Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
Valašské Meziříčí
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Zbranek Roman - R1
Stavitel tratí:
Koporová Petra - R3
H21C
2.30 km, 57 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8178
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava, z.s. 13:31 8303
2. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 13:48 + 0:17 8135
3. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 13:52 + 0:21 8095
4. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 14:05 + 0:34 7966
5. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 14:48 + 1:17 7539
6. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 15:06 + 1:35 7360
7. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 15:11 + 1:40 7311
8. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:12 + 1:41 7301
9. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 15:15 + 1:44 7271
10. Fiala Jan BBM7205 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 15:41 + 2:10 7013
11. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 15:55 + 2:24 6874
12. Kopecký David UOL7800 C Spolek orientačních běžců Olomouc 16:05 + 2:34 6774
13. Jurek Radim 4EC8500 C Spartak Adamov, z. s. 16:12 + 2:41
14. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 16:14 + 2:43 6685
15. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk, z.s. 17:15 + 3:44 6079
16. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava, z.s. 17:42 + 4:11 5811
17. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 17:50 + 4:19 5732
18. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk, z.s. 18:00 + 4:29 5633
19. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 18:07 + 4:36 5563
20. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Brno - Žabovřesky 18:23 + 4:52 5404
21. Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 18:29 + 4:58 5345
22. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 18:33 + 5:02 5305
23. Novotný Tomáš ZLH7001 C TJ Zlaté Hory 19:04 + 5:33 4997
24. Jurga Václav 46X8900 C 20:06 + 6:35
25. Strečko Marek ASU9149 C Magnus Orienteering z.s. 21:11 + 7:40 3736
26. Karásek Michal ZPV7900 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 22:59 + 9:28 2664
27. Zapletal Martin 37C8500 C Bez registrace 26:16 + 12:45
28. Wrzecionko Jakub 4XZ8600 C 26:19 + 12:48
29. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 27:16 + 13:45 113
Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0