Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
Košíkov, dům SDH
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Pramen Chvojnice, 1:10 000, E=5 m, stav léto 2016, hlavní kartograf Zdeněk Rajnošek, rozměr A4, mapa bude vodovzdorně upravena, mapový klíč ISOM 2000. Revize - nové paseky a oplocenky, podzim 2017
Ředitel závodu:
Drábek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Zháňal Jan - R3
Stavitel tratí:
Zřídkaveselý Libor - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.80 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 13:21
2. Taslerová Martina ABM0757 KOB ALFA Brno 13:24 + 0:03
3. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 13:49 + 0:28
4. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 14:01 + 0:40
5. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 14:02 + 0:41
6. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 14:58 + 1:37
7. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 15:06 + 1:45
8. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 15:24 + 2:03
9. Matoušková Johana STE0751 SK SKI-OB Šternberk 15:48 + 2:27
10. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 16:42 + 3:21
11. Potužníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 16:55 + 3:34
12. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 17:08 + 3:47
13. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:21 + 4:00
14. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 17:55 + 4:34
15. Sosíková Beáta ZBM???2 SK Žabovřesky Brno 20:00 + 6:39
16. Putnová Magdaléna ZBM???3 SK Žabovřesky Brno 21:57 + 8:36
17. Klapková Alžběta PTE0852 TJ Sokol Ptení 23:00 + 9:39
18. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 24:11 + 10:50
19. Ondrová Amálie UBM0754 MENISKOS Brno 25:03 + 11:42
20. Vernerová Hana TBM0780 KOS TJ Tesla Brno 26:02 + 12:41
21. Příhodová Veronika PTE0750 TJ Sokol Ptení 29:08 + 15:47
22. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 40:59 + 27:38
Dohnalová Hana ZBM???1 SK Žabovřesky Brno DISK
D10N
2.80 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Denisa ZBM0951 SK Žabovřesky Brno 15:18
2. Kubíková Kristýna RBK0851 SK Radioklub Blansko 17:00 + 1:42
3. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18:47 + 3:29
4. Krátká Eliška SJI0851 OK Jihlava 19:04 + 3:46
5. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:25 + 5:07
6. Vrbová Marie PTE0850 TJ Sokol Ptení 26:20 + 11:02
7. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 27:24 + 12:06
8. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 36:56 + 21:38
9. Hanousková Veronika NNN??10 Neregistrovaní (NNN) 39:58 + 24:40
Venerová Ines RBK0751 SK Radioklub Blansko DISK
D12
2.60 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 19:48
2. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 20:39 + 0:51
3. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 20:45 + 0:57
4. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 21:15 + 1:27
5. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 21:45 + 1:57
6. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 22:49 + 3:01
7. Ježková Ivana RBK0555 SK Radioklub Blansko 23:13 + 3:25
7. Ondrová Anna ZBM0553 SK Žabovřesky Brno 23:13 + 3:25
9. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:54 + 4:06
10. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 25:07 + 5:19
11. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 25:20 + 5:32
12. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 25:28 + 5:40
13. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:36 + 5:48
14. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 27:11 + 7:23
15. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 28:40 + 8:52
16. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 28:42 + 8:54
17. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 30:01 + 10:13
18. Mazálková Klára ZBM0558 SK Žabovřesky Brno 30:26 + 10:38
19. Mikulová Klára TBM0553 KOS TJ Tesla Brno 30:40 + 10:52
20. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 31:43 + 11:55
21. Palátová Renáta ABM0655 KOB ALFA Brno 32:49 + 13:01
22. Barnatová Magda ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 34:38 + 14:50
23. Finstrlová Lucie ZBM0651 SK Žabovřesky Brno 36:29 + 16:41
24. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 36:39 + 16:51
25. Mazálková Libuše ZBM0655 SK Žabovřesky Brno 38:37 + 18:49
26. Nádeníčková Anna ABM0556 KOB ALFA Brno 43:54 + 24:06
27. Desová Julie UBM0555 MENISKOS Brno 46:49 + 27:01
28. Baláčová Natálie TBM0560 KOS TJ Tesla Brno 46:59 + 27:11
D14
3.70 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 30:54
2. Poloučková Hana ABM0350 KOB ALFA Brno 31:51 + 0:57
3. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 34:08 + 3:14
4. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 34:58 + 4:04
5. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 35:51 + 4:57
6. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 36:18 + 5:24
7. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 37:02 + 6:08
8. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 39:23 + 8:29
9. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:07 + 11:13
10. Taslerová Tereza ABM0361 KOB ALFA Brno 45:10 + 14:16
11. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 53:10 + 22:16
Pánková Klára ZBM0456 SK Žabovřesky Brno DISK
Čelechovská Radka UBM0451 MENISKOS Brno DISK
D16
4.10 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 31:27
2. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 32:10 + 0:43
3. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 36:22 + 4:55
4. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:23 + 11:56
5. Radová Kateřina ABM0199 KOB ALFA Brno 48:29 + 17:02
6. Bašeová Klára ZBM0252 SK Žabovřesky Brno 49:36 + 18:09
D18
5.00 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 35:33
2. Utíkalová Kateřina TBM9952 KOS TJ Tesla Brno 49:05 + 13:32
3. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 50:10 + 14:37
4. Boučková Anna TBM0051 KOS TJ Tesla Brno 87:12 + 51:39
D21
6.10 km, 170 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7511
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:24 8243
2. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 50:05 + 6:41 7199
3. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 50:47 + 7:23 7090
4. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 51:21 + 7:57 7001
5. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 51:29 + 8:05 6981
6. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 53:13 + 9:49 6710
7. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 57:13 + 13:49 6085
8. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 58:07 + 14:43 5945
9. Janošíková Lenka UOL7651 SOB Olomouc 59:25 + 16:01 5742
10. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:30 + 17:06 5572
11. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:15 + 19:51 5143
12. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:27 + 20:03 5112
13. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 66:38 + 23:14 4614
14. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 67:02 + 23:38 4552
15. Bauerová Petra 6KC8350 Neregistrovaný 74:27 + 31:03
D21D
4.10 km, 90 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2217
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Autratová Pavlína TBM9151 KOS TJ Tesla Brno 38:50 2295
2. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 39:29 + 0:39 2260
3. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:28 + 3:38 2095
4. Mikušová Ivana PTE8365 TJ Sokol Ptení 45:23 + 6:33 1935
5. Kročová Klára ZBM9458 SK Žabovřesky Brno 46:01 + 7:11 1900
6. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 48:58 + 10:08 1737
7. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 51:32 + 12:42 1596
8. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:15 + 17:25 1336
9. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:35 + 19:45 1208
10. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:47 + 19:57 1197
11. Taslerová Renata UBM7651 MENISKOS Brno 63:01 + 24:11 964
D35
5.60 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 45:46
2. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 49:47 + 4:01
3. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:15 + 6:29
4. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 52:17 + 6:31
5. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 53:29 + 7:43
6. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 53:36 + 7:50
7. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 54:26 + 8:40
8. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 54:58 + 9:12
9. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 56:14 + 10:28
10. Radová Martina ABM7451 KOB ALFA Brno 57:39 + 11:53
11. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:01 + 12:15
12. Ševčíková Pavla TBM7355 KOS TJ Tesla Brno 58:49 + 13:03
13. Turzo Iva OSN7750 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:41 + 14:55
14. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:37 + 17:51
15. Potužníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec 63:46 + 18:00
16. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 64:37 + 18:51
17. Chmelíková Gabriela ZBM7653 SK Žabovřesky Brno 64:53 + 19:07
18. Mokrá Regina ABM6854 KOB ALFA Brno 65:07 + 19:21
19. Matoušková Jana STE7951 SK SKI-OB Šternberk 66:48 + 21:02
20. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 71:55 + 26:09
21. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 71:56 + 26:10
22. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 73:05 + 27:19
23. Němečková Eva UBM7752 MENISKOS Brno 75:06 + 29:20
24. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 79:37 + 33:51
25. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 83:37 + 37:51
