Výsledky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Kategorie: H50B

Datum:
06.05.2018
Místo konání:
Hostomice-Lštěň
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Procházka Jan - R1
Stavitel tratí:
Landovský Tomáš - R2
H50B
6.92 km, 240 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gassner Ferri 12A6601 Naturfreunde Wien 48:56
2. Widziewicz Remigiusz 17P6600 WKS Śląsk Wrocław 51:19 + 2:23
3. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 51:21 + 2:25
4. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 54:53 + 5:57
5. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 56:52 + 7:56
6. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 58:00 + 9:04
7. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 60:06 + 11:10
8. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:48 + 11:52
9. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 61:53 + 12:57
10. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 63:23 + 14:27
11. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 64:06 + 15:10
12. Semík Jan VSP6507 USK Praha 64:40 + 15:44
13. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 64:50 + 15:54
14. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:06 + 16:10
15. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 65:50 + 16:54
16. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:57 + 17:01
17. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 67:58 + 19:02
18. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 69:59 + 21:03
19. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 71:03 + 22:07
20. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 74:01 + 25:05
21. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 74:24 + 25:28
22. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 74:29 + 25:33
23. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 75:21 + 26:25
24. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 75:36 + 26:40
25. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:32 + 27:36
26. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:26 + 28:30
27. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 79:44 + 30:48
28. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 87:39 + 38:43
29. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:08 + 42:12
30. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 91:40 + 42:44
31. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 99:08 + 50:12
32. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 126:06 + 77:10
Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk DISK
Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice DISK