Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
Bavorov
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
Haniperk - 1: 10 000, 1: 15 000 – pouze v sobotu pro kategorie HD 16-40, E - 5m
Ředitel závodu:
Bláha Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Vojtěch Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Bláha Petr - R3, Pecka Jan
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
D10
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 20:23
2. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 23:29 + 3:06
3. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 24:20 + 3:57
4. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 28:36 + 8:13
5. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 29:23 + 9:00
6. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 30:51 + 10:28
7. Kalousová Jolana EKP0760 VŠTJ Ekonom Praha 31:35 + 11:12
8. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 31:47 + 11:24
9. Silovská Barbora CST0751 OB Strakonice 32:00 + 11:37
10. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 32:35 + 12:12
11. Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš 33:35 + 13:12
12. Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha 36:17 + 15:54
13. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 41:24 + 21:01
14. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 45:21 + 24:58
15. Liberdová Magdaléna KSH0851 OB Kašperské Hory 51:29 + 31:06
Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš DISK
D10L
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 25:54
2. Kalousová Adéla EKP0950 VŠTJ Ekonom Praha 29:31 + 3:37
3. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 31:10 + 5:16
4. Deimová Anna VTA0751 SC vebr-sport 36:03 + 10:09
5. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 37:58 + 12:04
6. Doležalová Anna DOR0853 OK Dobříš 43:26 + 17:32
7. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 43:46 + 17:52
8. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 46:20 + 20:26
9. Blahutová Lucie MFP0950 VŠSK MFF UK Praha 48:27 + 22:33
10. Dvořáková Alena DOR0854 OK Dobříš 53:37 + 27:43
Hrdličková Anna DOR0955 OK Dobříš DISK
Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš DISK
D12
3.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 26:37
2. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 30:27 + 3:50
3. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 30:38 + 4:01
4. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 30:53 + 4:16
5. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 31:28 + 4:51
6. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 35:31 + 8:54
7. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 36:16 + 9:39
8. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 36:28 + 9:51
9. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 37:14 + 10:37
10. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 46:43 + 20:06
11. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 49:01 + 22:24
12. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 54:07 + 27:30
13. Dvořáková Veronika DOR0554 OK Dobříš 61:57 + 35:20
14. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 67:09 + 40:32
15. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 74:54 + 48:17
16. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 79:37 + 53:00
Hroňková Barbora VSP0650 USK Praha DISK
Vaněčková Anežka OPI0650 Orientační sporty Písek DISK
D14
3.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 30:32
2. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 30:36 + 0:04
3. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 30:48 + 0:16
4. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 31:52 + 1:20
5. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 33:40 + 3:08
6. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 39:37 + 9:05
7. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 39:55 + 9:23
7. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 39:55 + 9:23
9. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 40:44 + 10:12
10. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 42:00 + 11:28
11. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 42:53 + 12:21
12. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 43:35 + 13:03
13. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 44:24 + 13:52
14. Simonová Eliška OPI0351 Orientační sporty Písek 44:38 + 14:06
15. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 51:10 + 20:38
16. Fistrová Ludmila OPI0451 Orientační sporty Písek 73:25 + 42:53
D16
5.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 57:35
2. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 57:50 + 0:15
3. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 59:36 + 2:01
4. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 65:05 + 7:30
5. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 66:31 + 8:56
6. Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha 75:53 + 18:18
7. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 76:38 + 19:03
8. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 78:11 + 20:36
9. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 81:23 + 23:48
10. Heczková Ráchel OPI0154 Orientační sporty Písek 88:42 + 31:07
11. Kahudová Dominika OPI0158 Orientační sporty Písek 113:01 + 55:26
12. Houserová Tereza OPI0156 Orientační sporty Písek 137:04 + 79:29
Vakant DISK
D18
5.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jana VTA9951 SC vebr-sport 57:06
2. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 62:32 + 5:26
3. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 73:53 + 16:47
4. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 76:44 + 19:38
5. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 77:10 + 20:04
Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice DISK
D21K
