Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Říčany u Brna, přírodní koupaliště
Pořadatel:
UBM - MENISKOS Brno
Mapa:
Na Zámečku
Ředitel závodu:
Humlíčková Jana
Hlavní rozhodčí:
Humlíček René - R3
Stavitel tratí:
Hrouda Petr
Protokol:
Závod proběhl za chladného a deštivého počasí. Cílem řádně prošlo 491 závodníků. Po závodě byla ošetřena jedna závodnice.

H35 4.25 km, 255 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 38:07
2. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 47:01 + 8:54
3. Strejček Petr TBM7228 KOS TJ Tesla Brno 47:17 + 9:10
4. Štěrbák Eduard ZBM7529 SK Žabovřesky Brno 47:25 + 9:18
5. Rada Pavel ABM7401 KOB ALFA Brno 47:27 + 9:20
6. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 49:04 + 10:57
7. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 50:19 + 12:12
8. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 51:11 + 13:04
9. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 51:40 + 13:33
10. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 54:54 + 16:47
11. Komenda Kamil 2JC7200 BYZMAG 55:35 + 17:28
12. Mokrý Jan ABM6611 KOB ALFA Brno 56:59 + 18:52
13. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 57:23 + 19:16
14. Humlíček Aleš ZBM7539 SK Žabovřesky Brno 59:04 + 20:57
15. Klieštík Jiří 18C8000 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 59:33 + 21:26
16. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 60:46 + 22:39
17. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 61:12 + 23:05
18. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 61:56 + 23:49
19. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 64:31 + 26:24
20. Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 65:22 + 27:15
21. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 65:48 + 27:41
22. Zelený Pavel ZBM7302 SK Žabovřesky Brno 66:52 + 28:45
23. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 67:13 + 29:06
24. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 68:29 + 30:22
25. Evstafev Ivan 84C8000 Dolni Kounice 68:45 + 30:38
26. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 69:16 + 31:09
27. Martínek Roman SJH7501 SJH Jindřichův Hradec 69:39 + 31:32
28. Navrátil Ondřej 1HZ7600 KMCH 70:07 + 32:00
29. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 71:18 + 33:11
30. Pospíšil Jiří PBM7401 TJ Spartak 1. Brněnská 73:21 + 35:14
31. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 74:00 + 35:53
32. Hanousek Kamil RBK7401 SK Radioklub Blansko 75:24 + 37:17
33. Skácel Pavel 93X0003 Neregistrovaní - Skácelovi 75:31 + 37:24
34. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:48 + 38:41
35. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 78:38 + 40:31
36. Kopáč David 3YZ0002 neregistrovaní - Kopáčovi 82:03 + 43:56
37. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 83:29 + 45:22
38. Tomíček Oldřich 19X7900 ESOX ODEI 83:55 + 45:48
39. Potužník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec 85:15 + 47:08
40. Adam Aleš TRT8100 KOS Třešť 107:45 + 69:38
41. Ryšavý Miloš ZBM7607 SK Žabovřesky Brno 109:33 + 71:26
Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno DISK
Lásko Tomáš nnn DISK
Verner Leoš 6BX7600 NOCH Brno DISK