Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Kategorie: H21A

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Aleš David - R1
Stavitel tratí:
Bubela Tomáš - R2
H21A
12.80 km, 360 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8201
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 97:34 8941
2. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 100:13 + 2:39 8711
3. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 103:31 + 5:57 8426
4. Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 103:58 + 6:24 8387
5. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 104:24 + 6:50 8349
6. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 104:37 + 7:03 8331
7. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 106:13 + 8:39 8192
8. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 106:38 + 9:04 8156
9. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 107:03 + 9:29 8120
10. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 107:23 + 9:49 8091
11. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 107:24 + 9:50 8090
12. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 108:50 + 11:16 7966
13. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 109:04 + 11:30 7945
14. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 109:06 + 11:32 7943
15. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 114:25 + 16:51 7482
16. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 115:28 + 17:54 7391
17. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 116:02 + 18:28 7342
18. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 116:13 + 18:39 7327
19. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 116:22 + 18:48 7314
20. Mušínský Tomáš ASU9348 R Magnus Orienteering 117:03 + 19:29 7254
21. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 117:42 + 20:08 7198
22. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 117:57 + 20:23 7177
23. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 118:11 + 20:37 7156
24. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 118:32 + 20:58 7126
25. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 119:08 + 21:34 7074
26. Hraboš Matěj ASU9547 C Magnus Orienteering 119:43 + 22:09 7024
27. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 120:11 + 22:37 6983
28. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 120:12 + 22:38 6982
29. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 120:51 + 23:17 6926
30. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 121:52 + 24:18 6838
31. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 122:42 + 25:08 6765
32. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 123:31 + 25:57 6695
33. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 133:08 + 35:34 5862
34. Montero Cárceles Elmar MOV9602 C SKOB Ostrava 136:30 + 38:56 5571
35. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 136:46 + 39:12 5548
36. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 142:26 + 44:52 5057
37. Rozsíval Alois KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 144:19 + 46:45 4894
Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec DISK 0
MS Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 112:48 + 15:14 0
MS Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 114:19 + 16:45 0