26. Kroutilová Eva ZBM7861 SK Žabovřesky Brno 90:59 + 45:13
27. Jindřichová Lenka SJI7550 OK Jihlava 95:32 + 49:46
D45
5.00 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 43:28
2. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 46:33 + 3:05
3. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 48:08 + 4:40
4. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 48:27 + 4:59
5. Doleželová Iva PZR7171 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:07 + 7:39
6. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 53:36 + 10:08
7. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 55:27 + 11:59
8. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 56:56 + 13:28
9. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 58:02 + 14:34
10. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 58:17 + 14:49
11. Odehnalová Kamila ABM7052 KOB ALFA Brno 59:49 + 16:21
12. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:45 + 17:17
13. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 62:55 + 19:27
14. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 63:06 + 19:38
15. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 65:22 + 21:54
16. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 66:10 + 22:42
17. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:01 + 28:33
18. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 74:22 + 30:54
19. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 74:31 + 31:03
20. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 77:32 + 34:04
21. Drábková Jitka TTR6951 OOB Třebíč 114:34 + 71:06
D55
4.60 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra ZBM5662 SK Žabovřesky Brno 44:57
2. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 55:35 + 10:38
3. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 61:29 + 16:32
4. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:11 + 17:14
5. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:06 + 32:09
6. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 86:44 + 41:47
7. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 92:44 + 47:47
Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno DISK
Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno DISK
D65
4.00 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 60:07
2. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:41 + 13:34
H10
1.80 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 12:05
2. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 12:15 + 0:10
3. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 12:22 + 0:17
4. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 12:39 + 0:34
5. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 12:48 + 0:43
6. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 13:09 + 1:04
7. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 13:38 + 1:33
8. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 SK Žabovřesky Brno 14:49 + 2:44
9. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 15:34 + 3:29
10. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 15:40 + 3:35
11. Mikuš Matěj PTE0808 TJ Sokol Ptení 15:50 + 3:45
12. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Žabovřesky Brno 16:07 + 4:02
13. Chmelík Robert ZBM0708 SK Žabovřesky Brno 17:19 + 5:14
14. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 17:20 + 5:15
15. Saitl David ZBM0805 SK Žabovřesky Brno 17:59 + 5:54
16. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 19:45 + 7:40
17. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 19:49 + 7:44
18. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:03 + 7:58
19. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 22:51 + 10:46
20. Němeček Adam UBM0702 MENISKOS Brno 23:03 + 10:58
21. Bulička Martin ZBM0807 SK Žabovřesky Brno 23:50 + 11:45
22. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:00 + 11:55
23. Frýba Matyáš SJI0700 OK Jihlava 56:20 + 44:15
MS Pařízek Jan PZR0011 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:15 + 1:10
MS Pařízek Petr PZR0505 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:32 + 5:27
MS Verbók Štěpán SJI0605 OK Jihlava 29:44 + 17:39
MS Verbók Daniel SJI0606 OK Jihlava 50:10 + 38:05
H10N
2.80 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroutil Jošt ZBM0701 SK Žabovřesky Brno 14:57
2. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 15:45 + 0:48
3. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 16:28 + 1:31
4. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 17:25 + 2:28
5. Kopenec Šimon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 22:45 + 7:48
6. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 23:40 + 8:43
7. Kroutil Tadeáš ZBM0901 SK Žabovřesky Brno 30:42 + 15:45
8. Vrba Antonín PTE1001 TJ Sokol Ptení 35:23 + 20:26
9. Stehlík Vojtěch ZBM0711 SK Žabovřesky Brno 35:37 + 20:40
10. Ševčík Filip TBM0802 KOS TJ Tesla Brno 40:44 + 25:47
