Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
05.11.2017
Místo konání:
Velká Černoc
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Liščí rokle
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl za mlhavého počasí. Byl ošetřen jeden úraz.
Jury: Jaroslava Benešová, Jarmila Němečková, Magdaléna Pokorná
D21L
4.46 km, 170 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8300
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 36:12 8564
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 36:34 + 0:22 8483
3. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 39:24 + 3:12 7854
4. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 40:00 + 3:48 7721
5. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 41:22 + 5:10 7417
6. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 42:31 + 6:19 7162
7. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 43:32 + 7:20 6936
8. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 44:29 + 8:17 6725
9. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 44:30 + 8:18 6722
10. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 44:51 + 8:39 6644
11. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 45:49 + 9:37 6429
12. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 46:20 + 10:08 6315
13. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 46:52 + 10:40
14. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:52 + 11:40 5974
15. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 48:10 + 11:58 5908
16. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 51:03 + 14:51 5268
17. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 52:05 + 15:53
18. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 52:57 + 16:45 4846
19. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 53:50 + 17:38 4650
20. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 54:38 + 18:26 4472
21. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 55:36 + 19:24 4258
22. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 55:44 + 19:32 4228
22. Snigireva Tatiana NNN5008 Neregistrovaní (NNN) 55:44 + 19:32
24. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 56:49 + 20:37 3987
25. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 59:59 + 23:47 3284
26. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 60:05 + 23:53 3262
27. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 60:49 + 24:37 3099
28. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 61:22 + 25:10 2977
29. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 62:31 + 26:19 2722
30. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 63:03 + 26:51 2604
31. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:18 + 27:06 2548
32. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 64:55 + 28:43 2189
33. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 68:40 + 32:28 1357
34. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 82:08 + 45:56 0
35. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:11 + 67:59 0
Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná DISK
Karasová Jana FSP6153 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0