Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H40

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Bedřichov, lyžařský stadion
Pořadatel:
LLI - LOK-o Liberec
Mapa:
Velbloud; 1:10000; E=5m
Ředitel závodu:
Hoidekr Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bradáč Stanislav - R3
Stavitel tratí:
Peterka Vojtěch - R3
Protokol:
V počátku závodu byla jedna z cílových krabiček posunuta v čase o 20 sekund. Všem závodníkům, kteří tuto krabičku použili, byl čas opraven. Je možné, že z tohoto důvodu, někteří mají poslední mezičas záporný, ale cílový čas a kompletní čas závodu jsou korektní.
H40
3.53 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 34:21
2. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 34:45 + 0:24
3. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 35:43 + 1:22
4. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 36:33 + 2:12
5. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 38:44 + 4:23
6. Hain Jan SJC7502 C Sportcentrum Jičín 39:41 + 5:20
7. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:57 + 5:36
8. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:27 + 7:06
9. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 41:38 + 7:17
10. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 42:27 + 8:06
11. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:56 + 9:35
12. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 47:27 + 13:06
13. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 48:40 + 14:19
14. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 48:57 + 14:36
15. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 49:08 + 14:47
16. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 50:13 + 15:52
17. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:58 + 16:37
18. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 53:12 + 18:51
19. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 54:06 + 19:45
20. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 54:54 + 20:33
21. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:58 + 21:37
22. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 56:03 + 21:42
23. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 56:08 + 21:47
24. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 58:24 + 24:03
25. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 58:49 + 24:28
26. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:01 + 26:40
27. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 62:02 + 27:41
28. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 62:11 + 27:50
29. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 69:29 + 35:08
30. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 72:12 + 37:51
31. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 72:41 + 38:20
Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín DISK
Zmrhal David NNN1113 Neregistrovaní (NNN) DISK
Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha DNS
Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor DNS
Rod Jan VSP7423 C USK Praha DNS