Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Aleš David - R1
Stavitel tratí:
Hrobař Štěpán - R1
Kategorie:
D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T    
D12C
2.80 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 23:45
2. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 28:14 + 4:29
3. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 29:20 + 5:35
4. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 29:22 + 5:37
5. Florešová Hana TZL0653 C SKOB Zlín 30:39 + 6:54
6. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 32:31 + 8:46
7. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 34:40 + 10:55
8. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 36:42 + 12:57
9. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:19 + 13:34
10. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 39:53 + 16:08
11. Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 42:46 + 19:01
12. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 45:16 + 21:31
13. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 45:37 + 21:52
14. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 46:39 + 22:54
15. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 62:29 + 38:44
16. Šimková Aneta ASU06XX C Magnus Orienteering 83:37 + 59:52
17. Šimková Sára ASU09XX C Magnus Orienteering 95:42 + 71:57
D14B
3.00 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 23:27
2. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 24:27 + 1:00
3. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 28:37 + 5:10
4. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 29:13 + 5:46
5. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 30:36 + 7:09
6. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 31:22 + 7:55
7. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 31:40 + 8:13
8. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 31:47 + 8:20
9. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 32:22 + 8:55
10. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 32:38 + 9:11
11. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 33:19 + 9:52
12. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 33:27 + 10:00
13. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 34:19 + 10:52
13. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 34:19 + 10:52
15. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 34:49 + 11:22
16. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 35:16 + 11:49
17. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 35:27 + 12:00
18. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 35:39 + 12:12
19. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 35:58 + 12:31
20. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 36:00 + 12:33
21. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 36:37 + 13:10
22. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 37:29 + 14:02
23. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 37:32 + 14:05
24. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 38:30 + 15:03
25. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 40:34 + 17:07
26. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 41:59 + 18:32
27. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 42:56 + 19:29
28. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 43:54 + 20:27
29. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 44:02 + 20:35
30. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 46:30 + 23:03
31. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 46:32 + 23:05
32. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 46:40 + 23:13
33. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:09 + 24:42
34. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 50:08 + 26:41
35. Smisitelová Elena KOR0551 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:20 + 34:53
36. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:09 + 36:42
D16A
3.30 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 24:07
2. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 24:10 + 0:03
3. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 25:05 + 0:58
4. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 25:08 + 1:01
5. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 25:21 + 1:14
6. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 26:00 + 1:53
7. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 26:08 + 2:01
8. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 26:34 + 2:27
9. Weissová Ĺuboslava 84S0250 C Akademik TU Košice 26:41 + 2:34
10. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 26:46 + 2:39
11. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 27:01 + 2:54
12. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 27:49 + 3:42
13. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:50 + 3:43
14. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 27:57 + 3:50
15. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 28:04 + 3:57
16. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 28:10 + 4:03
17. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 28:14 + 4:07
18. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 28:32 + 4:25
19. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 28:40 + 4:33
19. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 28:40 + 4:33
21. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 28:52 + 4:45
22. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 30:57 + 6:50
23. Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 31:20 + 7:13
24. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 31:58 + 7:51
25. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 32:01 + 7:54
26. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:11 + 9:04
27. Fišarová Eliška KRL0351 A Kometa Kralovice 35:09 + 11:02
28. Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 36:00 + 11:53
29. Nádeníčková Iva NEK0350 A Nejdek Orienteering 36:50 + 12:43
30. Pilná Natálie VRL0351 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:29 + 13:22
31. Petrásová Hana LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice 39:31 + 15:24
32. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 39:38 + 15:31
33. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 43:10 + 19:03
D16B
3.10 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 30:05
2. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 30:07 + 0:02
3. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 31:22 + 1:17
4. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 32:57 + 2:52
5. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 33:09 + 3:04
6. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 34:27 + 4:22
7. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 34:59 + 4:54
8. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 35:19 + 5:14
9. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 36:27 + 6:22
10. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:22 + 7:17
11. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 38:43 + 8:38
12. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 40:32 + 10:27
13. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 40:39 + 10:34
14. Juříková Jolana LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:43 + 10:38
15. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 43:45 + 13:40
D18A
3.50 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:43
2. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 28:12 + 0:29
3. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 28:23 + 0:40
4. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 29:10 + 1:27
5. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 30:21 + 2:38
6. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:35 + 2:52
7. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 30:40 + 2:57
8. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 31:22 + 3:39
9. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 31:47 + 4:04
10. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:50 + 4:07
11. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 32:05 + 4:22
12. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 32:46 + 5:03
13. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 33:04 + 5:21
14. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 33:06 + 5:23
15. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 33:07 + 5:24
16. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 33:22 + 5:39
17. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 34:08 + 6:25
18. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 34:34 + 6:51
19. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 36:04 + 8:21
20. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 37:03 + 9:20
21. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 37:24 + 9:41
22. Blahová Pavla DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka 38:47 + 11:04
23. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 38:57 + 11:14
24. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 39:45 + 12:02
25. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 44:25 + 16:42
26. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:05 + 21:22
D18B
3.30 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:33
2. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 31:38 + 1:05
3. Hájková Lenka SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava 32:00 + 1:27
4. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 33:19 + 2:46
5. Plášková Anna ABM0152 B KOB ALFA Brno 36:35 + 6:02
6. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 39:00 + 8:27
7. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 41:00 + 10:27
D20A
3.60 km, 145 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7782
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 24:20 8694
2. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 24:44 + 0:24 8566
3. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 28:06 + 3:46 7486
4. Vyhnálková Barbora RIC9850 E OB Říčany 28:27 + 4:07 7374
5. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 29:03 + 4:43 7181
6. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 29:48 + 5:28 6941
7. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 31:46 + 7:26 6310
8. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 32:20 + 8:00 6128
9. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 33:13 + 8:53 5845
10. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 33:14 + 8:54 5840
11. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 33:35 + 9:15 5728
12. Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 33:49 + 9:29 5653
13. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 34:03 + 9:43 5578
14. Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 34:41 + 10:21 5375
15. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 36:03 + 11:43 4937
16. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 36:10 + 11:50 4899
17. Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 36:28 + 12:08 4803
18. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 37:57 + 13:37 4327
19. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 38:25 + 14:05 4178
20. Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň 39:11 + 14:51 3932
21. Malivánková Eva ZBM9952 A SK Žabovřesky Brno 42:13 + 17:53 2959
22. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 45:53 + 21:33 1783
D20B
3.50 km, 115 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 3237
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Odehnalová Klára ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno 33:53 3715
2. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 38:21 + 4:28 3300
3. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 38:35 + 4:42 3278
4. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 43:46 + 9:53 2797
5. Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 49:12 + 15:19 2292
6. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 50:59 + 17:06 2126
7. Habigerová Jana KSU9888 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:19 + 21:26 1724
D21E
4.70 km, 185 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9876
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 32:40 10585
2. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 32:53 + 0:13 10517
3. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 33:33 + 0:53 10305
4. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 34:33 + 1:53 9988
5. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 34:39 + 1:59 9957
6. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 34:59 + 2:19 9851
7. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 35:10 + 2:30 9793
8. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 35:42 + 3:02 9624
9. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 36:22 + 3:42 9413
10. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 36:48 + 4:08 9275
11. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 37:10 + 4:30 9159
12. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 37:16 + 4:36 9127
13. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 37:18 + 4:38 9117
14. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 37:29 + 4:49 9059
15. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 38:07 + 5:27 8858
16. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 39:17 + 6:37 8488
17. Novotná Markéta PHK9451 C OK 99 Hradec Králové 40:03 + 7:23 8245
18. Knapová Lenka LPU9351 C OK Lokomotiva Pardubice 40:29 + 7:49 8108
19. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 40:46 + 8:06 8018
20. Nováková Tereza LPU9757 E OK Lokomotiva Pardubice 41:23 + 8:43 7823
21. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 41:38 + 8:58 7743
22. Poklopová Lenka SSU8952 E SK Severka Šumperk 42:09 + 9:29 7580
23. Štěrbová Daniela PHK8951 R OK 99 Hradec Králové 42:29 + 9:49 7474
24. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 43:31 + 10:51 7147
25. Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 44:46 + 12:06 6750
26. Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 44:50 + 12:10 6729
27. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 45:02 + 12:22 6666
28. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 45:18 + 12:38 6581
29. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 45:57 + 13:17 6375
Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D21A
4.20 km, 170 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7897
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 34:53 8603
2. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 35:34 + 0:41 8443
3. Valešová Jana CHA9152 C OK Chrastava 37:11 + 2:18 8066
4. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 37:19 + 2:26 8035
5. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 38:41 + 3:48 7716
6. Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 39:06 + 4:13 7619
7. Hošeková Vanda ASU9696 C Magnus Orienteering 39:11 + 4:18 7599
8. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 39:44 + 4:51 7471
9. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 40:47 + 5:54 7226
10. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 41:34 + 6:41 7043
11. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 42:10 + 7:17 6903
11. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 42:10 + 7:17 6903
13. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 43:10 + 8:17 6670
14. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:11 + 8:18 6666
15. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 45:22 + 10:29 6157
16. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 47:35 + 12:42 5640
17. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 47:38 + 12:45 5628
18. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 49:21 + 14:28 5227
19. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 50:20 + 15:27 4998
20. Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno 50:46 + 15:53 4897
21. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 51:42 + 16:49 4679
22. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 52:01 + 17:08 4605
23. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 54:03 + 19:10 4131
24. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 56:53 + 22:00 3470
25. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:20 + 25:27 2665
26. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:25 + 26:32 2412
27. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 63:37 + 28:44 1899
Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
D21B
3.80 km, 115 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5696
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 32:35 7000
2. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:34 + 8:59 5600
3. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:08 + 9:33 5512
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 42:25 + 9:50 5468
5. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 44:06 + 11:31 5206
6. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 44:24 + 11:49 5159
7. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 46:36 + 14:01 4816
8. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 51:01 + 18:26 4128
9. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 53:10 + 20:35 3794
10. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 56:13 + 23:38 3319
11. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:18 + 24:43 3150
12. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:17 + 29:42 2374
Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D21C
3.50 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Molnárová Monika 39S9450 C KOBRA Bratislava 47:33
2. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 47:41 + 0:08
3. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 52:09 + 4:36
4. Bendáková Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:21 + 36:48
D35B
3.90 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 37:17
2. Chupeková Silvia VZA7251 C Slávia ŽU Žilina 37:39 + 0:22
3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 40:33 + 3:16
4. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 43:56 + 6:39
5. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 47:19 + 10:02
6. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 47:44 + 10:27
7. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:54 + 12:37
8. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 51:30 + 14:13
9. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:39 + 14:22
10. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 51:54 + 14:37
11. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 52:40 + 15:23
12. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 52:49 + 15:32
13. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 62:31 + 25:14
14. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 63:22 + 26:05
D40B
3.70 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 34:00
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 36:46 + 2:46
3. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 39:47 + 5:47
4. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:58 + 5:58
5. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 41:19 + 7:19
6. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 43:10 + 9:10
7. Vavrysová Lenka LCE7451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:18 + 11:18
8. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 45:40 + 11:40
9. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 47:10 + 13:10
10. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:17 + 13:17
11. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 47:50 + 13:50
12. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 49:06 + 15:06
13. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 49:49 + 15:49
14. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 50:45 + 16:45
15. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 51:29 + 17:29
16. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 63:28 + 29:28
17. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 72:44 + 38:44
18. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 77:55 + 43:55
19. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 79:44 + 45:44
20. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 79:45 + 45:45
21. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 93:15 + 59:15
Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D45B
3.40 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 33:10
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:32 + 0:22
3. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 34:06 + 0:56
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 37:02 + 3:52
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 40:06 + 6:56
6. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 40:40 + 7:30
7. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 41:26 + 8:16
8. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 44:35 + 11:25
9. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 45:22 + 12:12
10. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 45:28 + 12:18
11. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 47:43 + 14:33
12. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 47:52 + 14:42
13. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:06 + 15:56
14. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 49:46 + 16:36
14. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:46 + 16:36
16. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 50:54 + 17:44
17. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:08 + 20:58
18. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:01 + 21:51
19. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 55:26 + 22:16
20. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 55:33 + 22:23
21. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:41 + 27:31
22. Miklušová Dagmar 47S7350 C TJ Rapid Bratislava 65:21 + 32:11
23. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:06 + 38:56
24. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 74:24 + 41:14
25. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 76:44 + 43:34
26. Vébrová Šárka HAV7050 C OB Havířov 89:05 + 55:55
27. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 89:58 + 56:48
D50B
3.20 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 36:17
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 38:53 + 2:36
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:03 + 2:46
4. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 39:52 + 3:35
5. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 40:33 + 4:16
6. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:00 + 4:43
7. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 41:53 + 5:36
8. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 42:15 + 5:58
9. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 44:04 + 7:47
10. Mušinská Eva 84S6450 C Akademik TU Košice 44:28 + 8:11
11. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 44:52 + 8:35
12. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 44:55 + 8:38
13. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 48:47 + 12:30
14. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 49:14 + 12:57
15. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 53:11 + 16:54
16. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 55:18 + 19:01
17. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 57:09 + 20:52
18. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 69:43 + 33:26
19. Schusterová Martina AOP6551 C Orientační Běh Opava 71:45 + 35:28
D55B
3.00 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pijáková Iveta SPE6251 C KOB Sokol Pezinok 34:17
2. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 36:33 + 2:16
3. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 37:02 + 2:45
4. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 38:06 + 3:49
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:50 + 4:33
6. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 39:07 + 4:50
7. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 39:34 + 5:17
8. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 41:04 + 6:47
9. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 43:14 + 8:57
10. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 45:44 + 11:27
D60B
2.90 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 52:01
2. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 68:04 + 16:03
D65B
2.80 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 50:56
D70B
2.70 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 48:31
2. Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 52:45 + 4:14
3. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 54:20 + 5:49
H12C
3.30 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 30:06
2. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 31:48 + 1:42
3. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 33:11 + 3:05
4. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 33:15 + 3:09
5. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 34:12 + 4:06
6. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 35:14 + 5:08
7. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 36:38 + 6:32
8. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 36:40 + 6:34
9. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 37:17 + 7:11
10. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 38:54 + 8:48
11. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 42:05 + 11:59
12. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 42:31 + 12:25
13. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 43:53 + 13:47
14. Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina 48:43 + 18:37
15. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 50:18 + 20:12
16. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:33 + 21:27
17. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 52:30 + 22:24
18. Mikláš Matěj TZL0704 C SKOB Zlín 53:09 + 23:03
19. Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 53:37 + 23:31
20. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 57:21 + 27:15
21. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 61:22 + 31:16
22. Heiser Matěj SSU0900 C SK Severka Šumperk 65:21 + 35:15
23. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 69:50 + 39:44
24. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 72:23 + 42:17
25. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:33 + 45:27
26. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 86:48 + 56:42
27. Šotola Filip STE0704 C SK SKI-OB Šternberk 89:10 + 59:04
Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno DISK
H14B
3.30 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:34
2. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 26:18 + 1:44
3. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 26:43 + 2:09
4. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 28:11 + 3:37
5. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 28:42 + 4:08
6. Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 28:49 + 4:15
7. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 29:44 + 5:10
8. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 29:46 + 5:12
9. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 29:52 + 5:18
10. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 30:01 + 5:27
11. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 30:03 + 5:29
12. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 30:54 + 6:20
13. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 31:04 + 6:30
14. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 31:13 + 6:39
15. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 32:12 + 7:38
16. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 32:30 + 7:56
17. Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín 34:39 + 10:05
18. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 34:41 + 10:07
19. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 34:59 + 10:25
20. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:39 + 11:05
21. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 36:08 + 11:34
22. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 36:53 + 12:19
23. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 37:44 + 13:10
24. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 38:16 + 13:42
25. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 38:23 + 13:49
26. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 40:03 + 15:29
27. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:09 + 15:35
28. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 41:38 + 17:04
29. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:25 + 18:51
30. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 43:40 + 19:06
31. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 43:49 + 19:15
32. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:53 + 19:19
33. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 48:34 + 24:00
34. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:01 + 24:27
35. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 49:03 + 24:29
36. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 53:08 + 28:34
37. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 53:29 + 28:55
38. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 57:21 + 32:47
39. Němec Filip TZL0503 B SKOB Zlín 62:24 + 37:50
40. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 64:39 + 40:05
41. Martinek Matyáš TZL0504 B SKOB Zlín 70:51 + 46:17
42. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:21 + 47:47
43. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:10 + 50:36
44. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:57 + 60:23
45. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 93:42 + 69:08
H16A
3.90 km, 140 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 25:20
2. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 25:53 + 0:33
3. Mayer Šimon KSH0202 A OB Kašperské Hory 26:58 + 1:38
4. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:59 + 1:39
5. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 27:09 + 1:49
6. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 27:41 + 2:21
7. Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 27:53 + 2:33
8. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:01 + 2:41
9. Spěváček Vojtěch VPM0205 A KOS Slavia Plzeň 28:06 + 2:46
10. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 28:17 + 2:57
11. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 28:22 + 3:02
12. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 28:40 + 3:20
13. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 28:51 + 3:31
14. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 29:00 + 3:40
15. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 29:02 + 3:42
16. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 29:04 + 3:44
17. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 29:17 + 3:57
18. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 29:26 + 4:06
19. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 29:37 + 4:17
20. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 29:42 + 4:22
21. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 30:03 + 4:43
22. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 30:05 + 4:45
23. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:06 + 4:46
24. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 30:10 + 4:50
25. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 30:26 + 5:06
26. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 30:39 + 5:19
27. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:41 + 5:21
28. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 31:29 + 6:09
28. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 31:29 + 6:09
30. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 31:31 + 6:11
31. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 32:18 + 6:58
32. Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 32:23 + 7:03
33. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 32:24 + 7:04
34. Kovářík Tomáš KAM0300 A OK Kamenice 32:59 + 7:39
35. Hřivna Jakub PGP0305 A SK Praga 33:10 + 7:50
36. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 33:24 + 8:04
37. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 34:53 + 9:33
38. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 35:14 + 9:54
39. Škácha Vít KAM0309 A OK Kamenice 35:17 + 9:57
40. Rusin Vojtěch LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice 36:24 + 11:04
41. Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:16 + 13:56
42. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 42:18 + 16:58
H16B
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:33
2. Musil Štěpán TBM0305 B KOS TJ Tesla Brno 32:28 + 1:55
3. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:47 + 2:14
4. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 33:26 + 2:53
5. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 33:51 + 3:18
6. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 34:19 + 3:46
7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 35:01 + 4:28
8. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 35:02 + 4:29
9. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 35:07 + 4:34
10. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 37:24 + 6:51
11. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 38:28 + 7:55
12. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 39:20 + 8:47
13. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 39:27 + 8:54
14. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 40:57 + 10:24
15. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 44:19 + 13:46
16. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 47:16 + 16:43
17. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 48:20 + 17:47
18. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 56:55 + 26:22
H18A
4.30 km, 175 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 28:02
2. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 28:42 + 0:40
3. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 29:04 + 1:02
4. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:07 + 1:05
5. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 29:37 + 1:35
6. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 29:56 + 1:54
7. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 29:58 + 1:56
8. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:22 + 2:20
9. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 30:23 + 2:21
10. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 30:55 + 2:53
11. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 31:05 + 3:03
11. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 31:05 + 3:03
13. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 31:23 + 3:21
14. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:54 + 3:52
15. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 32:27 + 4:25
16. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 33:17 + 5:15
17. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:38 + 5:36
18. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 5:45
19. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 34:14 + 6:12
20. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 35:07 + 7:05
21. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:10 + 7:08
22. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 35:11 + 7:09
23. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 35:36 + 7:34
24. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 35:45 + 7:43
25. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 35:55 + 7:53
26. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 36:41 + 8:39
27. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 36:42 + 8:40
28. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 37:37 + 9:35
29. Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové 39:36 + 11:34
30. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 39:40 + 11:38
31. Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 40:28 + 12:26
32. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 41:15 + 13:13
33. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 41:21 + 13:19
34. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 42:35 + 14:33
35. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 42:58 + 14:56
36. Rajnoha David TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno 44:41 + 16:39
37. Kurák Michal 84S0100 C Akademik TU Košice 54:12 + 26:10
Bek Jiří CHA0103 A OK Chrastava DISK
Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H18B
4.20 km, 115 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 31:01
2. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:54 + 0:53
3. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 34:09 + 3:08
4. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:55 + 4:54
5. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 38:37 + 7:36
6. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:14 + 9:13
7. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 40:34 + 9:33
8. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 41:57 + 10:56
9. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 44:15 + 13:14
10. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:16 + 13:15
11. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 44:39 + 13:38
12. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 56:18 + 25:17
H20A
4.50 km, 180 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8594
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 28:18 9479
2. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 29:03 + 0:45 9247
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 31:08 + 2:50 8604
4. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 31:17 + 2:59 8557
5. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 32:05 + 3:47 8310
6. Horčička Vít STE9919 R SK SKI-OB Šternberk 33:32 + 5:14 7862
7. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 33:35 + 5:17 7847
8. Sláma Dušan ASU9843 R Magnus Orienteering 34:36 + 6:18 7533
9. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:43 + 6:25 7497
10. Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno 34:52 + 6:34 7451
11. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:51 + 7:33 7147
12. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 36:09 + 7:51 7054
13. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 37:09 + 8:51 6745
14. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 37:34 + 9:16 6617
15. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 37:46 + 9:28 6555
16. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:54 + 9:36 6514
17. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 38:56 + 10:38 6194
18. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 39:03 + 10:45 6158
19. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 39:41 + 11:23 5963
20. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 40:04 + 11:46 5844
21. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 44:41 + 16:23 4419
22. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 44:45 + 16:27 4398
22. Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice 44:45 + 16:27 4398
24. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 47:48 + 19:30 3456
25. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 48:04 + 19:46 3374
26. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:46 + 20:28 3157
H20B
4.10 km, 120 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 1631
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 36:34 1806
2. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 37:28 + 0:54 1765
3. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 40:46 + 4:12 1616
4. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 42:42 + 6:08 1529
5. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 50:34 + 14:00 1173
6. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:07 + 24:33 697
H21E
6.00 km, 275 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9649
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 36:16 10570
2. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 38:07 + 1:51 10066
3. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 38:11 + 1:55 10048
4. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 38:34 + 2:18 9943
5. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 2:21 9930
6. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 38:58 + 2:42 9834
7. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 39:12 + 2:56 9771
8. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 39:17 + 3:01 9748
9. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 39:20 + 3:04 9734
10. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 39:37 + 3:21 9657
11. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 39:53 + 3:37 9584
12. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 40:04 + 3:48 9534
13. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 40:19 + 4:03 9466
14. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 41:17 + 5:01 9203
15. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 41:32 + 5:16 9135
16. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:36 + 5:20 9116
17. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 41:45 + 5:29 9076
17. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 41:45 + 5:29 9076
19. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 42:26 + 6:10 8889
20. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 42:38 + 6:22 8835
21. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:46 + 6:30 8798
22. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 43:40 + 7:24 8553
23. Kolovský František LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň 43:48 + 7:32 8517
24. Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 43:50 + 7:34 8508
25. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 44:13 + 7:57 8403
26. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 44:42 + 8:26 8271
27. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:02 + 8:46 8181
28. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 45:03 + 8:47 8176
28. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 45:03 + 8:47 8176
30. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 45:11 + 8:55 8140
31. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 46:12 + 9:56 7863
32. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 46:31 + 10:15 7776
33. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 47:36 + 11:20 7481
34. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 51:54 + 15:38 6309
35. Kubina Filip 43S8900 C ŠK Sandberg Bratislava 51:56 + 15:40
36. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 52:51 + 16:35 6050
37. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 55:52 + 19:36 5228
Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk DISK 0
Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk DISK 0
H21A
5.70 km, 240 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7695
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:21 8200
2. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 39:33 + 0:12 8159
3. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 39:47 + 0:26 8111
4. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 40:12 + 0:51 8025
5. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 40:32 + 1:11 7956
6. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:50 + 1:29 7894
7. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 41:14 + 1:53 7812
8. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 41:44 + 2:23 7709
9. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:47 + 2:26 7699
10. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 42:04 + 2:43 7640
11. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 42:07 + 2:46 7630
12. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 42:29 + 3:08 7554
13. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 42:45 + 3:24 7499
14. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:55 + 3:34 7465
15. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 43:10 + 3:49 7413
16. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 43:40 + 4:19 7310
17. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 43:46 + 4:25 7290
18. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:49 + 4:28 7279
19. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 44:37 + 5:16 7114
20. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 44:51 + 5:30 7066
21. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 44:57 + 5:36 7046
22. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 44:58 + 5:37 7042
23. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 45:10 + 5:49 7001
24. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 45:13 + 5:52 6991
25. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:35 + 6:14 6915
26. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 45:37 + 6:16 6908
27. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 45:40 + 6:19 6898
28. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 45:58 + 6:37 6836
29. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 46:00 + 6:39 6829
30. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 46:23 + 7:02 6750
31. Mušínský Tomáš ASU9348 R Magnus Orienteering 46:27 + 7:06 6736
32. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 46:53 + 7:32 6647
33. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 47:02 + 7:41 6616
34. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 47:23 + 8:02 6544
35. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 47:28 + 8:07 6527
36. Montero Cárceles Elmar MOV9602 C SKOB Ostrava 47:46 + 8:25 6465
37. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 48:05 + 8:44 6400
38. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 49:32 + 10:11 6101
39. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 49:47 + 10:26 6049
40. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 50:42 + 11:21 5860
41. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 53:02 + 13:41 5379
42. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 53:05 + 13:44 5369
43. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 53:15 + 13:54 5334
44. Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 53:45 + 14:24 5231
45. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:41 + 17:20 4626
46. Rozsíval Alois KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:35 + 26:14 2791
47. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 66:15 + 26:54 2654
48. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 71:26 + 32:05 1585
49. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 78:14 + 38:53 183
50. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 78:20 + 38:59 163
Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška DISK 0
H21B
4.80 km, 180 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6292
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 32:25 7802
2. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB Tretra Praha 41:45 + 9:20 6208
3. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 42:59 + 10:34 5997
4. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 43:10 + 10:45 5966
5. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 46:15 + 13:50 5439
6. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:54 + 15:29 5158
6. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 47:54 + 15:29 5158
8. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 48:32 + 16:07 5049
9. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 49:18 + 16:53 4919
10. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 50:46 + 18:21 4668
11. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 53:09 + 20:44 4261
12. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 53:48 + 21:23 4150
13. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 59:28 + 27:03 3182
14. Rýdel Jiří 1VZ9200 C ranovačka 60:21 + 27:56
15. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 66:20 + 33:55 2010
H21C
4.30 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko, z. s. 50:25
2. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 51:07 + 0:42
3. Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 53:52 + 3:27
4. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 56:03 + 5:38
H35B
4.50 km, 160 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 37:15
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 37:37 + 0:22
3. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:18 + 1:03
4. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 38:26 + 1:11
5. Chupek Jozef VZA7102 C Slávia ŽU Žilina 38:28 + 1:13
6. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 38:42 + 1:27
7. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 40:06 + 2:51
8. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 41:18 + 4:03
9. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 43:35 + 6:20
10. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 44:15 + 7:00
11. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 45:38 + 8:23
12. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 45:57 + 8:42
13. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 48:03 + 10:48
14. Mikluš Marián 47S7200 C TJ Rapid Bratislava 51:23 + 14:08
15. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 55:09 + 17:54
16. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 55:20 + 18:05
17. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 58:29 + 21:14
18. Stehlík Miroslav ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno 60:41 + 23:26
19. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 61:43 + 24:28
20. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 61:44 + 24:29
21. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 61:48 + 24:33
22. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:06 + 26:51
23. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 75:05 + 37:50
24. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:13 + 43:58
Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H40B
4.30 km, 130 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 31:40
2. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 31:46 + 0:06
3. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 32:53 + 1:13
4. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 33:55 + 2:15
5. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:48 + 3:08
6. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 35:02 + 3:22
7. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:51 + 4:11
8. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:00 + 5:20
9. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 37:29 + 5:49
10. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 38:03 + 6:23
11. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 38:49 + 7:09
12. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:54 + 8:14
13. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 41:05 + 9:25
14. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 42:08 + 10:28
15. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 42:41 + 11:01
16. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 44:18 + 12:38
17. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 44:30 + 12:50
18. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 44:38 + 12:58
19. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 44:52 + 13:12
20. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 46:45 + 15:05
21. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 47:00 + 15:20
22. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 49:44 + 18:04
23. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 51:12 + 19:32
24. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 51:24 + 19:44
25. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:04 + 39:24
26. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 71:16 + 39:36
27. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 86:54 + 55:14
Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž DISK
H45B
4.10 km, 130 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:59
2. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 37:00 + 3:01
3. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 37:59 + 4:00
4. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 39:22 + 5:23
5. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 40:54 + 6:55
6. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 41:06 + 7:07
7. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:41 + 7:42
8. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:06 + 8:07
9. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 42:09 + 8:10
10. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 42:45 + 8:46
11. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 42:47 + 8:48
12. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 43:04 + 9:05
13. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 43:58 + 9:59
14. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 44:34 + 10:35
15. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 44:38 + 10:39
16. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 44:53 + 10:54
17. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 48:43 + 14:44
18. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:53 + 15:54
19. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 51:36 + 17:37
20. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 51:55 + 17:56
21. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 52:01 + 18:02
22. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 52:10 + 18:11
23. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:52 + 18:53
24. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 54:21 + 20:22
25. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 54:56 + 20:57
26. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 55:34 + 21:35
27. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 55:36 + 21:37
28. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:05 + 32:06
29. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 66:06 + 32:07
30. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 71:51 + 37:52
31. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 79:04 + 45:05
32. Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 81:35 + 47:36
H50B
4.00 km, 130 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pollák Jozef 84S6000 C Akademik TU Košice 29:43
2. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:09 + 3:26
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 34:39 + 4:56
4. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 35:24 + 5:41
5. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 36:17 + 6:34
6. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 37:09 + 7:26
7. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 37:19 + 7:36
8. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 37:37 + 7:54
9. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 40:48 + 11:05
10. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 40:50 + 11:07
11. Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 40:51 + 11:08
12. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:08 + 11:25
13. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 41:25 + 11:42
14. Mlynárik Peter ZBM6526 C SK Žabovřesky Brno 41:46 + 12:03
15. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 42:47 + 13:04
16. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 44:09 + 14:26
17. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 45:11 + 15:28
18. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 45:39 + 15:56
19. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 46:18 + 16:35
20. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 46:33 + 16:50
21. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 46:46 + 17:03
22. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 52:16 + 22:33
23. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 53:34 + 23:51
24. Rozsíval Alois C 53:53 + 24:10
25. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 54:29 + 24:46
26. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 55:12 + 25:29
27. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 56:16 + 26:33
28. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 58:39 + 28:56
29. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 62:29 + 32:46
30. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 66:05 + 36:22
31. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 68:33 + 38:50
32. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:00 + 43:17
H55B
3.60 km, 120 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 37:06
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 37:53 + 0:47
3. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 39:04 + 1:58
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 41:09 + 4:03
5. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 41:22 + 4:16
6. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 41:43 + 4:37
7. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:44 + 4:38
8. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:37 + 6:31
9. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 44:12 + 7:06
10. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 44:42 + 7:36
11. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:54 + 7:48
12. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:28 + 13:22
13. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 52:47 + 15:41
14. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 64:44 + 27:38
15. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 65:53 + 28:47
16. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 78:03 + 40:57
H60B
3.60 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 35:11
2. Piják Jaroslav SPE5801 C KOB Sokol Pezinok 36:18 + 1:07
3. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 38:40 + 3:29
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 39:05 + 3:54
5. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 39:46 + 4:35
6. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 42:00 + 6:49
