Výsledky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Kategorie: D21B

Datum:
06.05.2018
Místo konání:
Hostomice-Lštěň
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Procházka Jan - R1
Stavitel tratí:
Landovský Tomáš - R2
D21B
7.01 km, 300 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6922
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Polishchuk Mariya LCE9454 OOB TJ Slovan Luhačovice 57:37 7513
2. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:22 + 1:45 7295
3. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 60:07 + 2:30 7202
4. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 60:13 + 2:36 7190
5. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 62:49 + 5:12 6867
6. Valešová Jana CHA9152 OK Chrastava 64:44 + 7:07 6628
7. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 65:04 + 7:27 6587
8. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:16 + 8:39 6438
9. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 67:33 + 9:56 6278
10. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:41 + 10:04 6262
11. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 69:11 + 11:34 6075
12. Chroustová Lenka ZBM9457 SK Žabovřesky Brno 69:38 + 12:01 6019
13. Škvorová Barbora KAM9150 OK Kamenice 70:04 + 12:27 5966
14. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 71:33 + 13:56 5781
15. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 72:54 + 15:17 5613
16. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 73:33 + 15:56 5533
17. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 73:43 + 16:06 5512
18. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:57 + 16:20 5483
19. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 74:23 + 16:46 5429
20. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 74:52 + 17:15 5369
21. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 74:54 + 17:17 5365
22. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 75:19 + 17:42 5313
23. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:48 + 19:11 5129
24. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 76:56 + 19:19 5112
25. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:59 + 22:22 4733
26. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:05 + 22:28 4721
27. Valešová Martina CHA9651 OK Chrastava 80:27 + 22:50 4675
28. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 81:34 + 23:57 4536
29. Nikitchenko Natasza 38P9750 UKS Orientus Lodz 82:44 + 25:07
30. Procházková Andrea KAM9152 OK Kamenice 83:47 + 26:10 4261
31. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 84:47 + 27:10 4137
32. Kavánková Jana LCE9361 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:32 + 29:55 3795
33. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 87:54 + 30:17
34. Karasová Jana FSP6153 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 93:46 + 36:09 3020
Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín DISK 0
Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0