Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Říčany u Brna, přírodní koupaliště
Pořadatel:
UBM - MENISKOS Brno
Mapa:
Na Zámečku
Ředitel závodu:
Humlíčková Jana
Hlavní rozhodčí:
Humlíček René - R3
Stavitel tratí:
Hrouda Petr
Protokol:
Závod proběhl za chladného a deštivého počasí. Cílem řádně prošlo 491 závodníků. Po závodě byla ošetřena jedna závodnice.
D35
3.53 km, 210 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 43:37
2. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 45:48 + 2:11
3. Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 48:27 + 4:50
4. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 48:38 + 5:01
5. Radová Martina ABM7451 KOB ALFA Brno 50:53 + 7:16
6. Humlíčková Kateřina ZBM7664 SK Žabovřesky Brno 51:39 + 8:02
7. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 51:58 + 8:21
8. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 52:49 + 9:12
9. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 53:18 + 9:41
10. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 55:25 + 11:48
11. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 56:08 + 12:31
12. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 59:23 + 15:46
13. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 60:00 + 16:23
14. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 62:53 + 19:16
15. Mokrá Regina ABM6854 KOB ALFA Brno 63:14 + 19:37
16. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 64:51 + 21:14
17. Turzo Iva OSN7750 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:29 + 22:52
18. Chmelíková Gabriela ZBM7653 SK Žabovřesky Brno 66:44 + 23:07
19. Šichová Radka 3WZ8051 neregistrovaní - Šichová 66:52 + 23:15
20. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 67:45 + 24:08
21. Potužníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec 68:53 + 25:16
22. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 70:37 + 27:00
23. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 70:53 + 27:16
24. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 72:24 + 28:47
25. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 72:46 + 29:09
26. Kroutilová Eva ZBM7861 SK Žabovřesky Brno 74:06 + 30:29
27. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 76:44 + 33:07
28. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 85:24 + 41:47
29. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 86:54 + 43:17
30. Tachovská Kamila ZBM7655 SK Žabovřesky Brno 87:36 + 43:59
31. Urbánková Lenka ZBM7551 SK Žabovřesky Brno 95:06 + 51:29
Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno DISK
Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK