Výsledky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Kategorie: D21A

Datum:
06.05.2018
Místo konání:
Hostomice-Lštěň
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Procházka Jan - R1
Stavitel tratí:
Landovský Tomáš - R2
D21A
8.27 km, 325 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9484
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zháňalová Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 58:46 10169
2. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 59:47 + 1:01 9997
3. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 59:49 + 1:03 9992
4. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 60:15 + 1:29 9918
5. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 60:28 + 1:42 9882
6. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 60:42 + 1:56 9842
7. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 61:02 + 2:16 9786
8. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 61:26 + 2:40 9718
9. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 62:23 + 3:37 9558
10. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 62:46 + 4:00 9493
11. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 62:53 + 4:07 9473
12. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 63:00 + 4:14 9453
13. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 64:29 + 5:43 9203
14. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 64:31 + 5:45 9197
15. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 64:34 + 5:48 9188
16. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 64:39 + 5:53 9174
17. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 64:41 + 5:55 9169
18. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 65:00 + 6:14 9115
19. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 65:13 + 6:27 9079
20. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 66:01 + 7:15 8943
21. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 67:05 + 8:19 8763
22. Vozdová Klára ASU8964 Magnus Orienteering 67:18 + 8:32 8726
23. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 68:08 + 9:22 8585
24. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 68:52 + 10:06 8461
25. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 69:05 + 10:19 8425
26. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 69:55 + 11:09 8284
27. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 69:58 + 11:12 8275
28. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:02 + 11:16 8264
29. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 70:08 + 11:22 8247
30. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 71:40 + 12:54 7988
31. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 72:27 + 13:41 7856
32. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 72:50 + 14:04 7791
33. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 73:07 + 14:21 7743
34. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 73:38 + 14:52 7655
35. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 73:44 + 14:58 7639
36. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 74:12 + 15:26 7560
37. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 75:01 + 16:15 7422
38. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 75:28 + 16:42 7345
39. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:59 + 17:13 7258
40. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 76:02 + 17:16 7250
41. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 78:40 + 19:54 6804
42. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 79:55 + 21:09 6593
43. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 80:16 + 21:30 6534
44. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 80:18 + 21:32 6528
45. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 80:35 + 21:49 6480
46. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 81:02 + 22:16 6404
47. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 81:26 + 22:40 6337
48. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 81:46 + 23:00 6280
49. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 83:55 + 25:09 5917
50. Gassner Anika 12A9650 Naturfreunde Wien 84:00 + 25:14
51. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 84:47 + 26:01 5770
52. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 84:49 + 26:03 5765
53. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 87:34 + 28:48 5300
54. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:06 + 29:20 5209
55. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 88:41 + 29:55 5111
56. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 89:40 + 30:54 4945
57. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:45 + 30:59 4930
58. Mazan Aleksandra 82P9500 UKS Traper Złocieniec 104:07 + 45:21
Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Vališová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0