Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
04.11.2017
Místo konání:
Hradec Králové - Kluky
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Koliba, M 1:10000, E 5m, stav podzim 2017, A4, ISOM2000
Ředitel závodu:
Remeš Petr
Hlavní rozhodčí:
Netuka Martin - R2
Stavitel tratí:
Šmehlík Eduard - R2
JURY:
Netopil Libor, Tihonová Martina, Petržela Pavel
H21C
6.27 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8041
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 35:16 8435
2. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 37:33 + 2:17 7940
3. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 38:26 + 3:10 7748
4. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 40:02 + 4:46 7402
5. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 40:05 + 4:49 7391
6. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 40:36 + 5:20 7279
7. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:27 + 6:11 7094
8. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 41:48 + 6:32 7018
9. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:49 + 6:33 7015
10. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 42:04 + 6:48 6961
11. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 42:14 + 6:58 6924
12. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 42:27 + 7:11 6877
13. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 42:45 + 7:29 6812
14. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 7:48 6744
15. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 43:13 + 7:57 6711
16. Klícha Martin 8MX8800 Rafkarna Idea Cycling team 43:15 + 7:59
17. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 43:28 + 8:12 6657
18. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 43:42 + 8:26 6606
19. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 43:50 + 8:34 6578
20. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:53 + 8:37 6567
21. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 44:35 + 9:19 6415
22. Svoboda Lukáš SHK7905 OK Slavia Hradec Králové 44:37 + 9:21 6408
23. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 44:41 + 9:25 6393
24. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 44:44 + 9:28 6382
25. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:59 + 9:43 6328
26. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim 45:31 + 10:15 6213
27. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 45:40 + 10:24 6180
28. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 45:41 + 10:25 6176
29. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 45:53 + 10:37 6133
30. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 45:54 + 10:38 6129
31. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 46:10 + 10:54 6072
32. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 47:05 + 11:49 5873
33. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 47:48 + 12:32 5717
34. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:06 + 12:50 5652
35. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 48:09 + 12:53 5641
36. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 48:25 + 13:09 5584
37. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 48:31 + 13:15 5562
38. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 48:37 + 13:21 5540
39. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 48:44 + 13:28 5515
40. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 48:59 + 13:43 5461
41. Lauterbach David ZAM9801 OB TJ Sokol Žamberk 49:09 + 13:53 5425
42. Vítek Tomáš PHK7702 OK 99 Hradec Králové 49:34 + 14:18 5334
43. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 49:59 + 14:43 5244
44. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 50:44 + 15:28 5081
45. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 50:56 + 15:40 5038
46. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:06 + 15:50 5002
47. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:04 + 16:48 4792
48. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:51 + 17:35 4622
49. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:14 + 17:58 4539
50. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 54:39 + 19:23 4232
51. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 56:36 + 21:20 3809
52. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 56:43 + 21:27 3784
53. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:50 + 21:34 3759
54. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 58:53 + 23:37 3314
55. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 60:51 + 25:35 2888
56. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 61:40 + 26:24 2711
57. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 67:41 + 32:25 1406
58. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 86:16 + 51:00 0
Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín DISK 0