Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Klubové výsledky : SSU (11)

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Aleš David - R1
Stavitel tratí:
Bubela Tomáš - R2
Kategorie:
D20A     D21E     D45B     D50B     H16B     H18B     H21E     H21A     H40B     H45B     H75B    
D20A
7.70 km, 245 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8047
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 60:35 8685
D21E
10.40 km, 370 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9677
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
22. Poklopová Lenka SSU8952 E SK Severka Šumperk 105:09 + 23:13 7671
D45B
5.50 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 66:15 + 10:51
D50B
4.90 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 54:59 + 5:53
H16B
6.70 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 57:30 + 2:51
H18B
7.50 km, 265 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 88:36 + 20:52
H21E
15.20 km, 570 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9526
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
7. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 106:14 + 8:43 9351
H21A
12.80 km, 360 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8201
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
5. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 104:24 + 6:50 8349
H40B
8.60 km, 245 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
21. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 96:13 + 34:48
H45B
7.90 km, 215 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
19. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 90:50 + 25:21
H75B
4.20 km, 145 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 64:23