Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Kategorie: D21A

Datum:
24.06.2018
Místo konání:
Chlébské, louka nad obcí
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
HRÁDKY 628, 1:10 000, E = 5 m, rozměr A4
Ředitel závodu:
Gryc Jan
Hlavní rozhodčí:
Kozáková Zdenka - R1
Stavitel tratí:
Liščinský Zdeněk - R1
JURY:
Wolf Daniel, Klimplová Zuzana, Ondráček Radim
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího počasí 16°C. Bylo ošetřeno několik drobných zranění a distorzí kotníku. Nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závody v plném rozsahu.
D21A
4.60 km, 190 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9876
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 33:15 11271
2. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 35:03 + 1:48 10705
3. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 35:20 + 2:05 10616
4. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 35:21 + 2:06 10611
5. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 35:31 + 2:16 10558
6. Fujáčková Ivana SJC8952 R Sportcentrum Jičín 35:50 + 2:35 10459
7. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 36:05 + 2:50 10380
8. Doležalová Monika KAM8851 C OK Kamenice 37:01 + 3:46 10087
9. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 37:10 + 3:55 10039
10. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 37:37 + 4:22 9898
11. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 37:50 + 4:35 9830
12. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 37:52 + 4:37 9819
12. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 37:52 + 4:37 9819
14. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 38:37 + 5:22 9583
15. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 39:00 + 5:45 9463
16. Novotná Markéta PHK9451 C OK 99 Hradec Králové 39:12 + 5:57 9400
17. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 39:41 + 6:26 9248
18. Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 40:05 + 6:50 9122
19. Knapová Lenka LPU9351 C OK Lokomotiva Pardubice 40:19 + 7:04 9049
20. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 40:28 + 7:13 9002
21. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 40:30 + 7:15 8991
22. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 41:13 + 7:58 8766
23. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 41:43 + 8:28 8608
24. Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 42:50 + 9:35 8257