7. Cigoš Pavel TBM C KOS TJ Tesla Brno 42:18 + 7:07
8. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 43:56 + 8:45
9. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 45:24 + 10:13
10. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:41 + 10:30
11. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 49:23 + 14:12
12. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 50:58 + 15:47
13. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 56:13 + 21:02
14. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 73:22 + 38:11
H65B
3.40 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 38:48
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 41:56 + 3:08
3. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 43:31 + 4:43
4. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 45:08 + 6:20
5. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 45:17 + 6:29
6. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 45:45 + 6:57
7. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:50 + 9:02
8. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 49:36 + 10:48
9. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:09 + 12:21
10. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:46 + 14:58
11. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 56:44 + 17:56
12. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 57:09 + 18:21
13. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 67:20 + 28:32
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
H70B
3.30 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 42:45
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 47:42 + 4:57
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:06 + 5:21
4. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 48:15 + 5:30
5. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 57:44 + 14:59
6. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 62:26 + 19:41
7. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 65:14 + 22:29
8. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 65:55 + 23:10
9. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 73:15 + 30:30
10. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 86:09 + 43:24
11. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 86:30 + 43:45
H75B
3.20 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 43:54
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 44:50 + 0:56
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 46:16 + 2:22
4. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 65:00 + 21:06
5. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 104:44 + 60:50
6. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 108:55 + 65:01
H80B
2.70 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 133:15
P
3.00 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 27:16
2. Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 31:17 + 4:01
3. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 42:09 + 14:53
4. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 43:05 + 15:49
5. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 43:11 + 15:55
6. Zatloukalová Hana ZLH0150 C OOB TJ Zlaté Hory 43:57 + 16:41
7. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 44:11 + 16:55
8. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:52 + 17:36
9. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 45:26 + 18:10
10. Buráň Zdeněk 9MX5800 C BzB 46:05 + 18:49
11. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 46:39 + 19:23
12. Buráňová Hana 9MX7050 C BzB 47:08 + 19:52
13. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 47:40 + 20:24
14. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:56 + 21:40
15. Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 49:27 + 22:11
16. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:34 + 22:18
17. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:24 + 24:08
18. Chmelařová Blanka JPV C Oddíl OS SK Prostějov 54:11 + 26:55
19. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 54:28 + 27:12
20. Hozík David C 54:58 + 27:42
21. Nadera Agata C 56:09 + 28:53
22. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 56:13 + 28:57
23. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 56:17 + 29:01
23. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 56:17 + 29:01
25. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:24 + 30:08
26. Matušková Kateřina RBK7474 C SK Radioklub Blansko 57:41 + 30:25
27. Matušová Vendula C 58:21 + 31:05
28. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:35 + 31:19
29. Večeřová Barbora KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:05 + 31:49
30. Vorel Milan C 59:24 + 32:08
31. Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 60:16 + 33:00
32. Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:16 + 34:00
33. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 62:07 + 34:51
34. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:59 + 36:43
35. Vývodová Zuzana C 64:50 + 37:34
36. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 66:40 + 39:24
37. Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 67:31 + 40:15
38. Ježek Olivier C 67:54 + 40:38
39. Bradáčová Žaneta C 67:59 + 40:43
40. Mullerová Ilona C 70:19 + 43:03
41. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 70:29 + 43:13
42. Krtička Antonín SSU1000 C SK Severka Šumperk 71:51 + 44:35
43. Krtičková Soňa SSU7650 C SK Severka Šumperk 72:25 + 45:09
44. Navrátilová Marie KYL0900 C SK SP Kylešovice 72:52 + 45:36
45. Muller Tomáš C 75:00 + 47:44
46. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 79:34 + 52:18
47. Urbánková Šárka SFMXXXX C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 86:45 + 59:29
48. Šimková Eva ASUXXCC C Magnus Orienteering 105:13 + 77:57
49. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 108:24 + 81:08
Nadera Dariuszq C DISK
Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín DISK
Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina DISK
Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín DISK
Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín DISK
Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín DISK
Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava DISK
T
4.50 km, 150 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:44
2. Mervartová Kristýna SHK9150 C OK Slavia Hradec Králové 41:56 + 5:12
3. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 44:18 + 7:34
4. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 45:01 + 8:17
5. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:27 + 10:43
6. Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 53:07 + 16:23
7. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 56:14 + 19:30
7. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 56:14 + 19:30
9. Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 56:20 + 19:36
10. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 57:57 + 21:13
11. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 58:59 + 22:15
12. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 60:22 + 23:38
13. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 60:43 + 23:59
14. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 64:48 + 28:04
15. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 66:44 + 30:00
16. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 69:15 + 32:31
17. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 74:08 + 37:24
18. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 76:12 + 39:28
19. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 77:23 + 40:39
20. Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 81:21 + 44:37
21. Klumpar Filip 5QC0001 C Neregistrovaní - Klumpar 84:42 + 47:58
22. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 89:10 + 52:26
23. Buiová Andrea KSU9090 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:36 + 52:52
24. Heiser Kamil SSU7301 C SK Severka Šumperk 100:15 + 63:31
25. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 110:10 + 73:26
26. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 117:22 + 80:38
27. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 124:29 + 87:45
28. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 131:16 + 94:32
Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko DISK