Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Kategorie: H21D

Datum:
24.06.2018
Místo konání:
Chlébské, louka nad obcí
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
HRÁDKY 628, 1:10 000, E = 5 m, rozměr A4
Ředitel závodu:
Gryc Jan
Hlavní rozhodčí:
Kozáková Zdenka - R1
Stavitel tratí:
Liščinský Zdeněk - R1
JURY:
Wolf Daniel, Klimplová Zuzana, Ondráček Radim
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího počasí 16°C. Bylo ošetřeno několik drobných zranění a distorzí kotníku. Nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závody v plném rozsahu.
H21D
4.40 km, 140 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8141
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 29:30 8395
2. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 29:42 + 0:12 8339
3. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 30:17 + 0:47 8177
4. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 30:23 + 0:53 8149
5. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 31:25 + 1:55 7861
6. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:31 + 2:01 7833
7. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 31:36 + 2:06 7810
8. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:42 + 2:12 7782
9. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 31:57 + 2:27 7713
10. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 32:02 + 2:32 7689
11. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 32:03 + 2:33 7685
12. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 32:05 + 2:35 7676
13. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 32:15 + 2:45 7629
13. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 32:15 + 2:45 7629
15. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 32:17 + 2:47 7620
16. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 32:32 + 3:02 7550
17. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:48 + 3:18 7476
18. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 32:50 + 3:20 7467
19. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 32:51 + 3:21 7462
20. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 32:53 + 3:23 7453
21. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 33:07 + 3:37 7388
22. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 33:19 + 3:49 7332
23. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 33:31 + 4:01 7277
23. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 33:31 + 4:01 7277
25. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 33:35 + 4:05 7258
26. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 33:41 + 4:11 7230
27. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 34:20 + 4:50 7049
28. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 34:46 + 5:16 6929
29. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 35:28 + 5:58 6734
30. Pilkowski Tadeusz 23P9001 C OK!Sport Warszawa 36:41 + 7:11
31. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 38:33 + 9:03 5875
32. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:27 + 9:57 5625
33. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 40:51 + 11:21 5235
34. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 49:12 + 19:42 2911