Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Tereza | LBM9898 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 32:31 | |
2. | Křístková Veronika | ZBM8379 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:29 | + 2:58 |
3. | Korpasová Lucie | TBM0151 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:50 | + 4:19 |
4. | Opálková Martina | BBM0050 | C | BETA URSUS Orienteering | 36:52 | + 4:21 |
5. | Kočová Lenka | ZBM8160 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:40 | + 5:09 |
6. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 39:36 | + 7:05 |
7. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 40:54 | + 8:23 |
8. | Smětáková Ivana | HLV8153 | C | KČT - OB Holešov | 42:39 | + 10:08 |
9. | Hanáková Kateřina | BBM7451 | C | BETA URSUS Orienteering | 62:04 | + 29:33 |
Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | VZDAL |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | C | OK Jihlava | 29:46 | |
2. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 30:14 | + 0:28 |
3. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | C | SK Žabovřesky Brno | 30:47 | + 1:01 |
4. | Hirš Otakar | ZBM9801 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:14 | + 1:28 |
5. | Matula Petr | ADA8202 | C | OOB Spartak Adamov | 31:18 | + 1:32 |
6. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 32:22 | + 2:36 |
7. | Adámek Filip | ABM0101 | C | KOB Moira Brno | 34:24 | + 4:38 |
8. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:26 | + 5:40 |
9. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB Moira Brno | 37:19 | + 7:33 |
10. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:12 | + 8:26 |
11. | Pavelka Jan | MBM8500 | C | O-mikron | 38:39 | + 8:53 |
12. | Drozd Michal | BBM9701 | C | BETA URSUS Orienteering | 42:28 | + 12:42 |
13. | Kozubík Jiří | 3UX8800 | C | JuraZub Zlín | 42:32 | + 12:46 |
14. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:43 | + 12:57 |
15. | Musil Radek | 1DC7600 | C | Targa Orienteering | 47:08 | + 17:22 |
16. | Sáňka Ondřej | MBM8427 | C | O-mikron | 47:10 | + 17:24 |
17. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:42 | + 17:56 |
18. | Hrazdil Jiří | ZBM8418 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:25 | + 20:39 |
19. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB Moira Brno | 52:39 | + 22:53 |
20. | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:53 | + 27:07 |
21. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 57:14 | + 27:28 |
22. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 60:11 | + 30:25 |
23. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:55 | + 36:09 |
24. | Chalk Steve | 18C6500 | C | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 72:31 | + 42:45 |
25. | Nečas David | TBM7611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 78:34 | + 48:48 |
Pecka Lukáš | HLV7707 | C | KČT - OB Holešov | VZDAL |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | C | BETA URSUS Orienteering | 20:56 | |
2. | Kočová Klára | ZBM0850 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:31 | + 2:35 |
3. | Koča František | ZBM1100 | C | SK Žabovřesky Brno | 30:29 | + 9:33 |
4. | Filip Štěpán | C | 31:08 | + 10:12 | ||
5. | Prášil Šimon | TTR0901 | C | OOB Třebíč | 46:32 | + 25:36 |
6. | Chaloupková Klára | C | 66:48 | + 45:52 | ||
7. | Kurthová Amélie | BBM0751 | C | BETA URSUS Orienteering | 76:41 | + 55:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Tomáš | TTR0501 | C | OOB Třebíč | 22:57 | |
2. | Bednařík Vilém | VLI0509 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:24 | + 0:27 |
3. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | C | SK Žabovřesky Brno | 25:21 | + 2:24 |
4. | Bednaříková Emma | VLI0359 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:08 | + 3:11 |
5. | Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Orienteering | 33:34 | + 10:37 |
6. | Dušková Tereza | TBM0554 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:56 | + 14:59 |