Výsledky závodu: Advanta cup 2017 - E2

Kategorie: D45B

Datum:
05.08.2017
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Lžíčař Martin - R3, Hošek Radim - R2
D45B
2.13 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 41:49
2. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 43:13 + 1:24
3. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 43:17 + 1:28
4. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 47:24 + 5:35
5. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:09 + 6:20
6. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 49:16 + 7:27
7. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 49:53 + 8:04
8. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 51:09 + 9:20
9. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 51:51 + 10:02
10. Neumannová Kamila STE6751 SK SKI-OB Šternberk 52:10 + 10:21
11. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 53:24 + 11:35
12. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 53:40 + 11:51
13. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:19 + 13:30
14. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:20 + 14:31
15. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 57:36 + 15:47
16. Zemanová Jarmila SRK6651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:17 + 16:28
17. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 59:17 + 17:28
18. Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 62:21 + 20:32
19. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 64:14 + 22:25
20. Svěchotová Hana MOV7150 SKOB Ostrava 70:24 + 28:35
21. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 70:25 + 28:36
22. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:37 + 28:48
23. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 72:27 + 30:38
24. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 74:26 + 32:37
25. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 76:12 + 34:23
26. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 82:25 + 40:36
27. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 83:06 + 41:17
28. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:41 + 44:52
29. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 89:34 + 47:45
30. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 91:59 + 50:10
31. Mizerová Jarmila TRI6851 TJ TŽ Třinec 99:57 + 58:08
Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec DISK
Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk DISK
Henriksen Nina 53D6551 Tisvilde Hegn OK DISK
Maget Brigitte 52A6450 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn DISK