Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35C

Datum:
28.09.2017
Místo konání:
Čechy pod Kosířem
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Otrusina Jiří - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Skřivanek Marcel
D35C
3.80 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 37:52
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 37:59 + 0:07
3. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 41:09 + 3:17
4. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 43:08 + 5:16
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 43:24 + 5:32
6. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 43:42 + 5:50
7. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 44:28 + 6:36
8. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 44:52 + 7:00
9. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 45:42 + 7:50
10. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 45:56 + 8:04
11. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:42 + 8:50
12. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 47:01 + 9:09
13. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 49:46 + 11:54
14. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 50:55 + 13:03
15. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 51:09 + 13:17
16. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:16 + 14:24
17. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:53 + 15:01
18. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 53:24 + 15:32
19. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 55:26 + 17:34
20. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 58:28 + 20:36
21. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 59:48 + 21:56
22. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 61:29 + 23:37
23. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 61:32 + 23:40
24. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:58 + 27:06
25. Hejlova Soňa PTENN98 C TJ Sokol Ptení 68:21 + 30:29
26. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 68:59 + 31:07
27. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 69:25 + 31:33
28. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 70:34 + 32:42
29. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:45 + 33:53
30. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 73:11 + 35:19
31. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:44 + 35:52
32. Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 76:14 + 38:22
33. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 83:05 + 45:13
34. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 92:13 + 54:21
Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc DISK
Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK