Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Bedřichov, lyžařský stadion
Pořadatel:
LLI - LOK-o Liberec
Mapa:
Velbloud; 1:10000; E=5m
Ředitel závodu:
Hoidekr Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bradáč Stanislav - R3
Stavitel tratí:
Peterka Vojtěch - R3
Protokol:
V počátku závodu byla jedna z cílových krabiček posunuta v čase o 20 sekund. Všem závodníkům, kteří tuto krabičku použili, byl čas opraven. Je možné, že z tohoto důvodu, někteří mají poslední mezičas záporný, ale cílový čas a kompletní čas závodu jsou korektní.
D45
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 27:02
2. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 28:30 + 1:28
3. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 30:06 + 3:04
4. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 30:18 + 3:16
5. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 31:55 + 4:53
6. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 32:27 + 5:25
7. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:33 + 5:31
8. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:22 + 6:20
9. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:48 + 6:46
10. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 36:39 + 9:37
11. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 37:33 + 10:31
12. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:25 + 14:23
13. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 41:41 + 14:39
14. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:37 + 15:35
15. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:29 + 16:27
16. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 44:11 + 17:09
17. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 44:59 + 17:57
18. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 45:46 + 18:44
19. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:21 + 21:19
20. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:23 + 21:21
21. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:26 + 23:24
22. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 53:01 + 25:59
23. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:38 + 42:36
24. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:43 + 75:41
Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf DNS
Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS