Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Liberec-Karlinky, 50,7370372N, 15,0107328E
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:10 000, ekvidistance 5 m, ISOM2000, stav 9/2017, formát A4, autor Miroslav Horáček, mapa nebude upravena vodovzdorně, na startu k dispozici euroobaly
Ředitel závodu:
Škoda Jakub
Hlavní rozhodčí:
Bednařík Libor - R3
Stavitel tratí:
Kolaja Ehlerová Jana - R3, Kopec Tomáš

H21L 9.93 km, 275 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8004

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 65:29 8409
2. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 69:54 + 4:25 7897
3. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 71:33 + 6:04 7705
4. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 71:52 + 6:23 7668
5. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 72:20 + 6:51 7614
6. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 72:36 + 7:07 7583
7. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:51 + 9:22 7322
8. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 76:08 + 10:39 7173
9. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 76:32 + 11:03 7127
10. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 76:38 + 11:09 7115
11. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 78:01 + 12:32 6955
12. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 78:40 + 13:11 6879
13. Picek Štěpán TJN9601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:19 + 15:50 6572
14. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:39 + 16:10 6533
15. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 81:51 + 16:22 6510
16. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 84:24 + 18:55 6214
17. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 84:47 + 19:18 6170
18. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 84:57 + 19:28 6150
19. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 85:55 + 20:26 6038
20. Burghardt Freddy 18D8402 Post SV Dresden 87:37 + 22:08
21. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 91:13 + 25:44 5423
22. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:18 + 25:49 5414
23. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 96:49 + 31:20
24. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 100:01 + 34:32 4402
25. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 100:10 + 34:41
26. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 114:41 + 49:12 2700
27. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 123:54 + 58:25 1631
28. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 128:41 + 63:12 1076
Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov DISK 0
Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0