Matoušek Jan STE0909 SK SKI-OB Šternberk DISK
H12
3.20 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 22:11
2. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 23:09 + 0:58
3. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 24:16 + 2:05
4. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 SK Žabovřesky Brno 24:53 + 2:42
5. Pejchal Josef OSN0500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:12 + 4:01
6. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 27:23 + 5:12
7. Hanousek Prokop TBM0613 KOS TJ Tesla Brno 28:19 + 6:08
8. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 28:20 + 6:09
9. Račanský Jakub UBM0503 MENISKOS Brno 28:24 + 6:13
10. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 29:00 + 6:49
11. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 29:15 + 7:04
12. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 29:25 + 7:14
13. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 30:00 + 7:49
14. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 30:45 + 8:34
15. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 30:59 + 8:48
16. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 31:36 + 9:25
17. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 33:36 + 11:25
18. Novák Tadeáš CTB0502 SK OB Chotěboř 34:25 + 12:14
19. Petrášek Eduard ZBM0609 SK Žabovřesky Brno 35:01 + 12:50
20. Svirák Jonatan TBM0608 KOS TJ Tesla Brno 35:13 + 13:02
21. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:31 + 15:20
22. Mašek Jakub PZR0502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:36 + 16:25
23. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 38:58 + 16:47
24. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 40:17 + 18:06
25. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 40:28 + 18:17
26. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 46:25 + 24:14
27. Martinkovič Šimon BBM0503 BETA URSUS Orienteering 47:40 + 25:29
28. Perka Filip CTB0503 SK OB Chotěboř 48:07 + 25:56
29. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 48:47 + 26:36
30. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 50:10 + 27:59
31. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 52:58 + 30:47
32. Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko 61:13 + 39:02
33. Lasota Jan ZBM0603 SK Žabovřesky Brno 72:48 + 50:37
H14
4.30 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 27:15
2. Štěrbák Josef ZBM0409 SK Žabovřesky Brno 28:13 + 0:58
3. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 28:25 + 1:10
4. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 30:21 + 3:06
5. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 30:46 + 3:31
6. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 33:07 + 5:52
7. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 33:30 + 6:15
8. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 34:47 + 7:32
9. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 36:27 + 9:12
10. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 37:55 + 10:40
11. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 38:02 + 10:47
12. Hanousek Matěj RBK0404 SK Radioklub Blansko 38:27 + 11:12
13. Chrást Lukáš OSN???? SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:03 + 11:48
14. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 39:42 + 12:27
15. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 40:04 + 12:49
16. Palát Tomáš ABM0307 KOB ALFA Brno 40:48 + 13:33
17. Chmelík Albert ZBM0411 SK Žabovřesky Brno 43:24 + 16:09
18. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 45:15 + 18:00
19. Vokoun Petr NNN??17 Neregistrovaní (NNN) 46:24 + 19:09
20. Rajnoha Tomáš UBM0303 MENISKOS Brno 48:05 + 20:50
21. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:03 + 22:48
22. Račanský Jan UBM0302 MENISKOS Brno 50:36 + 23:21
23. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 55:32 + 28:17
24. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:00 + 31:45
25. Račanský Matěj TBM0410 KOS TJ Tesla Brno 82:00 + 54:45
H16
5.60 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:12
2. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 47:17 + 0:05
3. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 47:32 + 0:20
4. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 47:34 + 0:22
5. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 49:28 + 2:16
6. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 49:51 + 2:39
7. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:16 + 3:04
8. Stoklas Adam TTR0202 OOB Třebíč 54:29 + 7:17
9. Čelechovský Matěj UBM0202 MENISKOS Brno 56:49 + 9:37
10. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 61:45 + 14:33
11. Drábek Vojtěch TTR0103 OOB Třebíč 72:45 + 25:33
H18
6.80 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 48:07
2. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 51:58 + 3:51
3. Pastyřík Martin PZR9902 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:36 + 11:29
4. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 86:10 + 38:03
H21
10.60 km, 240 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7961
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 59:59 8339
2. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 64:15 + 4:16 7800
3. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:42 + 4:43 7743
4. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 64:51 + 4:52 7724
5. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 67:22 + 7:23 7406
6. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 68:01 + 8:02 7324
7. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 69:31 + 9:32 7134
8. Adámek Filip ABM0101 KOB ALFA Brno 70:20 + 10:21 7031
9. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 71:00 + 11:01 6947
10. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 72:16 + 12:17 6787
11. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 72:41 + 12:42 6734
12. Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk 76:11 + 16:12 6292
13. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 76:57 + 16:58 6195
14. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 78:26 + 18:27 6007
15. Ježek Jiří PHK8403 OK 99 Hradec Králové 79:01 + 19:02 5933
16. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 79:11 + 19:12 5912
17. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 79:33 + 19:34 5866
18. Nouza Petr SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 80:16 + 20:17 5775
19. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 81:28 + 21:29 5624
20. Špičák František CEL8039 TJ Sokol Čelechovice na Hané 85:57 + 25:58 5057
21. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 86:38 + 26:39 4971
22. Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko 91:04 + 31:05 4410
23. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 91:39 + 31:40 4336
24. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 92:46 + 32:47 4195
25. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 93:53 + 33:54 4054
26. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 94:08 + 34:09 4023
27. Kněžínek Karel 65C8401 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 96:08 + 36:09
28. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 97:01 + 37:02 3658
29. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 98:34 + 38:35 3462
30. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 99:33 + 39:34 3338
31. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 112:58 + 52:59 1642
32. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 118:27 + 58:28 949
33. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 120:01 + 60:02 751
34. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 122:37 + 62:38
35. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 127:02 + 67:03 0
36. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 133:44 + 73:45
Dadák Michal LCE9003 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
H21D
6.10 km, 170 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3634
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 45:14 3856
2. Bouška Tomáš ABM9205 KOB ALFA Brno 48:08 + 2:54 3637
3. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 51:08 + 5:54 3410
4. Autrata Daniel TBM9012 KOS TJ Tesla Brno 52:19 + 7:05 3321
5. Mikuš Oldřich PTE8204 TJ Sokol Ptení 54:53 + 9:39 3127
6. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:17 + 14:03 2795
7. Matyáš Petr LBM8516 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:55 + 16:41 2597
8. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 63:09 + 17:55 2504
9. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 67:30 + 22:16 2175
10. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 68:28 + 23:14 2103
11. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:14 + 27:00 1818
12. Petr Novotný NNN??12 Neregistrovaní (NNN) 72:43 + 27:29
13. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 73:57 + 28:43 1689
14. Chmelík Petr ZBM7507 SK Žabovřesky Brno 74:17 + 29:03 1664
15. Ženka Ondřej 6YC8201 Neregistrovaní 76:14 + 31:00
16. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 76:27 + 31:13 1500
17. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 76:42 + 31:28 1481
18. Drašar Martin 8XC8400 NER- Neregistrovani 78:06 + 32:52
19. Skoba Ondřej 5BZ7700 Neregistrovaní - Skoba 78:43 + 33:29
20. Goncalves Joao OSN8900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 84:30 + 39:16 893
Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK 0
H35
8.00 km, 205 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rada Pavel ABM7401 KOB ALFA Brno 54:54
2. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 57:00 + 2:06
3. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 57:34 + 2:40
4. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 60:35 + 5:41
5. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 62:54 + 8:00
6. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 64:23 + 9:29
7. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 65:24 + 10:30
8. Procházka Jan RBK???5 SK Radioklub Blansko 66:32 + 11:38
9. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 67:43 + 12:49
10. Mokrý Jan ABM6611 KOB ALFA Brno 68:43 + 13:49
11. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 68:46 + 13:52
12. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 68:51 + 13:57
13. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 68:56 + 14:02
14. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 70:05 + 15:11
15. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 70:14 + 15:20
16. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 70:58 + 16:04
17. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 71:11 + 16:17
18. Odehnal Roman ABM6909 KOB ALFA Brno 71:17 + 16:23
19. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 71:33 + 16:39
20. Klieštík Jiří 18C8000 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 74:14 + 19:20
21. Hanousek Kamil RBK7401 SK Radioklub Blansko 74:35 + 19:41
22. Evstafev Ivan 84C8000 Dolni Kounice 74:44 + 19:50
23. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 75:23 + 20:29
24. Tasler David UBM7105 MENISKOS Brno 75:53 + 20:59
25. Humlíček René UBM7101 MENISKOS Brno 76:13 + 21:19
26. Navrátil Ondřej 1HZ7600 KMCH 76:48 + 21:54
27. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 79:40 + 24:46
28. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 79:46 + 24:52
29. Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 80:38 + 25:44
30. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 81:02 + 26:08
31. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 81:17 + 26:23
32. Kopáč David NNN???7 Neregistrovaní (NNN) 87:57 + 33:03
33. Račanský Martin 6YC7400 Neregistrovaní 89:02 + 34:08
34. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 89:41 + 34:47
35. Potužník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec 90:00 + 35:06
36. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 94:35 + 39:41
37. Sluka Miroslav SBK7207 KOB Start Blansko 100:28 + 45:34
38. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 102:44 + 47:50
39. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 114:33 + 59:39
40. Adam Aleš TRT8100 KOS Třešť 135:08 + 80:14
H45
6.80 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 49:44
2. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 57:27 + 7:43
3. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 58:23 + 8:39
4. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 59:07 + 9:23
5. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 59:10 + 9:26
6. Svoboda Petr ABM7124 KOB ALFA Brno 60:51 + 11:07
7. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 61:18 + 11:34
8. Klaška Jan NNN??20 Neregistrovaní (NNN) 62:16 + 12:32
9. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 62:23 + 12:39
10. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:19 + 13:35
11. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:22 + 13:38
12. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 64:27 + 14:43
13. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 64:48 + 15:04
14. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 71:16 + 21:32
15. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 71:28 + 21:44
16. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 72:14 + 22:30
17. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:16 + 23:32
18. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:27 + 23:43
19. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 74:47 + 25:03
20. Polouček Pavel ABM7100 KOB ALFA Brno 75:08 + 25:24
21. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 76:54 + 27:10
22. Uhmann Petr TBM5103 KOS TJ Tesla Brno 77:41 + 27:57
23. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 80:11 + 30:27
24. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 90:49 + 41:05
25. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 91:25 + 41:41
26. Fuchs Vladimír NNN6100 Neregistrovaní (NNN) 92:31 + 42:47
27. Špaček Rober NNN???5 Neregistrovaní (NNN) 96:46 + 47:02
28. Mika Ladislav TBM6801 KOS TJ Tesla Brno 101:25 + 51:41
29. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 104:34 + 54:50
30. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 113:54 + 64:10
31. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 118:36 + 68:52
32. Pánek Tomáš 3RX7000 Žádný klub 134:24 + 84:40
H55
5.60 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 48:17
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:22 + 0:05
3. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 52:22 + 4:05
4. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 52:25 + 4:08
5. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 52:50 + 4:33
6. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 53:58 + 5:41
7. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 56:03 + 7:46
8. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:23 + 8:06
9. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 58:22 + 10:05
10. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 61:42 + 13:25
11. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 63:53 + 15:36
12. Truhlář Karel ADA5111 OOB Spartak Adamov 65:34 + 17:17
13. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 67:34 + 19:17
14. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 68:13 + 19:56
15. Šuler Josef TBM6005 KOS TJ Tesla Brno 69:30 + 21:13
16. Fráňa Pavel 65C5900 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 70:30 + 22:13
17. Šnyrch František ABM4902 KOB ALFA Brno 72:43 + 24:26
18. Janošík Antonín UOL5201 SOB Olomouc 73:39 + 25:22
19. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 76:21 + 28:04
20. Věžník Antonín ADA5505 OOB Spartak Adamov 82:07 + 33:50
21. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 83:55 + 35:38
22. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 86:21 + 38:04
H65
4.60 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:02
2. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 59:14 + 1:12
3. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 60:27 + 2:25
4. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 69:58 + 11:56
5. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 76:34 + 18:32
6. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 78:40 + 20:38
MS Pospíšil Aleš YBM6001 Klub turistů a lyžařů Brno 64:14 + 6:12
HDR
2.80 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 15:25
2. Černý Ondřej NNN??23 Neregistrovaní (NNN) 17:05 + 1:40
3. Nouza Vítek SJH1104 SJH Jindřichův Hradec 17:16 + 1:51
4. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:39 + 2:14
5. Ondra Vít UBM1002 MENISKOS Brno 18:03 + 2:38
6. Šidlák Dominik JHB0801 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18:16 + 2:51
7. Milánová Sárinka 18:22 + 2:57
8. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 18:51 + 3:26
9. Strejčková Klára TBM0880 KOS TJ Tesla Brno 19:05 + 3:40
10. Šujanová Rozárka RBK???2 SK Radioklub Blansko 20:00 + 4:35
11. Šujanová Berenika RBK???1 SK Radioklub Blansko 20:04 + 4:39
12. Kyncl Ondřej ZBM1003 SK Žabovřesky Brno 20:15 + 4:50
13. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:29 + 5:04
14. Musilová Anna 21:18 + 5:53
15. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 21:32 + 6:07
16. Vašíčková Gabriela NNN??19 Neregistrovaní (NNN) 21:55 + 6:30
17. Musilová Iva 21:57 + 6:32
18. Turzo Nela OSN1150 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:35 + 7:10
19. Melicharová Ester 22:51 + 7:26
20. Szablaturová Nela SJI0952 OK Jihlava 23:08 + 7:43
21. Strejček František TBM1120 KOS TJ Tesla Brno 23:46 + 8:21
22. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 24:30 + 9:05
23. Malíšovi Petr a Terezka 24:38 + 9:13
24. Mikula Marek TBM0902 KOS TJ Tesla Brno 25:25 + 10:00
25. Sluka Matouš SBK1414 KOB Start Blansko 25:47 + 10:22
26. Mudráková Natálie NNN??19 Neregistrovaní (NNN) 25:50 + 10:25
27. Faggianelli Pavel RBK???3 SK Radioklub Blansko 25:52 + 10:27
28. Navrátil Vojtěch 1HZ1100 KMCH 26:26 + 11:01
29. Sobotková Karolína TTR1152 OOB Třebíč 26:53 + 11:28
30. Pařízek Jakub ZBM0903 SK Žabovřesky Brno 27:20 + 11:55
31. Doležel Štěpán PZR1300 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:35 + 12:10
32. Šmídová Linda NNN0950 Neregistrovaní (NNN) 28:05 + 12:40
33. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 28:10 + 12:45
34. Hájek Ondřej RBK???4 SK Radioklub Blansko 28:20 + 12:55
35. Němec Štěpán TBM???2 KOS TJ Tesla Brno 29:41 + 14:16
36. Němcová Adéla TBM???1 KOS TJ Tesla Brno 29:52 + 14:27
37. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 29:58 + 14:33
38. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 30:28 + 15:03
39. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 30:48 + 15:23
40. Věžníková Veronika TTR0999 OOB Třebíč 30:55 + 15:30
41. Klašková Amálie 31:58 + 16:33
42. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 32:24 + 16:59
43. Baláč Jan 32:37 + 17:12
44. Polášek Vojtěch ZBM0908 SK Žabovřesky Brno 33:40 + 18:15
45. Polášková Lucie ZBM1153 SK Žabovřesky Brno 33:51 + 18:26
46. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 34:02 + 18:37
47. Vedrová Anika TBM1351 KOS TJ Tesla Brno 34:05 + 18:40
48. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 34:15 + 18:50
49. Stehlíková Kateřina ZBM1452 SK Žabovřesky Brno 34:23 + 18:58
50. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 34:25 + 19:00
51. Svirák Samuel 5RX1100 NNN 34:39 + 19:14
52. Evstafeva Simona 84C1050 Dolni Kounice 35:13 + 19:48
53. Lasota Jakub NNN???1 Neregistrovaní (NNN) 35:33 + 20:08
54. Chloupková Kristýna VBM1151 VSK Mendelu Brno 35:53 + 20:28
