Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Kategorie: H21E

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Aleš David - R1
Stavitel tratí:
Hrobař Štěpán - R1
H21E
6.00 km, 275 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9649
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 36:16 10570
2. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 38:07 + 1:51 10066
3. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 38:11 + 1:55 10048
4. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 38:34 + 2:18 9943
5. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 2:21 9930
6. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 38:58 + 2:42 9834
7. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 39:12 + 2:56 9771
8. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 39:17 + 3:01 9748
9. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 39:20 + 3:04 9734
10. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 39:37 + 3:21 9657
11. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 39:53 + 3:37 9584
12. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 40:04 + 3:48 9534
13. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 40:19 + 4:03 9466
14. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 41:17 + 5:01 9203
15. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 41:32 + 5:16 9135
16. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:36 + 5:20 9116
17. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 41:45 + 5:29 9076
17. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 41:45 + 5:29 9076
19. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 42:26 + 6:10 8889
20. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 42:38 + 6:22 8835
21. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:46 + 6:30 8798
22. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 43:40 + 7:24 8553
23. Kolovský František LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň 43:48 + 7:32 8517
24. Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 43:50 + 7:34 8508
25. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 44:13 + 7:57 8403
26. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 44:42 + 8:26 8271
27. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:02 + 8:46 8181
28. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 45:03 + 8:47 8176
28. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 45:03 + 8:47 8176
30. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 45:11 + 8:55 8140
31. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 46:12 + 9:56 7863
32. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 46:31 + 10:15 7776
33. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 47:36 + 11:20 7481
34. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 51:54 + 15:38 6309
35. Kubina Filip 43S8900 C ŠK Sandberg Bratislava 51:56 + 15:40
36. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 52:51 + 16:35 6050
37. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 55:52 + 19:36 5228
Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk DISK 0
Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk DISK 0