Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35D

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
Kostelecká Lhota - fotbalové hřiště
Pořadatel:
VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Mapa:
Mírov 2017
Ředitel závodu:
Koblic Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Hladký Viktor - R3
Stavitel tratí:
Doležal Josef
H35D
4.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 39:48
2. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 41:20 + 1:32
3. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 41:36 + 1:48
4. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:50 + 4:02
5. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:59 + 4:11
6. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 44:50 + 5:02
7. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 45:27 + 5:39
8. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 47:45 + 7:57
9. Lesák František ZAM7501 OB TJ Sokol Žamberk 48:02 + 8:14
10. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:05 + 9:17
11. Šeps Jiří SRK7504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:30 + 9:42
12. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:36 + 9:48
13. Kadrman Jiří CET7301 TJ Loko Česká Třebová 49:45 + 9:57
14. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:55 + 14:07
15. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:49 + 15:01
16. Horkel Jan LPU7911 OK Lokomotiva Pardubice 54:52 + 15:04
17. Karlík Václav VAM7901 OOB Vamberk 55:11 + 15:23
18. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:35 + 15:47
19. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 56:49 + 17:01
20. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:07 + 18:19
21. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 59:18 + 19:30
22. Suchý Petr SHK7800 OK Slavia Hradec Králové 60:06 + 20:18
23. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 60:20 + 20:32
24. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 60:35 + 20:47
25. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 61:30 + 21:42
26. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 67:48 + 28:00
27. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 71:50 + 32:02
28. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 72:52 + 33:04
29. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 75:07 + 35:19
Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka DISK