Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Klubové výsledky : AOP (30)

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Aleš David - R1
Stavitel tratí:
Bubela Tomáš - R2
Kategorie:
D12C     D14B     D16B     D40B     D45B     D55B     H12C     H16A     H21E     H21A     H40B     H50B     H55B     P    
D12C
3.00 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 31:45 + 5:53
7. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 38:29 + 12:37
15. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 55:09 + 29:17
D14B
4.30 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 44:31 + 6:47
13. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 47:42 + 9:58
18. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 49:22 + 11:38
20. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 50:27 + 12:43
D16B
4.90 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 61:25 + 4:25
D40B
6.60 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 78:33 + 19:30
13. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 88:57 + 29:54
Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava DISK
D45B
5.50 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 58:33 + 3:09
11. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 68:57 + 13:33
14. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 72:03 + 16:39
D55B
4.70 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 62:49 + 5:13
H12C
3.20 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 42:52 + 15:53
14. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 45:49 + 18:50
19. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 54:01 + 27:02
H16A
8.10 km, 250 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 61:15 + 6:14
12. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 64:21 + 9:20
20. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 66:54 + 11:53
H21E
15.20 km, 570 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9526
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava DISK 0
H21A
12.80 km, 360 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8201
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
15. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 114:25 + 16:51 7482
H40B
8.60 km, 245 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 65:39 + 4:14
10. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 86:31 + 25:06
H50B
7.50 km, 210 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 65:11 + 7:39
6. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 68:35 + 11:03
8. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 69:08 + 11:36
H55B
6.50 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 75:01 + 16:30
P
3.00 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
25. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 113:48 + 87:29