5.00 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 862
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Roučková Romana KSH8351 OB Kašperské Hory 59:39 1003
2. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 74:42 + 15:03 821
3. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 79:38 + 19:59 762
4. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 90:26 + 30:47 631
5. Dobešová Kateřina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:51 + 44:12 469
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DISK 0
D21L
7.40 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7649
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 63:02 7862
2. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 64:21 + 1:19 7706
3. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 67:08 + 4:06 7378
4. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 78:55 + 15:53 5988
5. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 79:51 + 16:49 5878
6. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 89:19 + 26:17 4761
7. Tichovská Hana PGP8251 SK Praga 89:25 + 26:23 4749
8. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 90:04 + 27:02 4673
9. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 95:15 + 32:13 4061
D35
5.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 58:31
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 60:27 + 1:56
3. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 61:43 + 3:12
4. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 62:29 + 3:58
5. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 65:34 + 7:03
6. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 65:50 + 7:19
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 66:06 + 7:35
8. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 68:10 + 9:39
9. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 70:45 + 12:14
10. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 73:05 + 14:34
11. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 74:08 + 15:37
12. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 74:15 + 15:44
13. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 76:11 + 17:40
14. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 76:28 + 17:57
15. Kučerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 79:40 + 21:09
16. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 81:12 + 22:41
17. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 82:51 + 24:20
18. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 83:19 + 24:48
19. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 84:32 + 26:01
20. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 86:30 + 27:59
21. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 88:45 + 30:14
22. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 89:21 + 30:50
23. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 89:41 + 31:10
24. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 91:34 + 33:03
25. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 94:22 + 35:51
26. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 95:34 + 37:03
27. Brabencová Alena SOB7150 SOBSA 96:10 + 37:39
28. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 97:39 + 39:08
29. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 100:18 + 41:47
30. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 101:44 + 43:13
31. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 102:51 + 44:20
32. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 103:32 + 45:01
33. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 104:47 + 46:16
34. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 105:11 + 46:40
35. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 109:08 + 50:37
36. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 116:50 + 58:19
37. Šťovíčková Dagmar DVP7655 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 139:25 + 80:54
Pračková Zita RIC7850 OB Říčany DISK
Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš DISK
D45
5.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 56:55
2. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 60:17 + 3:22
3. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 65:32 + 8:37
4. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 65:39 + 8:44
5. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 65:53 + 8:58
6. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 73:23 + 16:28
7. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 76:12 + 19:17
8. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 76:13 + 19:18
9. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 78:45 + 21:50
10. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 79:37 + 22:42
11. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 81:00 + 24:05
12. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 85:10 + 28:15
13. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 90:09 + 33:14
14. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 97:36 + 40:41
15. Čermáková Šárka 5XC6950 SK Nepoměřice 103:37 + 46:42
16. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 146:43 + 89:48
Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže DISK
D55
4.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 42:56
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 43:17 + 0:21
3. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 45:10 + 2:14
4. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 45:23 + 2:27
5. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 46:31 + 3:35
6. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 48:25 + 5:29
7. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 48:33 + 5:37
8. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 50:07 + 7:11
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 52:16 + 9:20
10. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 53:25 + 10:29
