Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H40

Datum:
01.10.2017
Místo konání:
Doksy - U Termita
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Spáleniště
Ředitel závodu:
Lederer Pavel
Hlavní rozhodčí:
Novák Daniel - R1
Stavitel tratí:
Novák Tom
JURY:
Nehasil Vladislav, Pachnerová Dominika, Dlabaja Tomáš
Protokol:
závod proběhl za slunečného počasí v závodě nedošlo ke zranění a nebyl podán protest
H40
7.80 km, 240 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 61:28
2. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 61:54 + 0:26
3. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 62:33 + 1:05
4. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:45 + 2:17
5. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 64:44 + 3:16
6. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 65:36 + 4:08
7. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 66:01 + 4:33
8. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:48 + 5:20
9. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:57 + 5:29
10. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 69:57 + 8:29
11. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 71:22 + 9:54
12. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 72:17 + 10:49
13. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:31 + 12:03
14. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 74:37 + 13:09
15. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 76:51 + 15:23
16. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:01 + 15:33
17. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:13 + 15:45
18. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 81:44 + 20:16
19. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 81:57 + 20:29
20. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 84:56 + 23:28
21. Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:06 + 23:38
22. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 85:52 + 24:24
23. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 89:59 + 28:31
24. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 91:51 + 30:23
25. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 93:49 + 32:21
26. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 95:21 + 33:53
27. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 100:07 + 38:39
28. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 100:10 + 38:42
29. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 105:39 + 44:11
30. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 108:51 + 47:23
31. Kaplan Daniel PDY7700 C Běhej Poděbrady 119:05 + 57:37
32. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 137:48 + 76:20
Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK