Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3

Kategorie: H21B

Datum:
27.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Borecké skály
Ředitel závodu:
Baier Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R1
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1, Sokolářová Šárka
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Protest nebyl podán. Při závodě se zranil na hlavě závodník Jiří Nejezchleba KAS4600, pořadateli mu bylo doporučeno vyšetření v nemocnici Turnov, převoz zajistili oddíloví kolegové.
H21B
3.80 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6258
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 42:59 6766
2. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:11 + 5:12 6070
3. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 49:10 + 6:11 5939
4. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 49:55 + 6:56 5838
5. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 50:15 + 7:16 5794
6. Morecchio Marco 98I SSC Napoli 50:18 + 7:19
7. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 50:28 + 7:29 5765
8. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:30 + 7:31 5760
9. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 52:48 + 9:49 5453
10. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 52:56 + 9:57
11. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 53:28 + 10:29 5363
12. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:54 + 10:55 5305
13. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:08 + 11:09 5274
14. Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 56:34 + 13:35 4949
15. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 56:46 + 13:47 4922
16. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 57:23 + 14:24 4839
17. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:35 + 14:36 4813
18. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 57:38 + 14:39 4806
19. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 59:14 + 16:15 4592
20. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 59:16 + 16:17 4587
21. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 61:38 + 18:39 4271
22. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 63:36 + 20:37 4008
23. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 66:55 + 23:56 3564
24. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 67:02 + 24:03 3548
25. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 67:59 + 25:00 3421
26. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 68:32 + 25:33 3348
27. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 70:34 + 27:35 3076
28. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 70:55 + 27:56 3029
29. Randík Jan SOB8703 SOBSA 72:27 + 29:28 2824
30. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 73:06 + 30:07 2737
31. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 77:31 + 34:32 2146
32. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:16 + 48:17 306
Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering DISK 0
Kula Tadeáš VAM9749 OOB Vamberk DISK 0
Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha DISK 0