11. Paulerová Eva OPI5550 Orientační sporty Písek 58:37 + 15:41
12. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 59:50 + 16:54
13. Špičáková Lenka DKP5850 Oddíl OB Kotlářka 60:10 + 17:14
14. Marková Alena LBE6299 TJ Lokomotiva Beroun 63:51 + 20:55
15. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 65:41 + 22:45
16. Lhotská Radoslava DVP5654 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 101:52 + 58:56
D65
3.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 44:09
2. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 49:55 + 5:46
3. Kupcová Věroslava HSU4850 Horizont klub Šumperk 53:00 + 8:51
4. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 54:17 + 10:08
5. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 59:03 + 14:54
6. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 59:39 + 15:30
7. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 59:41 + 15:32
8. Šťovíčková Zdena DVP4951 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 106:34 + 62:25
H10
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lorenc Vašek DOR0702 OK Dobříš 21:34
2. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 23:03 + 1:29
3. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 23:33 + 1:59
4. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 24:27 + 2:53
5. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 26:19 + 4:45
6. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 27:58 + 6:24
7. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 30:46 + 9:12
8. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 35:36 + 14:02
9. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 36:21 + 14:47
10. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 37:29 + 15:55
11. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 37:31 + 15:57
12. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 40:30 + 18:56
13. Vojkůvka Matěj DOR0804 OK Dobříš 41:37 + 20:03
14. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 47:34 + 26:00
15. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 52:25 + 30:51
16. Hroněk Štěpán VSP0700 USK Praha 74:13 + 52:39
H10L
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zíka Martin PVD0901 OOB TJ Sokol Pražák 25:03
2. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 29:15 + 4:12
3. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 33:51 + 8:48
4. Doležal Jakub DOR0807 OK Dobříš 34:37 + 9:34
5. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 38:34 + 13:31
6. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 40:02 + 14:59
7. Brettl Tobiáš PGP0900 SK Praga 40:53 + 15:50
8. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 41:19 + 16:16
9. Vojkůvka Filip DOR0902 OK Dobříš 41:20 + 16:17
10. Pilař František CEP0900 Čepíci 46:37 + 21:34
11. Šťovíček Jan DVP1001 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 48:07 + 23:04
12. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 53:10 + 28:07
13. Šťovíček Filip DVP1201 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 63:44 + 38:41
Kříž Matěj KRL0901 Kometa Kralovice DISK
Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš DISK
H12
3.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 31:15
2. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 33:04 + 1:49
3. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 33:23 + 2:08
4. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 35:46 + 4:31
5. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 36:11 + 4:56
6. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 36:18 + 5:03
7. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 41:01 + 9:46
8. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 44:45 + 13:30
9. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 45:04 + 13:49
10. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 46:58 + 15:43
11. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 52:09 + 20:54
12. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 58:35 + 27:20
13. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 60:20 + 29:05
14. Kosák Jonáš PGP0603 SK Praga 61:24 + 30:09
15. Petit Rémi NNN Neregistrovaní (NNN) 61:46 + 30:31
16. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 67:44 + 36:29
17. Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 68:49 + 37:34
18. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 92:53 + 61:38
19. Straka Denis VTA0501 SC vebr-sport 96:45 + 65:30
Tůma Ondřej VTA0602 SC vebr-sport DISK
H14
4.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 30:11
2. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 31:00 + 0:49
3. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 31:28 + 1:17
4. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 31:46 + 1:35
5. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 33:31 + 3:20
6. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 35:19 + 5:08
7. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 36:14 + 6:03
8. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 37:16 + 7:05
9. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 40:52 + 10:41
10. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 42:54 + 12:43
11. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 43:17 + 13:06
12. Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš 45:21 + 15:10
13. Silovský Vojtěch CST0301 OB Strakonice 47:03 + 16:52
14. Pšenička Kryštof KRE0301 OOB TJ Sokol Křemže 48:45 + 18:34
15. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 49:24 + 19:13
16. Ouška Filip DOR0304 OK Dobříš 64:52 + 34:41
17. Mikuláš Jiří VCB0303 OB České Budějovice 66:58 + 36:47
18. Zavřel Lukáš MIL0300 Tesil Milevsko 127:58 + 97:47
Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš DISK
H16
5.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 51:34
2. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 57:50 + 6:16