55. Pařízková Eliška ZBM1150 SK Žabovřesky Brno 36:28 + 21:03
56. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 36:47 + 21:22
57. Ježková Karolína STH0556 SK Studenec 38:05 + 22:40
58. Klieštíková Aneta 38:32 + 23:07
59. Věžníková Natálie TTR0777 OOB Třebíč 40:41 + 25:16
60. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:43 + 25:18
61. Havlíčková Veronika LBMXXXX TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:10 + 27:45
62. Redlichová Kateřina MAS???? KČT Aš 44:10 + 28:45
63. Panek Matouš 47:01 + 31:36
64. Pánzová Markéta 47:02 + 31:37
65. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 47:41 + 32:16
66. Mališová Barbora 48:59 + 33:34
67. Svirák Timotej 5RX1400 NNN 56:20 + 40:55
68. Chmelárová Kristýna VIC???? OB Vizovice 56:30 + 41:05
69. Kroutilová Eliška ZBM1350 SK Žabovřesky Brno 58:40 + 43:15
70. Svirák Benjamin NNN0902 Neregistrovaní (NNN) 58:59 + 43:34
71. Kheil Ondřej PBM1500 TJ Spartak 1. Brněnská 63:47 + 48:22
72. Heimlichová Alena 80:52 + 65:27
73. Havlíček Radek LBMZZZZ TJ Lokomotiva Ingstav Brno 105:29 + 90:04
74. Bublová Matylda 140:49 + 125:24
Štěpánková Magdaléna 4JZ1450 Kameňáci DISK
P
4.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimon Igor PZR7904 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:43
2. Jašek Jindřich 35:10 + 5:27
3. Šulerová Hana NNN???4 Neregistrovaní (NNN) 35:21 + 5:38
4. Kučera Viktor 35:47 + 6:04
5. Kroutil Petr ZBM7803 SK Žabovřesky Brno 36:07 + 6:24
6. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 36:41 + 6:58
7. Berka Otakar RBK0002 SK Radioklub Blansko 37:52 + 8:09
7. Smolík Václav NNN???3 Neregistrovaní (NNN) 37:52 + 8:09
9. Jemelíková Denisa ZBM9351 SK Žabovřesky Brno 38:16 + 8:33
10. Abendroth Matěj 38:22 + 8:39
11. Verner Leoš 39:07 + 9:24
12. Mališ Petr 39:21 + 9:38
13. Lasota Marek NNN???2 Neregistrovaní (NNN) 40:23 + 10:40
14. Kopáčová Lenka NNN???8 Neregistrovaní (NNN) 41:32 + 11:49
15. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 41:36 + 11:53
16. Staněk Mojmír UBM6701 MENISKOS Brno 42:44 + 13:01
17. Baláč Radek 43:36 + 13:53
18. Řičánek Ivo NNN??16 Neregistrovaní (NNN) 44:00 + 14:17
19. Kopenec Milan SJH7102 SJH Jindřichův Hradec 44:39 + 14:56
20. Bednář Tomáš 46:00 + 16:17
21. Mudráková Michaela NNN??18 Neregistrovaní (NNN) 47:51 + 18:08
22. Trojánková Jitka BZR6666 Bratrstvo Ždárských vrchů 48:21 + 18:38
23. Pešek Ota ABM4917 KOB ALFA Brno 48:41 + 18:58
24. Doušková Radana NNN??17 Neregistrovaní (NNN) 48:48 + 19:05
25. Bednářová Anna 49:40 + 19:57
26. Ševčík Robert TBM7010 KOS TJ Tesla Brno 51:19 + 21:36
27. Kubíková Soňa RBK8351 SK Radioklub Blansko 51:41 + 21:58
28. Wurzelová Pavlína OSN9273 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:55 + 23:12
29. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:24 + 23:41
30. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 54:38 + 24:55
31. Szablaturová Kamila SJI???1 OK Jihlava 55:37 + 25:54
32. Kovačičová Ivona OSN6850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:51 + 30:08
33. Černý Petr NNN??22 Neregistrovaní (NNN) 62:29 + 32:46
34. Heimlich Pavel 63:41 + 33:58
35. Evstafeva Jana 84C8050 Dolni Kounice 63:48 + 34:05
36. Bašeová Magdalena 64:05 + 34:22
37. Hanáková Kateřina BBM7451 BETA URSUS Orienteering 64:10 + 34:27
38. Borkovcová Lenka 65:09 + 35:26
39. Hanák Michal BBM7700 BETA URSUS Orienteering 65:39 + 35:56
40. Matyášová Jitka LBM???? TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:41 + 35:58
41. Šmíd Jiří NNN??50 Neregistrovaní (NNN) 65:56 + 36:13
42. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 65:58 + 36:15
43. Kovačičová Kateřina 66:57 + 37:14
44. Šnyrch Tomáš ABM9919 KOB ALFA Brno 67:26 + 37:43
45. Drašarová Eva 8XC8650 NER- Neregistrovani 67:35 + 37:52
46. Hrůza Vladimír NNN???6 Neregistrovaní (NNN) 68:53 + 39:10
47. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 69:41 + 39:58
48. Hanousková Boučková Daniela TBM7282 KOS TJ Tesla Brno 72:17 + 42:34
49. Srbová Alena SJI7951 OK Jihlava 75:04 + 45:21
50. Mikšíková Kateřina PTE7375 TJ Sokol Ptení 75:12 + 45:29
51. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:43 + 48:00
52. Kurdiovský Eda 78:17 + 48:34
53. Poloučková Vilma ABM7251 KOB ALFA Brno 81:17 + 51:34
54. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 81:46 + 52:03
55. Matuška Pavel 5RX7000 NNN 86:59 + 57:16
56. Buráňová Hana 9MX7050 BzB 91:32 + 61:49
57. Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 91:37 + 61:54
58. Dvořáková Martina 5RX7250 NNN 91:56 + 62:13
59. Kučerová Anna 92:47 + 63:04
60. Bartošová Dana PTE7650 TJ Sokol Ptení 94:11 + 64:28
61. Ráčková Markéta ABMXXXX KOB ALFA Brno 94:26 + 64:43
62. Kopáč František NNN???9 Neregistrovaní (NNN) 95:07 + 65:24
63. Stehlíková Barbora ZBM0559 SK Žabovřesky Brno 96:52 + 67:09
64. Nouzová Alena SJH7151 SJH Jindřichův Hradec 99:50 + 70:07
65. Mirka a Ema 106:02 + 76:19
Richter Rudolf ADA5113 OOB Spartak Adamov DISK