Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Kategorie: D21C

Datum:
26.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Skaláček
Ředitel závodu:
Baier Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Vřešťál Jan - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Protest nebyl podán.
D21C
4.62 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3984
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň 64:18 4135
2. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 66:28 + 2:10 4006
3. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 69:43 + 5:25 3812
4. Horová Klára PGP8455 SK Praga 71:12 + 6:54 3724
5. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 71:59 + 7:41 3677
6. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 72:07 + 7:49 3669
7. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:08 + 11:50 3429
8. Šenkýřová Jana PHK8650 OK 99 Hradec Králové 78:38 + 14:20 3280
9. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:24 + 17:06 3115
10. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 82:16 + 17:58
11. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 84:14 + 19:56
12. Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc 86:16 + 21:58 2825
13. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 88:59 + 24:41 2663
14. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 94:48 + 30:30 2317
15. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 95:23 + 31:05 2282
16. Vébrová Denisa VTA9551 SC vebr-sport 96:40 + 32:22 2205
17. Vojáčková Šárka 69X9050 HO Humanita 96:51 + 32:33
18. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 104:07 + 39:49 1761
19. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 107:39 + 43:21 1550
20. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:16 + 44:58 1454
21. Tumová Pavla 2PZ7550 Lipno team 111:15 + 46:57
22. Davidová Anežka JIL9752 OK Jilemnice 111:16 + 46:58 1335
23. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 111:43 + 47:25 1308
24. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 113:37 + 49:19 1195
25. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 114:57 + 50:39 1115
26. Pecharová Aneta ASU8699 Magnus Orienteering 119:29 + 55:11 845
27. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 126:40 + 62:22 417
Kutilová Jana PGP8057 SK Praga DISK 0
Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DISK 0