3. Valenta Adam OPI0102 Orientační sporty Písek 58:21 + 6:47
4. Neužil Vít OPI0103 Orientační sporty Písek 61:40 + 10:06
5. Lukeš Prokop VTA0201 SC vebr-sport 107:53 + 56:19
Pecháček Vít RIC0101 OB Říčany DISK
Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice DISK
H18
6.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 49:37
2. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 66:25 + 16:48
3. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 83:37 + 34:00
4. Vondruška Jan VTA0003 SC vebr-sport 106:19 + 56:42
5. Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 107:53 + 58:16
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
H21K
5.60 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3499
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 49:39 3835
2. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 55:35 + 5:56 3457
3. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 59:33 + 9:54 3205
4. Fliegl Ondřej 18X8702 HO Přírodní vědy 62:18 + 12:39
5. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 64:02 + 14:23 2919
6. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 78:53 + 29:14 1973
7. Hubený Martin DVP8001 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 81:11 + 31:32
8. Zenkl David NNN-A1 Neregistrovaní (NNN) 93:18 + 43:39
Jíša Ondřej KRE9303 OOB TJ Sokol Křemže DISK
H21L
11.80 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8202
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 83:01 8383
2. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 85:44 + 2:43 8120
3. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 85:54 + 2:53 8104
4. Procházka Pavel PGP9002 SK Praga 86:29 + 3:28 8048
5. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 87:43 + 4:42 7929
6. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 88:57 + 5:56 7809
7. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 89:04 + 6:03 7798
8. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 92:24 + 9:23 7476
9. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 94:47 + 11:46 7246
10. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 97:21 + 14:20 6998
11. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 100:31 + 17:30 6692
12. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 100:57 + 17:56 6650
13. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 101:12 + 18:11 6626
14. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 107:30 + 24:29 6017
15. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 109:24 + 26:23 5833
16. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 112:13 + 29:12 5561
17. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 112:45 + 29:44 5510
18. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 113:14 + 30:13 5463
19. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 114:22 + 31:21 5353
20. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 114:54 + 31:53 5302
21. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 115:15 + 32:14 5268
22. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 119:42 + 36:41 4838
23. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 120:43 + 37:42 4740
24. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 121:10 + 38:09 4696
25. Poell Matthias OLC 128:04 + 45:03
26. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 130:17 + 47:16 3815
27. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 132:21 + 49:20 3616
28. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 138:33 + 55:32 3017
29. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 139:21 + 56:20 2939
Doubek Jan NNN-01 Neregistrovaní (NNN) DISK
Borovička Tomáš NNN-02 Neregistrovaní (NNN) DISK
H35
8.70 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 78:40
2. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 85:14 + 6:34
3. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 89:00 + 10:20
3. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 89:00 + 10:20
5. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 90:18 + 11:38
6. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 90:55 + 12:15
7. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 92:02 + 13:22
8. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 94:45 + 16:05
9. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 98:40 + 20:00
10. Peřina Jan OPI7601 Orientační sporty Písek 99:31 + 20:51
11. Šťovíček Jan DVP7703 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 99:53 + 21:13
12. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 100:45 + 22:05
13. Šebesta Petr CHT7102 OOB SK Chrast 100:50 + 22:10
14. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 102:04 + 23:24
15. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 102:35 + 23:55
16. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 102:43 + 24:03
17. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 106:11 + 27:31
18. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 108:45 + 30:05
19. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 109:25 + 30:45
20. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 110:02 + 31:22
21. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 111:35 + 32:55
22. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 112:41 + 34:01
23. Marek Jan LBE6100 TJ Lokomotiva Beroun 112:54 + 34:14
24. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 116:14 + 37:34
25. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 119:16 + 40:36
26. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 121:33 + 42:53
27. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 122:04 + 43:24
28. Žižka Přemysl MIL7301 Tesil Milevsko 125:22 + 46:42
29. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 127:24 + 48:44
30. Reiterman Leoš LBE7100 TJ Lokomotiva Beroun 128:29 + 49:49
31. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 130:51 + 52:11
32. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 133:12 + 54:32
33. Zíka Jaroslav PVD8001 OOB TJ Sokol Pražák 136:34 + 57:54
Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga DISK
Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice DISK
Liberda Ondřej KSH7508 OB Kašperské Hory DISK
Pazderník Petr OPI7301 Orientační sporty Písek DISK
Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš DISK
H45
6.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 54:46
2. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 63:35 + 8:49
3. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 68:41 + 13:55
4. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 73:56 + 19:10
5. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 74:46 + 20:00
6. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 74:59 + 20:13
7. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 76:21 + 21:35
8. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 84:33 + 29:47
9. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 85:12 + 30:26
10. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 89:17 + 34:31
11. Heřman Daniel KRE7100 OOB TJ Sokol Křemže 96:11 + 41:25
12. Honsa Luděk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 99:44 + 44:58
13. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 100:59 + 46:13
14. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 107:33 + 52:47
15. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 108:09 + 53:23
16. Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 114:16 + 59:30
17. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 119:02 + 64:16
18. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 123:21 + 68:35
19. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 124:06 + 69:20
20. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 126:52 + 72:06
21. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 127:21 + 72:35
Balek Zdeněk OPI6300 Orientační sporty Písek DISK
Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor DISK
H55
6.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 51:05
2. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 59:05 + 8:00
3. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 60:22 + 9:17
4. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 64:34 + 13:29
5. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 65:34 + 14:29
6. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 72:24 + 21:19
7. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 78:38 + 27:33
8. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 80:39 + 29:34
9. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 81:14 + 30:09
10. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 88:14 + 37:09
11. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK GORDIC Praha Kačerov 90:57 + 39:52
12. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 93:35 + 42:30
13. Janošík Lubomír KSH5901 OB Kašperské Hory 101:48 + 50:43
14. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 104:09 + 53:04
15. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 104:12 + 53:07
16. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 127:52 + 76:47
Tachezy Jan DOR5802 OK Dobříš DISK
H65
4.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 35:48
2. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 39:12 + 3:24
3. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 39:18 + 3:30
4. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 40:47 + 4:59
5. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 48:32 + 12:44
6. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 49:58 + 14:10
7. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 52:17 + 16:29
8. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 57:11 + 21:23
9. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 58:07 + 22:19
10. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 58:49 + 23:01
11. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 64:17 + 28:29
12. Ondruška Vladimír MIL4601 Tesil Milevsko 65:41 + 29:53
13. Šťovíček Jan DVP5001 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 66:14 + 30:26
14. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 66:33 + 30:45
15. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:38 + 36:50
16. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 75:49 + 40:01
17. Kramoliš Jan PVP5000 VSS Přírodověda Praha 83:54 + 48:06
H75
3.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 56:45
2. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 59:04 + 2:19
HDR
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 22:19
2. Paterová Anička NNN Neregistrovaní (NNN) 28:24 + 6:05
3. Zíka Tomáš PVD1201 OOB TJ Sokol Pražák 29:59 + 7:40
4. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 30:29 + 8:10
5. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 31:07 + 8:48
6. Demangeon Nora a Viktor NNN Neregistrovaní (NNN) 31:19 + 9:00
7. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 31:24 + 9:05
8. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 31:53 + 9:34
9. Matysová Inna DOR1052 OK Dobříš 32:51 + 10:32
10. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 34:00 + 11:41
11. Tvrková Klára SKV TJ Slovan Karlovy Vary 35:20 + 13:01
12. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 37:50 + 15:31
13. Zvoníčková Klára NNN-B1 Neregistrovaní (NNN) 38:25 + 16:06
14. Šafránková Lucie NNN Neregistrovaní (NNN) 38:48 + 16:29
15. Šafránek Marek NNN Neregistrovaní (NNN) 39:12 + 16:53
16. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 39:41 + 17:22
17. Sobotková Lada OPI Orientační sporty Písek 41:48 + 19:29
18. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 42:35 + 20:16
19. Toncarová Katka PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 43:56 + 21:37
20. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 43:57 + 21:38
21. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 43:58 + 21:39
22. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 44:59 + 22:40
23. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 45:44 + 23:25
24. Roučka Tomáš KSH1102 OB Kašperské Hory 47:02 + 24:43
25. Gottfried Štěpán VCB OB České Budějovice 47:10 + 24:51
26. Lhotský Marek DVP1005 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 47:16 + 24:57
27. Skréta Richard NNN Neregistrovaní (NNN) 47:27 + 25:08
28. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 47:31 + 25:12
29. Marešová Tereza MIL1050 Tesil Milevsko 47:47 + 25:28
30. Jinšík Matěj VCB OB České Budějovice 51:15 + 28:56
31. Vlašimská Anna SKV TJ Slovan Karlovy Vary 51:18 + 28:59
32. Kosák Damián NNN Neregistrovaní (NNN) 52:37 + 30:18
33. Jarošová Linda VCB OB České Budějovice 52:46 + 30:27
34. Jaroš Jáchym VCB OB České Budějovice 53:34 + 31:15
35. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 54:38 + 32:19
36. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 55:32 + 33:13
37. Nechyba Jiří 61C5300 Stara Hut 55:36 + 33:17
38. Němec Matouš TCB SK Technik České Budějovice 55:48 + 33:29
39. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 56:09 + 33:50
40. Turková Sofie Anna DOR1055 OK Dobříš 56:47 + 34:28
41. Roučková Tereza KSH OB Kašperské Hory 58:12 + 35:53
42. Španěl Vít DOR1100 OK Dobříš 58:15 + 35:56
43. Brabencová Anna SOB SOBSA 58:38 + 36:19
44. Jinšíková Tereza VCB OB České Budějovice 59:50 + 37:31
45. Doubková Laura NNN Neregistrovaní (NNN) 68:16 + 45:57
46. Lavičková Eliška NNN Neregistrovaní (NNN) 71:41 + 49:22
47. Pokorná Dita PGP SK Praga 80:33 + 58:14
48. Lhotská Linda DVP1251 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 84:39 + 62:20
49. Pecháčková Sylva 9BC7650 NNN 89:53 + 67:34
Bayer Tomáš NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
Skréta Viktor NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
P
3.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 29:34
2. Roučka Martin KSH8001 OB Kašperské Hory 34:55 + 5:21
3. Patera Tomáš NNN Neregistrovaní (NNN) 35:02 + 5:28
4. Hrdlička Pavel NNN Neregistrovaní (NNN) 35:14 + 5:40
5. Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha 37:21 + 7:47
6. Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice 38:15 + 8:41
7. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 38:37 + 9:03
8. Brettl František PGP7709 SK Praga 39:18 + 9:44
9. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 39:52 + 10:18
10. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 40:11 + 10:37
11. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 41:49 + 12:15
12. Kršková Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 43:26 + 13:52
13. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 44:39 + 15:05
14. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 45:13 + 15:39
15. Hlaváčová Lenka NNN Neregistrovaní (NNN) 45:29 + 15:55
16. Metelka JIří NNN Neregistrovaní (NNN) 45:41 + 16:07
17. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 46:28 + 16:54
18. Havlíček Tomáš DOR5801 OK Dobříš 49:10 + 19:36
19. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 51:06 + 21:32
20. Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš 53:11 + 23:37
21. Trnková Kateřina PGP SK Praga 56:39 + 27:05
22. Krištůfková Michaela NNN Neregistrovaní (NNN) 56:45 + 27:11
23. Straková Ladislava VTA7851 SC vebr-sport 57:33 + 27:59
24. Španělová Markéta DOR7152 OK Dobříš 59:19 + 29:45
25. Lexa Filip OCB0101 OC České Budějovice 59:37 + 30:03
26. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 60:07 + 30:33
27. Chmelíková Vlasta DOR7753 OK Dobříš 60:12 + 30:38
28. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 61:54 + 32:20
29. Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš 67:54 + 38:20
30. Falteisková Sabina NNN Neregistrovaní (NNN) 67:56 + 38:22
31. Krištůfek Václav NNN Neregistrovaní (NNN) 72:14 + 42:40
32. Kuchařová Hedvika NNN Neregistrovaní (NNN) 72:36 + 43:02
33. Fistrová Anna NNN Neregistrovaní (NNN) 77:09 + 47:35
34. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 79:42 + 50:08
35. Mayerová Irena KSH OB Kašperské Hory 80:00 + 50:26
36. Tichá Ivana KNC6250 Sokol Kostelec n. Č. l. 80:09 + 50:35
37. Mikšová Stanislav DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 82:08 + 52:34
38. Hroňková Milada VSP7455 USK Praha 84:51 + 55:17
39. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 85:48 + 56:14
Zavřel Oldřich MIL7500 Tesil Milevsko DISK
T
5.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 52:15
2. Penc Miroslav NNN Neregistrovaní (NNN) 64:13 + 11:58
3. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 67:11 + 14:56
4. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 67:55 + 15:40
5. Suchan Daniel NNN Neregistrovaní (NNN) 72:48 + 20:33
6. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 72:50 + 20:35
7. Matysová Michala DOR8451 OK Dobříš 73:39 + 21:24
8. Dudík Petr DOR5500 OK Dobříš 77:25 + 25:10
9. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 79:44 + 27:29
10. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 80:10 + 27:55
11. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 82:42 + 30:27
12. Mirčeva Lenka DOR7350 OK Dobříš 89:59 + 37:44
13. Josl Jan NNN Neregistrovaní (NNN) 99:43 + 47:28
14. Rozboudová Tereza NNN Neregistrovaní (NNN) 102:38 + 50:23
15. Rozboud Zbyněk NNN Neregistrovaní (NNN) 102:42 + 50:27
16. Dudíková Hana DOR5550 OK Dobříš 105:23 + 53:08
17. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 108:16 + 56:01
18. Suchan Mirek NNN Neregistrovaní (NNN) 112:02 + 59:47
19. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 141:33 + 89:18
20. Šedivá Veronika OCB9701 OC České Budějovice 141:47 + 89:32
Hostomský Jiří NNN Neregistrovaní (NNN) DISK