Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3

Kategorie: D21A

Datum:
27.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Borecké skály
Ředitel závodu:
Baier Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R1
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1, Sokolářová Šárka
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Protest nebyl podán. Při závodě se zranil na hlavě závodník Jiří Nejezchleba KAS4600, pořadateli mu bylo doporučeno vyšetření v nemocnici Turnov, převoz zajistili oddíloví kolegové.
D21A
3.76 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8033
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 43:40 8154
2. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 44:38 + 0:58 7979
3. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 44:42 + 1:02 7967
4. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 48:06 + 4:26 7351
5. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:30 + 4:50 7278
6. Srpová Zuzana SJC8551 Sportcentrum Jičín 49:07 + 5:27 7167
7. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 49:33 + 5:53 7088
8. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 49:41 + 6:01 7064
9. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 50:12 + 6:32 6970
10. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:30 + 9:50 6372
11. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 53:34 + 9:54 6360
12. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 54:51 + 11:11
13. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 55:17 + 11:37 6049
13. Nieke Corinna 18D9350 Post SV Dresden 55:17 + 11:37
15. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 56:45 + 13:05 5783
16. Bader Anne 71D9999 USV TU Dresden 56:47 + 13:07
17. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 57:56 + 14:16 5569
18. Kosová Barbora LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 58:43 + 15:03
19. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 59:36 + 15:56 5267
20. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 60:57 + 17:17 5022
21. Kotrlová Katarína 43S9051 ŠK Sandberg Bratislava 62:31 + 18:51
22. Kanko Ruut 79F9501 Suunta Jyväskylä 63:25 + 19:45
23. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 63:40 + 20:00
24. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 64:28 + 20:48 4385
25. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:31 + 20:51 4376
26. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 65:28 + 21:48
27. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 67:18 + 23:38 3872
28. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 68:51 + 25:11 3591
29. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 70:49 + 27:09 3235
30. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 80:49 + 37:09 1422
Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Masopustová Elis PGP8656 SK Praga DISK 0