Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35D

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Prochody (Újezd u Chocně)
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
1:10000, E=5 m
Ředitel závodu:
Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Sháněl Jan - R2
H35D
4.43 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 28:46
2. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 35:23 + 6:37
3. Matěásko Dušan JIL7605 OK Jilemnice 38:46 + 10:00
4. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 39:00 + 10:14
5. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 39:19 + 10:33
6. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 40:02 + 11:16
7. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:13 + 12:27
8. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 41:31 + 12:45
9. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 41:50 + 13:04
10. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 41:53 + 13:07
11. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 42:05 + 13:19
12. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 43:14 + 14:28
13. Panáček Aleš 8MC7600 Papiyon 44:26 + 15:40
14. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 45:05 + 16:19
15. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:20 + 16:34
16. Puš Roman STH7501 SK Studenec 45:38 + 16:52
17. Šeps Jiří SRK7504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:53 + 17:07
18. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 46:11 + 17:25
19. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:01 + 21:15
20. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 50:07 + 21:21
21. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 50:13 + 21:27
22. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:47 + 25:01
23. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:06 + 26:20
24. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 55:18 + 26:32
25. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:25 + 26:39
26. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 57:34 + 28:48
27. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 59:09 + 30:23
28. Lesák František ZAM7501 OB TJ Sokol Žamberk 62:26 + 33:40
29. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 63:36 + 34:50
30. Kadrman Jiří CET7301 TJ Loko Česká Třebová 65:01 + 36:15
31. Suchý Petr SHK7800 OK Slavia Hradec Králové 67:52 + 39:06
32. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 72:14 + 43:28
33. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 79:13 + 50:27
Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK