Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: H21A

Datum:
26.05.2018
Místo konání:
Plzeň – nádvoří pivovaru Prazdroj / Pilsner Urquell brewery
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Plzeň 12, 1:4 000, e=2.5 m, formát A3, ISSOM 2007, stav květen 2018, upravena vodovzdorně. Hlavní kartograf Aleš Hejna.
Ředitel závodu:
Hašek Ondřej - R2
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Bartoš Luděk - R1, Staňková Marcela - R2
JURY:
Karvánek Petr, Plochová Dominika, Cahel Marek
Protokol:
Průběh závodu byl ovlivněn souběžnou soukromou akcí v areálu pivovaru, o které nebyl pořádající subjekt předem informován a o jejím konání se dozvěděl až těsně před závodem. Z důvodu jinak neřešitelné kolize rozhodl hlavní rozhodčí operativně o zkrácení části tratí o 1 – 3 kontroly. Ve spěchu provedený ruční zákres byl ale v některých mapách nepřesný, což narušilo regulérnost závodu v dotčených kategoriích. Hlavní rozhodčí se proto obrátil s podnětem na řešení nastalé situace na jury. Po prověření všech okolností jury rozhodla o ukončení závodu kategorií D16A, D18A, D20A,D21E, H16A, H18A, H20A a H21E na poslední kontrole před dokresleným zkrácením tratí.
H21A
2.00 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8147
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 15:01 8789
2. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 15:11 + 0:10 8695
3. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 15:40 + 0:39 8422
4. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:45 + 0:44 8375
5. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 15:52 + 0:51 8309
6. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 16:00 + 0:59 8234
7. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 16:03 + 1:02 8206
8. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 16:09 + 1:08 8149
9. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 16:13 + 1:12 8111
10. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 16:14 + 1:13 8102
11. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 16:25 + 1:24 7998
12. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 16:31 + 1:30 7942
13. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:36 + 1:35 7895
14. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 16:44 + 1:43 7820
15. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 16:47 + 1:46 7791
16. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 16:49 + 1:48 7772
17. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 16:56 + 1:55 7707
18. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:59 + 1:58 7678
18. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 16:59 + 1:58 7678
18. Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 16:59 + 1:58 7678
21. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 17:03 + 2:02 7641
22. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:03 + 2:02 7641
23. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:07 + 2:06 7603
24. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:17 + 2:16 7509
25. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 17:17 + 2:16 7509
26. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 17:19 + 2:18 7490
27. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 17:27 + 2:26 7415
28. Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 17:31 + 2:30 7377
29. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 17:32 + 2:31 7368
30. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 17:33 + 2:32 7358
31. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 17:36 + 2:35 7330
32. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 17:36 + 2:35 7330
33. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 17:37 + 2:36 7321
34. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 17:38 + 2:37 7311
35. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 17:39 + 2:38 7302
36. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 17:39 + 2:38 7302
37. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 17:57 + 2:56 7132
38. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 18:00 + 2:59 7104
39. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 18:04 + 3:03 7066
40. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 18:08 + 3:07 7029
41. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 18:10 + 3:09 7010
42. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 18:11 + 3:10 7001
43. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 18:11 + 3:10 7001
44. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 18:16 + 3:15 6954
45. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 18:20 + 3:19 6916
46. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 18:21 + 3:20 6906
47. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 18:24 + 3:23 6878
48. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 18:29 + 3:28 6831
49. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:35 + 3:34 6775
50. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 18:36 + 3:35 6765
51. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 18:39 + 3:38 6737
52. Műller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové 18:41 + 3:40 6718
53. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 18:43 + 3:42 6699
54. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 18:47 + 3:46 6662
55. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 18:47 + 3:46 6662
56. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 18:56 + 3:55 6577
57. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 19:01 + 4:00 6530
58. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 19:04 + 4:03 6502
59. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 19:12 + 4:11 6426
60. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 19:19 + 4:18 6360
61. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 19:45 + 4:44 6116
62. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 19:48 + 4:47 6087
63. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 20:13 + 5:12 5852
64. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 20:14 + 5:13 5843
65. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:30 + 5:29 5692
66. Kurz Matouš PGP8606 C SK Praga 21:23 + 6:22 5193
Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň DISK 0
Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín DNS 0
Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín DNS 0