Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3

Kategorie: H21A

Datum:
27.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Borecké skály
Ředitel závodu:
Baier Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R1
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1, Sokolářová Šárka
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Protest nebyl podán. Při závodě se zranil na hlavě závodník Jiří Nejezchleba KAS4600, pořadateli mu bylo doporučeno vyšetření v nemocnici Turnov, převoz zajistili oddíloví kolegové.
H21A
4.17 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7337
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:36 7556
2. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 45:48 + 1:12 7365
3. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 47:32 + 2:56 7088
4. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 48:31 + 3:55 6931
5. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 49:31 + 4:55 6772
6. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 50:31 + 5:55 6612
7. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 54:46 + 10:10 5934
7. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 54:46 + 10:10 5934
9. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 55:32 + 10:56 5812
10. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 56:28 + 11:52 5663
11. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 57:37 + 13:01 5479
12. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 59:32 + 14:56 5174
13. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 59:42 + 15:06 5147
14. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 60:00 + 15:24 5099
15. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:30 + 15:54 5019
16. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 61:12 + 16:36 4908
17. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 61:18 + 16:42 4892
18. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:38 + 17:02 4838
19. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:08 + 19:32 4440
20. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 65:41 + 21:05 4192
21. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 65:58 + 21:22 4147
22. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 66:58 + 22:22 3987
23. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 67:15 + 22:39 3942
24. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 69:02 + 24:26
25. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 71:45 + 27:09 3224
26. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 76:11 + 31:35
27. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 79:36 + 35:00 1972
28. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 96:05 + 51:29 0
Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden DISK
Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha DISK 0
Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0