Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D40

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Bedřichov, lyžařský stadion
Pořadatel:
LLI - LOK-o Liberec
Mapa:
Velbloud; 1:10000; E=5m
Ředitel závodu:
Hoidekr Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bradáč Stanislav - R3
Stavitel tratí:
Peterka Vojtěch - R3
Protokol:
V počátku závodu byla jedna z cílových krabiček posunuta v čase o 20 sekund. Všem závodníkům, kteří tuto krabičku použili, byl čas opraven. Je možné, že z tohoto důvodu, někteří mají poslední mezičas záporný, ale cílový čas a kompletní čas závodu jsou korektní.
D40
2.52 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 24:32
2. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 25:27 + 0:55
3. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 25:37 + 1:05
4. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 25:38 + 1:06
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 26:09 + 1:37
6. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 27:40 + 3:08
7. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 30:11 + 5:39
8. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 31:04 + 6:32
9. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 31:05 + 6:33
10. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:13 + 6:41
11. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 32:21 + 7:49
12. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 33:32 + 9:00
13. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 35:46 + 11:14
14. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 38:27 + 13:55
15. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 38:50 + 14:18
16. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 39:36 + 15:04
17. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 40:35 + 16:03
18. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 42:53 + 18:21
19. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 43:45 + 19:13
20. Machová Věra TJNxxxx OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:15 + 19:43
21. Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 44:47 + 20:15
22. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB TRETRA Praha 46:02 + 21:30
23. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:35 + 24:03
24. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:42 + 24:10
25. Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 49:30 + 24:58
26. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 50:28 + 25:56
27. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 50:31 + 25:59
28. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 50:46 + 26:14
29. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 51:01 + 26:29
30. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 58:34 + 34:02
31. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:14 + 38:42
32. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:48 + 39:16
33. Houdová Miloslava CHA7653 C OK Chrastava 64:20 + 39:48
34. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 67:20 + 42:48
35. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 70:56 + 46:24
36. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:53 + 51:21
37. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 79:52 + 55:20
Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering DNS