Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45C

Datum:
04.11.2017
Místo konání:
Hradec Králové - Kluky
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Koliba, M 1:10000, E 5m, stav podzim 2017, A4, ISOM2000
Ředitel závodu:
Remeš Petr
Hlavní rozhodčí:
Netuka Martin - R2
Stavitel tratí:
Šmehlík Eduard - R2
JURY:
Netopil Libor, Tihonová Martina, Petržela Pavel
H45C
4.91 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 35:12
2. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 36:15 + 1:03
3. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 37:46 + 2:34
4. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 38:23 + 3:11
5. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 38:33 + 3:21
6. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 39:01 + 3:49
7. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 39:52 + 4:40
8. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 40:35 + 5:23
9. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 41:05 + 5:53
9. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 41:05 + 5:53
11. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 41:15 + 6:03
12. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 41:49 + 6:37
13. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 42:00 + 6:48
14. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 42:01 + 6:49
15. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 42:50 + 7:38
16. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 43:06 + 7:54
17. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 44:20 + 9:08
18. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 44:57 + 9:45
19. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:22 + 10:10
20. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 47:36 + 12:24
21. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:42 + 12:30
22. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 48:33 + 13:21
23. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:05 + 15:53
24. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:07 + 15:55
25. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 52:41 + 17:29
26. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 18:34
27. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:48 + 22:36
28. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:08 + 22:56
29. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 58:13 + 23:01
30. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 65:06 + 29:54
31. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:46 + 31:34
32. Špaček Robert NNN6800 Neregistrovaní (NNN) 77:09 + 41:57
Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice DISK