R3
H21C
6.00 km, 140 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4905
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klváček Aleš PTE8527 TJ Sokol Ptení 46:19 5046
2. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 47:58 + 1:39 4867
3. Nečas Tomáš TZL8801 SKOB Zlín 48:47 + 2:28 4774
4. Fukátko Petr LPU8503 OK Lokomotiva Pardubice 48:50 + 2:31 4760
5. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 49:11 + 2:52 4715
6. Matyšek Bronislav PLU7823 TJ SOKOL Plumlov 50:33 + 4:14 4567
7. Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 52:05 + 5:46 4402
8. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 52:21 + 6:02 4367
9. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 52:59 + 6:40 4294
10. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 53:25 + 7:06 4242
11. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:42 + 7:23 4205
12. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 53:47 + 7:28 4189
13. Mikuš Oldřich PTE8204 TJ Sokol Ptení 54:51 + 8:32 4073
14. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 54:59 + 8:40 4052
15. Hrazdil Jiří ZBM8418 SK Žabovřesky Brno 55:05 + 8:46 4034
16. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 55:13 + 8:54 4013
17. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 55:17 + 8:58 3998
18. Mašláň Jakub TZL7801 SKOB Zlín 55:24 + 9:05 3979
19. Žáček Matěj RBK9802 SK Radioklub Blansko 56:23 + 10:04 3873
20. Zvarik Tomáš ZBM7702 SK Žabovřesky Brno 57:15 + 10:56 3780
21. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 57:39 + 11:20 3733
22. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 58:34 + 12:15 3635
23. Svačina Jan NNN9995 Neregistrovaní (NNN) 59:45 + 13:26
24. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 59:53 + 13:34 3498
25. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 60:43 + 14:24
26. Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha 61:05 + 14:46 3373
27. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB TRETRA Praha 62:13 + 15:54 3255
28. Šnyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering 62:33 + 16:14 3216
29. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 63:29 + 17:10 3118
30. Kováčik Juro KNC9700 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:33 + 18:14
31. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 64:34 + 18:15 3006
32. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 65:33 + 19:14 2904
33. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 66:40 + 20:21 2790
34. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 66:42 + 20:23 2781
35. Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno 67:56 + 21:37 2656
36. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 68:09 + 21:50 2630
37. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 68:36 + 22:17
38. Hauptfleisch Filip SRK9401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:30 + 24:11 2398
39. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 70:44 + 24:25 2371
40. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 70:50 + 24:31
41. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 71:32 + 25:13 2289
42. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 71:38 + 25:19
43. Sláčík Tomáš 35X9100 VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) 72:42 + 26:23
44. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 73:01 + 26:42 2142
45. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 74:15 + 27:56 2020
46. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 74:41 + 28:22 1975
47. Janousek Michal 2TZ8800 MJ Technology 75:14 + 28:55
48. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 76:42 + 30:23 1778
49. Pejšek Jindřich JHB9501 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 77:44 + 31:25 1677
50. Pavelec Jan BBM1234 BETA URSUS Orienteering 91:19 + 45:00
51. Jenčík Martin ZBP8001 OOB SK Zbraslav 91:43 + 45:24
52. Zoubek Petr ZBP7602 OOB SK Zbraslav 93:00 + 46:41 225
53. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 93:06 + 46:47 216
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK 0
Ráb Martin RBK8307 SK Radioklub Blansko DISK 0
Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga DISK 0